Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Obrodziło w tym roku wesel :dance:

W każdym razie ogłaszam wszem i wobec , że Dziki i Madzia 3 września 2011 wypowiedzą sakramentalne TAK o godzinie 16:00 w kościele parafia Św.Jacka we Wrocławiu na Swojczycach.

Tradycyjnie zbiórka lecimy po Pana Młodego do Jelcza Laskowic , następnie kolumną wybieramy się po Madzię i odwozimy nowożeńców do kościoła :)

Więcej szczegółów oczywiście uzupełnimy bliżej września :dance:

Zapraszamy

LISTA

1.Mordulec & Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nas niestety nie będzie na orszaku Państwa Dzikich i bardzo tego żałujemy rzadko nam się zdarzają takie nieobecności bo praktycznie na każdym orszaku byliśmy , niestety tak się pechowo złożyło że lecimy na wakacje 2 września .... ale duchowo będziemy z WAMI :drunk:

W każdym razie zachęcam wszystkich którzy będą mogli do uczestniczenia w orszaku bo to niesamowite przeżycie i prezent dla Młodej Pary :D

LISTA:

1. Foresty

2. Kosy

3.Jamal

4.Energy i Basia

5. chiccoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam wszem i wobec , że Dziki i Madzia 3 września 2011 wypowiedzą sakramentalne TAK o godzinie 16:00 w kościele parafia Św.Jacka we Wrocławiu na Swojczycach. Tradycyjnie zbiórka lecimy po Pana Młodego do Jelcza Laskowic , następnie kolumną wybieramy się po Madzię i odwozimy nowożeńców do kościoła Więcej szczegółów oczywiście uzupełnimy bliżej września

A więc przyszła i na nas kolej:)Widzę ,że zamykamy sezon 2011 wesel w Maxbimmerze :)?

Właśnie jestem po rozmowie z FORESTEM i KOSĄ i krótkiej wizji lokalnej:)

Dobrze byłoby gdybyście pojawili się u mnie o g 14:30(Jelcz Laskowice,ul Tańskiego 10)

Forest podprowadzi Was z parkingu Stacji benzynowej ORLEN w J-L bo zna już drogę.

Na w/w Stacji benzynowej jest parking ,na którym spokojnie można sobie przyozdobić śmigła.

Od stacji do mnie jest jakieś około 2km.

Po 10 minutachjak sąsiedzi zaczną wypadać przez okna wyruszymy po Madzię do Wrocławia a dokładnie Wrocław/Wojnów ul. Strumykowa 12.

Przejazd zajmie jakieś 20-30 min.

Od Madzi do Kościoła(Wrocław/Swojczyce ul Miłoszycka 20A) jest około 4km(jakieś 10 min z dużym zapasem:) )

KOSA (5er udekorowane będzie na Ciebie czekało u mnie na Tańskiego)

Zapraszamy Wszystkich i z góry Dziękujemy za przybycie.

Edytowane przez Dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby które będą lecieć od strony Oławy - moja propozycja jest taka by o 13.30 spotkać się na Kauflandzie w Oławie, najpóźniej o 13.45 wyjeżdżamy do Jelcza. Trasa zajmie jakieś 15-20 minut. Ustawimy się na CPN-ie Orlen (obok stawu), przystrajamy auta, dmuchamy balony i około 14.20 wyjeżdżamy po Dzikiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...