Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dyziu daj mi znac jak będziecie przed Oławą to wyjdziemy przed chatę. Na rondzie przy wjeździe do Oławy skręcasz w prawo. Pizgasz prosto, przejeżdżasz na wprost skrzyżowanie. Zaraz za nim jest taki łuk m lewo, skręcasz na nim w PRAWO. Po prawej pola, po lewej bloki. Pizgasz dalej prosto i po prawej zobaczysz garaże. Tam będziemy czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to Wałbrzych przyjedzie na dwie e34 ;)

Moge prosić do kogoś najlepiej jakiegoś organizatora o nr telefonu jak trafić itp gdy będziemy już na miejscu ;) ?

Dodam że się nie znamy ale okazja jest świetna aby się poznać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że będzie też Kozin (dzisiaj się uczymy analizy matematycznej i :drunk: ;)) oraz Przemo (musi odebrac śruby do BBS CH) więc dopisuję ich do listy...

1. Chiccoo

2. Nem i Edka

3. Sagui

4. BASTARS

5. Dyzie

6. Foresty

7. 5oul'e (o ile pogoda dopisze)

8. Nobody (z duszą na ramieniu icon_biggrin.gif)

9. kuboszkozi

10. Alus & Madzia

11. Kozin

12. Przemo 330i

P.S. Ekipa z Wrocka może podjechac z Dyziem po mnie i polecimy razem po Kozina. Stamtąd już prosto na Skarbimierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałbrzych leci prosto na Skarbimierz także możemy kogoś zabrać lecimy na dwa auta. Dopisuje kolege obok swojego niku. Informacja potwierdzone będziemy na 100% jeśli nikt z klubowiczów nie ma nic przeciwko ? Wiochy nie robimy i gumy nie upalamy między grilami.

Pozdro

1. Chiccoo

2. Nem i Edka

3. Sagui

4. BASTARS

5. Dyzie

6. Foresty

7. 5oul'e (o ile pogoda dopisze)

8. Nobody (z duszą na ramieniu icon_biggrin.gif)

9. kuboszkozi + Krystian

10. Alus & Madzia

11. Kozin

12. Przemo 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to Wałbrzych przyjedzie na dwie e34 ;)

Moge prosić do kogoś najlepiej jakiegoś organizatora o nr telefonu jak trafić itp gdy będziemy już na miejscu ;) ?

Dodam że się nie znamy ale okazja jest świetna aby się poznać ;)

Podjedźcie na 12.00 pod Praktiker na Opolską. Tam się zbieramy na wyjazd :) Będzie trochę BMW to na pewno znajdziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałbrzych leci prosto na Skarbimierz także możemy kogoś zabrać lecimy na dwa auta. Dopisuje kolege obok swojego niku. Informacja potwierdzone będziemy na 100% jeśli nikt z klubowiczów nie ma nic przeciwko ? Wiochy nie robimy i gumy nie upalamy między grilami.

Przyjeżdżajcie śmiało. Jak będzie coś nie tak to po prostu się pożegnamy i tyle ;)

Nobody fajnie gdybyś przyjechał bo mam dla Ciebie koszulkę i polar klubowy.

1. Chiccoo

2. Nem i Edka

3. Sagui

4. BASTARS

5. Dyzie

6. Foresty

7. 5oul'e (o ile pogoda dopisze)

8. Nobody (z duszą na ramieniu

9. kuboszkozi

10. Krystian

11. Alus & Madzia

12. Kozin

13. Przemo 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasai.jpg

Trasa z google po wpisaniu Wlabrzych - Skarbimierz. Na drodze 94 niema skretu jest rondo ze znakiem Skarbimierz. W mijscu oznaczonym B lecisz dalej prosto skrecasz w lewo w dosc szeroko ulice 2 stronna na srodku z tego co pamietam pas zieleni, po prawej Market maly. Lecisz prosto mijasz tory kolejowe, dalej prosto az do skrzyzowania, skrecasz w prawo lecisz zaaajbista prosta do samego konca i skrecasz w lewo w dosc lipna droge az londujesz na plycie lotniska w razie W moj tel na prv ci wysylam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody fajnie gdybyś przyjechał bo mam dla Ciebie koszulkę i polar klubowy.

He he. Zjawię się nawet, gdybym miał z buta targać :D

I dzieki - miałem właśnie zapytać, czy to z Młodą weźmiecie, bo na Nysie nie mogłem być i odebrać. O której planujecie wjazd na lotnisko? Bo nie wiem o której z Racka wyruszyć, żeby Was po drodze złapać i nie pobłądzić - bez Navi muszę jechać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Dyziu jedzie od strony Jelcza i wjedzie do Oławy od innej strony. To niech ekipa Wrocławska czeka pod Lidlem (jadąc przez Oławę mijacie go po lewej stronie) a my tam z Dyziami dojedziemy.

Moja parafie po drodże proszę zachaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...