Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zakończenie sezonu Krzywa 2011 - pod tytułem "TO OSTATNIA NIEDZIELA"  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zakończenie sezonu Krzywa 2011 - pod tytułem "TO OSTATNIA NIEDZIELA"

    • 25.09.2011
      1
    • 02.10.2011
      3
    • 09.10.2011
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Dyziu, a to nie Ty w Nysie mówiles coś o jakiejś fajnej miejscówce na spota w Wrocku??

hmm sorki dopiero przeczytałem:) słyszałem że gdzieś pod ,tzn okolicach mostu milenijnego!!! szwagier tam kiedyś wieślibrą się spotykał pare razy!!! ale jeszcze jest lotnisko w oleśnicy!! tylko trza by z władzami pogadać !!!a w sumie dobry pomysł!!! większość miała by zaledwie 30 km!!! zobacze co da się załatwić!!! ale nie chce robić konkurencji wam chłopaki!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

byłem na lotnisku w oleśnicy i pan ochroniarz mnie zatrzymał i powiedział że nie można jeździć! a ja mu że nie było znaku zakaz wstępu!! a on to może ukradli!! a ja do niego jak nie ma znaku to nie obowiązuje!!ale mniejsza o to lotnisko jest w zaje.....m stanie!!! płyta równiutka i czyściutka nagrałem nawet filmik z mojego przejazdu po płycie głównej lotniska!!! mam nr tel do gościa z agencji mienia wojskowego!! ochroniarz mówił ze nieraz wynajmują sobie lotnisko i latają autami!!!! jutro zadzwonie i się dowiem jak to jest z tym wypożyczeniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni chyba ogarneli to lotnisko? Bo kiedys w TV byl reportaz ze stoi i nikt o to nie dba i generalnie to byla masakra, jeden wielki chwast. W ogole teraz tak skojarzylem, ze moj ojciec w czasach wojskowych tam stacjonowal :D chetnie bym wpadl, oczywiscie jak ogarne kolektor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu dowiedz się o warunki wynajmu. Teren jest ogrodzony, wjazd przez jedną bramę? Chodzi mi o to czy w wypadku spota mamy jedną bramkę z której wpuszczamy ludzi czy jest jak na Krzywej gdzie ludzie zjeżdżali się ze wszystkich stron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie są 3 wjazdy!! trawka skoszona ostatnio była!! ochrona jeździła (dziadek w matizie ale zawsze coś:)ciężko było by tak odseparować się z racji 3 wjazdów !! ale te 2 wjazdy to polnymi drogami sa i trzeba kawałek jechać więc niewiem czy tamtędy wjeżdżają!! zadzwonie i się dowiem:) ostatnio na jakieś rajdy subaru wrc tam były wrocław przyjechał!! więc możliwość jest napewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy zgiął mnie gościu jak się zapytałem o wynajem na jeden dzień kawałka lotniska!!! powiedział że kawałka nie wynajmują mogą tylko całe za 2500 za dzień!!! a ja do niego że tam nie mamy zamiaru być w tysiąc aut tylko max 20!! a on takie są ceny warszawa ustala:bag::bag:lolollolol<bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z lca ale lotnisko znam tylko z nielegali szczególnie w zimie:) ale wyżej wspomniany oszołom (obok castorama i wiele innych) mają parking niewiele mniejszy niż magnolia ale jest ten plus, że płyta legnickiego lotniska graniczy z tymi marketami;)

Znam prezesa motocyklowego klubu dopalecze.pl i wiem, że oni tam nieraz coś organizowali więc mogę trochę popytać jeśli będzie zainteresowanie tematem!

A tu filmik, że miejscówka zacna:

Edytowane przez wisnia1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...