Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Na forum bmw-sport.pl info już poszło i jest trochę osób chętnych na grillowanie ;)

Przesyłam też tutaj informację, bo liczę na ekipę z maxbimmera :D

Skopiowane:

"Tak sobie dzisiaj uświadomiłem, że w mojej miejscowości można by zorganizować niezłego spota :D Nad Odrą jest pełno miejsca do grillowania, są zadaszone ławki itp., więc jest gdzie siedzieć. Można sobie na rybki pójść, wypożyczyć kajaki i jeszcze inne atrakcje :D

I może jakaś ekipa zebrała by się w któryś weekend wakacyjny, żeby wspólnie usmażyć kiełbachę? :hyhy:

minimapphp.png

mapkam.jpg

0807km332portcinawa.jpg

4be1ac4d06c2fk1.jpg

"

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=13&t=97428

Pozdrawiam, Karol :D

Edytowane przez KaroleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurta mam z Młodą urlop do 14-go sierpnia i spędzimy go w Lubinie/Polkowicach więc napewno wpadnę. Na miejscu mamy Mariusza, Kevina, Ruszta, Brzozę, Dania, Mirasa...może byc naprawdę ciekawie. Gdzieś tam pod Lubinem jest paintball, blisko do Rokitek i Spalonej. Może z tego wyjśc ciekawa impreza tylko dowiedz się jeszcze o ten ośrodek wypoczynkowy z domkami który jest kilkaset metrów dalej. W każdym bądź razie ja piszę się na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu postaram się podjechać na te domki.

Trochę ogranicza mnie praca (6-18 ) ale może po godz. 18 ktoś tam będzie. Chociaż jestem pewien, że jakiś stróż tam na pewno będzie.

edit.

Znalazłem coś takiego o "Oazie":

http://noclegi.onet.pl/oaza-malowice,malowice.html

"domki kempingowe 5 osobowe 70 PLN, oraz domki kempingowe 5-7 osobowe o podwyższonym standardzie 80-120 PLN"

Edytowane przez KaroleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak..

Byłem na Oazie i na dzień dzisiejszy nie ma opcji wynajęcia domków..

Teraz tylko górnicy mogą niby wynajmować, bo to ich ośrodek wypoczynkowy..

Ale jakiś dziwny był Pan, z którym rozmawiałem. Ciężki do gadania :mrgreen:

Także jak coś to możemy tylko nad grillem samym pomyśleć.

Wstępny termin to 12 (piątek) albo 13 (sobota) sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Hmmm to może przesuniemy grilla na 19 sierpnia, żeby Mordulec mógł przyjechać? :D Mi tam w sumie obojętnie kiedy.

Tylko nie wiem czy Forestowi będzie wtedy pasować.

Na kilka dni przed grillem jeszcze dam znać jak z pogodą ;)

Pozdrawiam.

Hehe nie szykuj imprezy pode mnie :D ... zresztą wakacje to taki okres że zawsze komuś nie będzie pasowało , więc skoro ustaliliście to trzymaj się terminu bo tak skacząc z weekendu na weekend niczego nie zorganizujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie szykuj imprezy pode mnie :D ... zresztą wakacje to taki okres że zawsze komuś nie będzie pasowało , więc skoro ustaliliście to trzymaj się terminu bo tak skacząc z weekendu na weekend niczego nie zorganizujesz :)

No to fakt.

Ustalamy na 13 SIERPNIA (sobota)!!

Kilka dni wcześniej dam znać, jak z pogodą będzie tego dnia ;)

I jedna sprawa..

Żebym chociaż tydzień przed grillem miał listę osób chętnych na 100%, bo muszę jeszcze ekipę z bmw-sport informować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...