Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zwykle bez zapowiedzi - cóż taki mam nawyk ze starych czasów

Fajne Ludziska fajna atmosfera. Oczywiście deszczyk- najlepszy moment był jak wszyscy wleźli po balkonik i impra w najlepsza a Nica: "ciiiicho tam śpią ludzie"

na to Brzoza "...noooo to już nie śpią" i wszyscy w śmiech:)

Ten Piesek ze zdjęcia chciał mnie zeżreć i to dwa razy :P

Edka - nie takie Zło straszne jak go malują ;) może jednak się skusze na ten gwint...

wiekopomny tekst wieczoru: "... tyyy a kto to idzie? To ja dresiarz z BMW"

Dyziu chyba "letko" się skuł -buahahahaha ale i tak pogaduchy były wesołe

Hmmmmm po ostatniej Nysie nie wykluczam Radeco... a co mi tam najwyżej na dachu położę samochód

a tak w ogóle to muszę się w Wami kiedyś wódki napić

Do następnego

Ave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Nica, wpadajcie po foty, tylko wcześniej daj znać:):):)Kurde nawet tego nie pamietam:

Nica: "ciiiicho tam śpią ludzie"

na to Brzoza "...noooo to już nie śpią" i wszyscy w śmiechicon_smile.gif

Pamietam jeszcze jakiś tekst z piszczelami ale też niezbyt dokładnie:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczele tez byly dobre. A bylo to tak; oczywiście Brzoza do gościa ktory chacial sie sparingować z nim rano:"Wiesz ja mam takich kolegów co wala piszczelami w drzewo jak tak zrobisz to mozemy wtedy sparingować razem".

Jakas masakra to była tekst roku.Normalnie pisze to i nie moge ze śmiechu hahahahahahahahahah;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczele tez byly dobre. A bylo to tak; oczywiście Brzoza do gościa ktory chacial sie sparingować z nim rano:"Wiesz ja mam takich kolegów co wala piszczelami w drzewo jak tak zrobisz to mozemy wtedy sparingować razem".

Jakas masakra to była tekst roku.Normalnie pisze to i nie moge ze śmiechu hahahahahahahahahah;-)

Końcówka była o ile pamiętam "aż kora odpada"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...