Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niezly pomysl z tymi gokardami,chetnie bym sie na to pisal.

Tylko teraz taka kwestia zaczęły się wakacje i tak w sumie trochę ludzi wyjeżdża w związku z czym lepiej zrobić imprezkę teraz czy po wakacjach np we wrześniu ?

No to fajnie :sad:

Ja 15-tego Lipca przyjezdzam na dwa tygodnie do Polszy i pewnie z nikim sie nie zobacze bo wszyscy beda na urlopach,co ?

Juz nawet kombinowalem przesunac przyjazd,zeby zalapac sie na Nyse i na orszak weselny Krzyska i Madziulki,ale raczej mi sie nie uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny nawet bardzo.. jestem ZAAA jak dla mnie to najlepiej sobota i to w godzinach po południowych wtedy bym mógłbym zabrać moja żone i core na wycieczkę..

ale jak będzie pozniejsza godzina to przyjade sam :) a termin obojetny.

aaa i slyszałem że siechnice są x10 lepsze ;) choć też jeszcze nie jezdziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i slyszałem że siechnice są x10 lepsze choć też jeszcze nie jezdziłem

na bielanach nierówno , ale też fajno było

To az tyle torow kartingowych we Wrocku sie porobilo ?

Za moich czasow byl tylko jeden,w Koronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Z tymi ankietami to jest o dupę rozbić ..... ostatnio też Kozin robił ankietę na gokarty i też głosowało z 40 osób a jak co do czego przyszło to na tor przyjechało raptem 8 osób chętnych do polatania :lol:

Więc krótka piłka , skoro decydujemy się na siechnice to czekamy na konkretne info rabatowe od Lijo i jak będziemy znali koszta imprezy wtedy wrzuci się 2 terminy do wyboru ale nie w formie ankiety tylko jawnej deklaracji na forum czyli standardowo Lista + NICK + Termin który pasuje i będzie czarno na białym.

Jak to będzie ustalone szybka zbiórka kasy na konto żeby Lijo nie musiał później świecić oczami że zdeklarowało się 30 osób a na tor przyjedzie 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie ustalone szybka zbiórka kasy na konto żeby Lijo nie musiał później świecić oczami że zdeklarowało się 30 osób a na tor przyjedzie 10 :)

I to będzie najlepsze rozwiązanie. Jak będzie wpłata to będzie pewność, że taka ilość chętnych będzie obecna :)

A więc wymyśl terminy Mordulec i zakładaj temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...