Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pożegnanie lata z Maxbimmer BMW Klub Wrocław


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , skoro jeszcze sa w miare warunki pogodowe chcielibysmy zoorganizowac

spota połaczonego z wyprawą na slęze czyli górke popularnie zwaną sobótką <bmw_1>

Termin to niedziela 17 wrzesnia zbiórka oczywiscie w godzinach porannych we wrocławiu

albo na andersa albo na bielanach jeszcze do ustalenia happy_bmw

Trasa z wrocławia do sobótki jest dosc sympatyczna nie mniej jednak jesli ktos mysli

ze sobie porajduje albo powyprzedza na 3-ciego to albo niech jedzie solo do sobótki i

spotka sie z nami na parkingu albo niech nie przyjezdza wcale .

Mysle ze i tak wieksza frajda bedzie smignac w zwartej kolumnie beemek z flagami przy

80kmh zeby nas bylo widac niz przejazd na partyzanta a chyba nie o to chodzi .

Bardziej dokładne info mysle ze pojawi sie do konca tygodnia co do godziny i miejsca.

<bmw_2> bmw_beer :lol: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem czy poszlo ale na wszelki wypadek wklejam jeszcze raz.Odrazu mam pytanie bede z daleka i nie wiem jak mam dojechac na niejsce waszego spotkania czy ktos moglby wyjechac po mnie bede jechal autostrada i moze jakos tam bysmy sie ugadali??:(czekam na odpowiedz.a tutaj jest lista:)

1. Piotr

2. Kosa

3. Krzysiek

4. Byq

5. Mordulec & Pola

6.Maly120 & Kwiatuszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu mam pytanie bede z daleka i nie wiem jak mam dojechac na niejsce waszego spotkania czy ktos moglby wyjechac po mnie bede jechal autostrada i moze jakos tam bysmy sie ugadali??

Spokojnie , akurat od zjazdu z autobana jest bardzo łatwa droga na andersa , ale

jesli bedziesz mial problemy z dojazdem to wyjedziemy po Ciebie <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie zbiórke robimy o godzinie 10:30 tradycyjnie na parkingu przy wzgórzu

Andersa .

Mysle ze ewentualne oczekiwanie na spoznialskich ograniczymy do 30minut po czym

wyruszamy do sobótki i tak jak Kosa juz wspomniał jesli beda ku temu warunki to zrobimy

sobie ognisko na górze bmw_beer

Jednak jesli sie okaze ze bedą wybitnie złe warunki pogodowe to bedziemy zmuszeni

ograniczyc sie jedynie do spotkania we wrocławiu , dlatego prosze sledzic informacje

w tym temacie . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoxik i dzieki Mordulec za info.czyli moge liczyc na to ze wyjedziesz po mnie jak bedem lecial autobanem jeszcze z jedna beemka gosciem ktory nie jest naszym klubowiczem mam nadzieje ze moge na CIebie liczyc MORDULEC spotkalibysmy sie na stacjio zaraz co jest kolo zjazdu na wroclaw gdzie sie wyskakuje o ile dobrze pamietam na bielany??czekam na odp. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoxik i dzieki Mordulec za info.czyli moge liczyc na to ze wyjedziesz po mnie jak bedem lecial autobanem jeszcze z jedna beemka gosciem ktory nie jest naszym klubowiczem mam nadzieje ze moge na CIebie liczyc MORDULEC spotkalibysmy sie na stacjio zaraz co jest kolo zjazdu na wroclaw gdzie sie wyskakuje o ile dobrze pamietam na bielany??czekam na odp. bmw_beer

Spoko , jak bedziesz zjezdzal z autostrady to wjedziesz na parking koło Tesco albo

Castoramy i zgarniemy was po drodze bo i tak bedziemy tamtedy smigac na sobótke <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...