Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam zaległości materiałowe i znalazłem Brzozę , co prawda jest to filmik z niedzieli po południu kiedy to wszyscy byli już trzeźwi i mogli pojechać na chatę .... niestety Brzoza nie kwalifikował się do tej grupy bo wydmuchał ...... 3,60 promila :lol: :drunk:

[video=youtube;r35_9kdXb34]http://www.youtube.com/watch?v=r35_9kdXb34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam zaległości materiałowe i znalazłem Brzozę

Ja takich filmików mam sporo. Co widzę się z Brzozą to nowy filmik :lol::lol::lol::drunk::drunk::drunk:

P.S. To był filmik nakręcany w momencie gdy już WYJEŻDŻALIŚMY do domu...po obiedzie...pamięta ktoś ile wydmuchał rano ??? Nie sądzę by naszego mistrza, guru i mentora ktoś pobił... ;)

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takich filmików mam sporo. Co widzę się z Brzozą to nowy filmik :lol::lol::lol::drunk::drunk::drunk:

P.S. To był filmik nakręcany w momencie gdy już WYJEŻDŻALIŚMY do domu...po obiedzie...pamięta ktoś ile wydmuchał rano ??? Nie sądzę by naszego mistrza, guru i mentora ktoś pobił... ;)

O ile ja dobrze pamiętam to nakręcił 6,50 promila jak mierzyli nad ranem :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ja dobrze pamiętam to nakręcił 6,50 promila jak mierzyli nad ranem

dokładnie 6,37 promila :) i Brzoza stał, uśmiechał się, normalnie rozmawiał i ogólnie wszytko byłoby ok... gdyby nie to że ja i Forest po 2 dniach "Karpacza" mieliśmy po 2,3...

Innymi słowy, jakbym nie widział na własne oczy to za Chiny Ludowe i pół Ameryki nie uwierzyłbym w ten wynik :party: Krzychu jak dla mnie już na zawsze pozostaniesz mistrzem świata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA UWAGA !!!

Jednak nie wszystko jest tak jak byśmy chcieli. Nie jest możliwe, aby wszyscy mieli pokoje 2, 3 osbowe. Pokoi 2 os z łazienkami jest mało, dlatego w pierwszej kolejności idą dla rodzin z dziećmi, reszte ulokowałam tak:

pokój nr 3 2os Foresty

pokój nr 4 2os chicco + sylwek (wspólna łazienka na korytarzu)

pokój nr 5 3os jokeymiras+edu+brzoza (wspólna łazienka na korytarzu)

pokój nr 12 3os micnici

pokój nr 16 5os mati+daria(11-12.11) potem wskakują za nich madzia+dziki(12-13.11 Pani zmieni pościel)/śliwa/nem+edka

pokój nr 21 4os pola+łolter/ madziulka+krzysiek

pokój nr 24 2os sagui+Medrosa (Marta) ( pokój z łazienką na korytarzu)

pokój nr 25 3os energy

pokój nr 26 2os kosy

pokój nr 27 2os 5oul'e

pokój nr 32 5os dyziu+sandra/przemo+edyta

Oczywiście nie jest to ostateczne ulokowanie nas w pokojach. Jeżeli ktoś chce coś zmienić, to proszę pisać. Na pewno musimy ustalić skład pokoi już teraz, nie może to się odbyć w dniu przyjazdu do ośrodka.

Prawdopodobnie w ośrodku będzie tez inna grupa, ale salka jest dla nas zarezerwowana.

Trochę jesteśmy porozrzucani, pościskani, ale jeżeli chcemy jechać w terminie 11-13.11.2011 to nie mamy wyboru.

Czy pasuje Wam taki układ?

Edytowane przez Pola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój nr 5 3os jokeymiras+edu+brzoza (wspólna łazienka na korytarzu)

haha widzę ze chcecie mnie zabić :D Brzoza mistrz świata w piciu :D i edu który tez wypije 5 litrów i żyje :D kontra gnojek 70 kilo :D :D będzie śmiesznie hehe bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha widzę ze chcecie mnie zabić :D Brzoza mistrz świata w piciu :D i edu który tez wypije 5 litrów i żyje :D kontra gnojek 70 kilo :D :D będzie śmiesznie hehe bedzie dobrze :)

nie pekaj bedzie dobrze przynajmniej mozesz na nas liczyc zeby cie do wyra zatargac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...