Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo super! Niesamowite przezycie- jak zza zakretu wylonila sie srebrna e30 to stado mrowek momentalnie na plecy :) Ciesze sie, ze wyszla taka inicjatywa i wszystko sie udalo :) KOSA jak juz pisalem, życze bezawaryjności i zrob z niej KOSĘ!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaluje, ze mnie nie bylo - ale takie zycie, Kosa z nia zrobi porzadek... 3tlg, v8, neony i obowiazkowo aluminiowy 5kg spojler na tylnej klapie, no i z 5cm zawieszenie trzeba podniesc, bo jest za niksko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale tak wcześniej tak i teraz, ciężko mi uwierzyć w to co zrobiliście, nie ma takich słów, które opisałby co czuje,

jesteście przeza***iści, nie mogę pojąć czym sobie na takie coś zasłużyłem, w klubie zazwyczaj na boczku, krótka pamięć co do imion niektórych z Was,

nie mam pojęcia jak mogę się odwdzięczyć, sorki że tylko kartonik Carlsberga ale w tamtej chwili nie miałem nic pod ręką :) mam nadzieję że nadaży się okazja bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody i w jakiś tam choć drobny sposób będę mógł się zrewanżować

będę jej strzegł jak oka w głowie, a co do projektu coś się wymysli, w tej chwili nie chę jej ruszać, jakoś nie mogę się jeszcze odważyć

pierwsze co zrobię to możę usunę taśme dwustronną i przywrócę blask Keskinom

jeszcze raz serdeczne DZIĘKI :!:

uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw:bmwsexemofg3:<bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę pojąć czym sobie na takie coś zasłużyłem, w klubie zazwyczaj na boczku, krótka pamięć co do imion niektórych z Was,

Kiedyś ktoś mądry powiedział " Nie jesteśmy takimi jak o sobie myślimy lecz takimi jakimi widzą nas inni...więc Kosa JESTEŚ WIELKI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś mądry powiedział " Nie jesteśmy takimi jak o sobie myślimy lecz takimi jakimi widzą nas inni...więc Kosa JESTEŚ WIELKI :)

Dokładnie tak jak Forest napisał .... Kosa masz więcej przyjaciół niż możesz sobie wyobrazić :D

.... a co do tej taśmy to sorki , no trochę tego musieliśmy przywalić na auto żeby nam wszystkie plastry wytrzymały :lol:

th_DSCF0382.jpg

th_DSCF0409.jpg

th_DSCF0411.jpg

th_DSCF0422.jpg

Hehe no to sobie Kosa teraz podłubie nad tą taśmą w garażu .... am I evil ? .... hope so :drunk:

th_DSCF0426.jpg

th_DSCF0451.jpg

th_DSCF0453.jpg

th_DSCF0454.jpg

th_DSCF0468.jpg

th_DSCF0500.jpg

th_DSCF0505.jpg

th_DSCF0506.jpg

th_DSCF0507.jpg

EDIT -> Fotki zrobione przez Darię i Matiego :drunk:

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...