Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

Nasz kolega Gołąbek postanowił wstąpić w związek małżeński i tak sobie pomyślałem jako świadek tego wydarzenia, że warto by było zorganizować jakiś orszak. Wszystko odbędzie się w Oławie 29.07.2011 - godzinę podam później. Proszę o obecność żeby było komu rozdawać flaszki na bramie...happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Dziękuje bardzo za założenie tematu miła niespodzianka.

Jeżeli chodzi o termin to 29 lipca (piątek) godz 15 w rynku przy urzędzie stanu cywilnego.

Wiem ,że termin mało wygodny ale jeżeli ktoś znajdzie czas i checi to każde "śmigiełko'' bedzie bardzo mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeżeli chodzi o termin to 29 lipca (piątek) godz 15 w rynku przy urzędzie stanu cywilnego.

Jak rozumiem, o 15 następuje podpisanie cyrografu , czyli my orszakowcy spotykamy się wcześniej? Pytam, bo duża szansa, że będe mogła wyrwać się wcześniej z pracy i również dołączymy do orszaku :).

Potem od razu po odprowadzeniu Pary Młodej, jedziemy od razu do Nysy, czy zbiórka nastąpi później?:dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pola pisze wydaje mi się ze my się musimy zebrac wcześniej, jakoś o 14 - by pojechac po Pana Młodego a gdzie bedzie Panna Młoda?

Wydaje mi się ze do Nysy troszke pozniej, bynajmniej ja z Forestem bede jechała pozniej bo musimy czekac az babcia Krzysia przyjedzie a bedzie ok 16 - 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge leciec odrazu po orsaku na nyse komu pasuje to poleci od razu a najwyzej reszta doleci czy jak

Dokładnie, ja z Juniorem też możemy po orszaku śmigać do Nysy, chyba że po godzinie do dwóch większa załoga będzie jechać to można zaczekać.

Zobaczy się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, co z Panna Młodą? Bedziemy gdzieś po Anie jechac czy bedzie u Gołąbka w domku odrazu? Napisz jaki jest plan. Rozumiem ze gdzieś sie spotkamy ( orszakowcy ) i ruszymy do Gołąbka, pozniej do urzędu czy po Anie? Po całej uroczystosci robimy orszak po Oławie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...