zakończenie sezonu Krzywa 2011 - pod tytułem "TO OSTATNIA NIEDZIELA"  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. zakończenie sezonu Krzywa 2011 - pod tytułem "TO OSTATNIA NIEDZIELA"

• 25.09.2011
      1
    • 02.10.2011
      3
    • 09.10.2011
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Dyziu, a to nie Ty w Nysie mówiles coś o jakiejś fajnej miejscówce na spota w Wrocku??

hmm sorki dopiero przeczytałem:) słyszałem że gdzieś pod ,tzn okolicach mostu milenijnego!!! szwagier tam kiedyś wieślibrą się spotykał pare razy!!! ale jeszcze jest lotnisko w oleśnicy!! tylko trza by z władzami pogadać !!!a w sumie dobry pomysł!!! większość miała by zaledwie 30 km!!! zobacze co da się załatwić!!! ale nie chce robić konkurencji wam chłopaki!!!:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
słyszałem że gdzieś pod ,tzn okolicach mostu milenijnego!!! szwagier tam kiedyś wieślibrą się spotykał pare razy!!!

Z tego co wiem spotykają się tam też fani Toyoty Celici, wiec możemy mieć konkurencję (lub jak kto woli spot wielomarkowy) :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli będzie tak jak na rozpoczęciu sezonu to faktycznie będzie grubo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forest zobacz co wkleiłem na pierwszej stronie,ostatnio japońce też były..............w ilości sztuk do policzenia na jednej ręce:lol::lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

byłem na lotnisku w oleśnicy i pan ochroniarz mnie zatrzymał i powiedział że nie można jeździć! a ja mu że nie było znaku zakaz wstępu!! a on to może ukradli!! a ja do niego jak nie ma znaku to nie obowiązuje!!ale mniejsza o to lotnisko jest w zaje.....m stanie!!! płyta równiutka i czyściutka nagrałem nawet filmik z mojego przejazdu po płycie głównej lotniska!!! mam nr tel do gościa z agencji mienia wojskowego!! ochroniarz mówił ze nieraz wynajmują sobie lotnisko i latają autami!!!! jutro zadzwonie i się dowiem jak to jest z tym wypożyczeniem:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale oni chyba ogarneli to lotnisko? Bo kiedys w TV byl reportaz ze stoi i nikt o to nie dba i generalnie to byla masakra, jeden wielki chwast. W ogole teraz tak skojarzylem, ze moj ojciec w czasach wojskowych tam stacjonowal :D chetnie bym wpadl, oczywiscie jak ogarne kolektor :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dyziu dowiedz się o warunki wynajmu. Teren jest ogrodzony, wjazd przez jedną bramę? Chodzi mi o to czy w wypadku spota mamy jedną bramkę z której wpuszczamy ludzi czy jest jak na Krzywej gdzie ludzie zjeżdżali się ze wszystkich stron?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

teoretycznie są 3 wjazdy!! trawka skoszona ostatnio była!! ochrona jeździła (dziadek w matizie ale zawsze coś:)ciężko było by tak odseparować się z racji 3 wjazdów !! ale te 2 wjazdy to polnymi drogami sa i trzeba kawałek jechać więc niewiem czy tamtędy wjeżdżają!! zadzwonie i się dowiem:) ostatnio na jakieś rajdy subaru wrc tam były wrocław przyjechał!! więc możliwość jest napewno!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

yyyyyy zgiął mnie gościu jak się zapytałem o wynajem na jeden dzień kawałka lotniska!!! powiedział że kawałka nie wynajmują mogą tylko całe za 2500 za dzień!!! a ja do niego że tam nie mamy zamiaru być w tysiąc aut tylko max 20!! a on takie są ceny warszawa ustala:bag::bag:lolollolol<bmw_4>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

100 aut sie nazbiera i zrzuta po 25zl i po problemie :lol: a tak bez zartow to cena z kosmosu, lepiej zeby lezalo i sie psulo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a nie ma jakiejś miejscówki na zachód od wrocka :?: tak powiedzmy w trójkącie : Lubin,Legnica.Wrocław :?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ej panowie a jak z lotniskiem w Le?

ostatnio nocą mnie tam ktoś zabral pośmigac i teren fajny,tylko...czyje to jest,zeby sie dowiedziec tak "na legalu"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem z lca ale lotnisko znam tylko z nielegali szczególnie w zimie:) ale wyżej wspomniany oszołom (obok castorama i wiele innych) mają parking niewiele mniejszy niż magnolia ale jest ten plus, że płyta legnickiego lotniska graniczy z tymi marketami;)

Znam prezesa motocyklowego klubu dopalecze.pl i wiem, że oni tam nieraz coś organizowali więc mogę trochę popytać jeśli będzie zainteresowanie tematem!

A tu filmik, że miejscówka zacna:

Edytowane przez wisnia1419

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta