Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , tak sobie z Kosą pogadaliśmy że można by urządzić zawody na torze gokartowym ale już tak bardziej konkretnie a mianowicie z normalnym pomiarem czasu (6 kartów na torze) i za najlepsze osiągnięcia zrobić puchary :dance:

Cenowo myślę byłoby to w granicach 50zł (2 przejazdy po 13 minut) tak jak do tej pory jeździliśmy +/-20 od każdego uczestnika na puchary więc cała imprezka z pucharami za miejsca 1-2-3 powinna się zamknąć w granicach 70-80zł za osobę :drunk:

Tylko teraz taka kwestia zaczęły się wakacje i tak w sumie trochę ludzi wyjeżdża w związku z czym lepiej zrobić imprezkę teraz czy po wakacjach np we wrześniu ?

Swoją drogą też tak sobie myślę , że impreza w tygodniu też całkiem nieźle wypadła tzn piątek wieczór jest w sumie optymalnym dniem bo ludzie są już po pracy i wieczorkiem można podziałać od 20 do 22 na gokartach :)

Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi najbardziej pasuje piatek/sobota, niedziela kijowa bo po takim "najcie" trzeba do domu sie dokaturlac,

spot skonczy sie o 22.00, 90min drogi... i o 4.30 trzeba wstawac do pracy :-P... nie fajny plan lolol

gokartami w zyciu nie smigalem, wiec chetnie sie brykne bmw_beer

(pewnie auto juz bede mial ogarniete, wiec trza sie pochwalic na zywca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowniki zamiast drzec łacha, napisalibyście o co kammon bo nie jarze tematu :bag:

Hehe nie no tak serio przy jakiejś popijawie chyba to wymyśliliśmy w trakcie rozważań co by było gdyby ..... no i tak jakoś wyszło że fajnie by się ulica nazywała we wrocku np. Edwarda Maxbimmera :lol: .... swoją drogą jeszcze większe jaja by były jakby faktycznie taki ktoś istniał w rzeczywistości lolol

... ehh czego to ludzie po pijaku nie wymyślą :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super, ale w sumie bardziej by mi pasowała sobota (w każdą pracuję), bo zawsze lepiej po takiej imprezce się wyspać, a nie tak jak ostatnio o 24 w domu, a o 4:50 dzwonił budzik i nie ma, że boli... :)
Kurcze ta młodzież , jak byłem w waszym wieku to od panienki prosto do pracy waliłem , wiecie jak to jest du.. nie traktor, a ciągnie:dance: ja jestem za obojętnie kiedy aczkolwiek sobota wieczór myślę najlepszy czas, zakwasów żednych po ostatnim razie nie było:4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam od czasu do czasu tor Mała Monza w Siechnicach.

tak na szybko to dwie grupy po 8 osób - 3 x10 min

1sze 10 - trening

2gie 10 - kwalifikacje

3cie 10 - finał B

4te 10 - finał A

W cenie są medale :D

Mają "pudło" więc fotki na podium można zrobić

Koszt ok 70/zł osobę. Przy negocjacjach jako stały klient pewnie ugram lepszą cenę.

No i elektroniczny pomiar czasu na każdym okrążeniu!! Po jeździe facet wręcza kartkę z wydrukowanymi czasami.

Jutro podpytam i napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam od czasu do czasu tor Mała Monza w Siechnicach.

tak na szybko to dwie grupy po 8 osób - 3 x10 min

1sze 10 - trening

2gie 10 - kwalifikacje

3cie 10 - finał B

4te 10 - finał A

W cenie są medale :D

Mają "pudło" więc fotki na podium można zrobić

Koszt ok 70/zł osobę. Przy negocjacjach jako stały klient pewnie ugram lepszą cenę.

No i elektroniczny pomiar czasu na każdym okrążeniu!! Po jeździe facet wręcza kartkę z wydrukowanymi czasami.

Jutro podpytam i napiszę.

i co lepsze pogoda nie popsuje nam szykow bo teraz to z ta pogada to roznie bywa ;/;/;/ Co do terminu to pierwsza polowa sierpnia chyba odpada ;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam od czasu do czasu tor Mała Monza w Siechnicach.

tak na szybko to dwie grupy po 8 osób - 3 x10 min

1sze 10 - trening

2gie 10 - kwalifikacje

3cie 10 - finał B

4te 10 - finał A

W cenie są medale :D

Mają "pudło" więc fotki na podium można zrobić

Koszt ok 70/zł osobę. Przy negocjacjach jako stały klient pewnie ugram lepszą cenę.

No i elektroniczny pomiar czasu na każdym okrążeniu!! Po jeździe facet wręcza kartkę z wydrukowanymi czasami.

Jutro podpytam i napiszę.

no to na pewno lepiej niz na bielanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...