Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nie macie tego tematu założonego a może ktoś jest chętny od was na ten wypad pytanie_bmw

Program imprezy:

# Sobota 20 sierpnia 2011r.

# 9:30 Otwarcie Bram Imprezy,

# 09.45 Oficjalne otwarcie imprezy,

# 10:30 Pokazy Mocy - Eliminacje Kategoria PRO i Street,(Plac)

# 10:30 Karolina Pilarczyk - Pokaz

# Pokaz Driftu - trening>

# 12:00 Konkursy i atrakcje dla uczestników i publiczności:

# Konkurencje siłowe,

# Konkurencje sprawnościowe,

# 11:30 Eliminacje do wyścigu na Torze rallycrosu,

# 13:30 DRIFT TAXI ( Tor ,

# 15:00 Półfinał i Finał Pokazu Mocy ( Plac ),

# Konkursy i atrakcje dla uczestników i publiczności :

# Konkurs Picie na czas

# Multimedialne auto Zlotu

# Auto Zlotu,Youngtimer - Ogłoszenie zwycięzcy

# ;Najdalsza odległość przebyta na zlot,

# 15:00 - 17:00 DRIFT TAXI ( Tor )

# Konkursy i atrakcje dla uczestników i publiczności

# 17:00 Finały Wyścigu Na Torze Rallycrosu,

# 18:30 - Wybory Miss i Mister Zlotu - Organizator wyborów jest Salon Fryzur i Urody ANGEL

# 19:30 Sexy Myjnia,

# 20:00 Night Muzyk,

# Dodatkowo proponujemy dla uczestników :

#

# Symulator dachowania

# Pokaz Ratownictwa

# Hamownie

# Gastronomię

# Stoiska Handlowe

# Stoisko z pamiątkami

# Stoisko dla kolekcjonerów.

# Pokaz Szkoły Karate OYAMA

# SKID CAR

# Modele WRC

Pokaz Mocy

Kategoria 1 - Street - auta seryjne nie przerabiane

Kategoria 2 - Profi - auta przystosowane do Pokazu mocy

ocena i kategoryzacja aut odbywać się będzie przy zapisach do konkurencji.

Cena za wjazd:

* Kierowca, samochód - 80zł

* Motocykl - 50 zł.

* Osoba dorosła - 7 zł.

W tej edycji Zlotu organizujemy konkurs biletowy, każdy uczestnik z biletu odrywa kupon wpisuje nr telefonu i oddaje go w punkcie informacyjnym Zlotu. Organizator po losowaniu zadzwoni na nr szczęśliwca i przekaże nagrodę.

Posiadasz auto z biało-niebieską szachownicą , wybierasz się na XIV Zlot do Torunia prześlij swoje namiary "nr tel i miasto skąd jedziesz" na adres zlot@bmwmpowerclub.com.pl

Organizator przygotował specjalne nagrody - po losowaniu zadzwoni do ciebie i zaprosi na scenę po ich odbiór.

Musze tylko się tam dodzwonić i dowiedzieć jak wygląda spanie bo jak widzicie jest to impreza już na 100% jedno dniowa nawet ''sex myjnia'' jest bardzo wcześnie boberek.gif

Ale sama program imprezy wygląda ciekawie egipto.gifhehe.gif

Nasza grupa ma zbiórkę o 4 rano w sobotę koło MC Donalda w Lesznie to jest zaraz przy drodze Wrocław - Poznań jak byłby ktoś chętny jechać z nami <bmw_1>

Szczegóły na naszym forum :

http://bmw-gz.pl/viewtopic.php?t=296&postdays=0&postorder=asc&start=0

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak pewnie za uwarzyliście impreza z dwu dniowej zamieniła się też w jedno dniową ;)

Ale nadal jest to największą impreza tego typu w Polsce a my dodatkowo lecimy jeszcze później nad morze na parę dni tak że nam po drodze można powiedzieć.

Dojdziesz do kina w 4 osoby i też wywalisz prawie stówkę a jesteś tam tylko 2 godziny a tam cały dzień.

Więc co to za skala porównawcza ?!

Ale jak pisałem jak by był ktoś chętny się dołączyć to zapraszamy na wspólny wyjazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdziesz do kina w 4 osoby i też wywalisz prawie stówkę a jesteś tam tylko 2 godziny a tam cały dzień. Więc co to za skala porównawcza ?!

Noe byliśmy chyba z 4 albo 5 razy w Toruniu i ...... w tej chwili to chyba wolę zamiast do kina pójść się napić browara ze znajomymi za tą kasiorę i pobawić się przez całą nockę w jakiejś knajpie niż zapitalać 300km w jedną stronę i popatrzeć na palenie kapcia przez jeden dzień :D

Kiedyś to jeszcze był przejazd przez Toruń w za***istej kolumnie około 300 beemek jechało po mieście a teraz imprezka jednodniowa praktycznie okrojona z jakichkolwiek atrakcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili to chyba wolę zamiast do kina pójść się napić browara ze znajomymi za tą kasiorę i pobawić się przez całą nockę w jakiejś knajpie

No można mieć i takie podejście Mordulec ;)

Temat jest ogólnie dla wszystkich i kto nie chce to nie pojedzie a kto jeszcze nie był i chciał by się przekonać na własnej skórze jak to jest to zaliczy ten zlot.

Choć by po to żeby później napisać że miałeś racje albo i nie ;)

Co do przejazdu po mieście to faktycznie taka kolumna robiła wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można mieć i takie podejście Mordulec ;)

Temat jest ogólnie dla wszystkich i kto nie chce to nie pojedzie a kto jeszcze nie był i chciał by się przekonać na własnej skórze jak to jest to zaliczy ten zlot.

Choć by po to żeby później napisać że miałeś racje albo i nie ;)

Co do przejazdu po mieście to faktycznie taka kolumna robiła wrażenie ;)

Noe podejście jak podejście wiem po prostu co będzie na miejscu , dlatego dla mnie ten zlot nie jest żadną rewelacją tylko bardziej dobrym pomysłem jak się nie narobić a dużo zarobić :)

W każdym razie rozumiem , że jakby ktoś od nas się wybierał spokojnie może się do Was podłączyć na zlocie Toruniu i go przygarniecie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem w Toruniu i nigdy tam nie pojadę. Dlaczego? Słyszałem mnóstwo opinii, że to tylko i wyłącznie impreza komercyjna nastawiona na kasę. Prawie 100 zł za wjazd :lol::lol::lol: Naprawdę uważam, że lepiej wziąc udział w imprezie skromniejszej ale organizowanej przez ludzi którzy kochają tą markę a nie takich, którzy znaleźli niezłe źródło zarobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ere zlotów Toruńskich rozpocząłem i zakończyłem w 2008 w tym samym czasie fajny zlot organizowała ekipa ze ślaska w Rydłutowych-po foto dokumentacji troche było mi szkoda bo lepiej to mentalnie chłopaki ogarneli i pozatym km dwa razy mniej.

Jak ktoś chce walić 300km od 4rano,pooglądać to co proponuje Toruński zlot i potem gonić 300km znów to niech jedzie-komercja/kasa prędzej czy później zabije wszystko-pierwsze zloty po 900 szt. A potem coraz mniej.Z dwóch dni zrobił sie dzień.

Noe uważajcie na trasie bo to kawałek km jest i szerokości źycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...