Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pożegnanie lata z Maxbimmer BMW Klub Wrocław


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok spoko jak cos bedziemy czekali na stacji na autostradzie jak sie jedzie od strony legnicy do 9;20 9;30 jesli nie bedzie nikog to postaramy sie trafic jakos. <bmw_1>

albo MORDULEC wymienmy sie tel. jak ktos bedzie po nas jechal to sie zdzwonimy chyba ze nie chcesz to oksik. <bmw_1> bmw_beer

to jak wyjedzie ktos po nas czy jednak nie.jesli nie podajcie ulice a trafimy sami jada z chojnowa dwie bmw

bmw_beer <bmw_1> happy_bmw

Numery masz na PW , jak cos to dzwon :)

1. Piotr & Beatka

2. Kosa & Katarzyłka

3. Krzysiek

4. Byq & Kinga

5. Mordulec & Pola

6. Maly120 & Kwiatuszek

7. Nibiru

8. Michu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spocie :cry:

Dla mnie jak zwykle było superowo :mrgreen: , świetna atmosferka,super ludzie,przejazd bumek pierwsza klasa :lol: na górkę dało się wejść z małymi przestojami, choć jutro chyba nie wstanę z łóżka :lol: happy_bmw

Po prostu kolejny super spędzony weekend z wyjątkowymi ludźmi(zainteresowani wiedzą o kim mówię :wink: ), choć w tym przypadku to była tylko niedziela, to i tak pozostawi niezapomiane wrażenia happy_bmw <bmw_1>

Mam nadzieję, że nowo przybili również bawili się dobrze bmw_beer

Pozdrawiam wszystkich <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim dziękuję moim dzisijeszym kierowcom (E30-automacik i E36coupe) za zabranie mnie na pokład <bmw_2>

Atmosfera świetna-w przyszłym tygodniu zmontuję filmik :-)

A mnie nic nie boli, bo jestem zaprowiony w takich bojach ;-p

pozdrawiam Maxbimmerki i Maxbimmerów <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim dziękuję moim dzisiejszym kierowcom (E30-automacik i E36coupe)

E30 w automacie to Kosa, a to szybkie E36 to Krzysiek ;)

spocik REWELKA ;) pewnie jutro nie wstane, ale warto było ;)

To gdzie następnym razem się wspinamy?? <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe POLA pewnie o tych nowo przybylych tro chodzilo o nas bawilismy sie rewelacyjnie chociaz o maxbimerkach z Chojnowa nie moge tego powiedziec bo chyba niezbyt doradzilem im z obuwiem co do reszty jest wporzadku najgorsze bylo to wejscie na gore ale coz ciagla jazda samochodem i chodzenie na silownie to nie wystarcza chyba zrzucilem z siebie z 10kg ale nadrobie pozdrawiam was i dzieki za super atmosferke.Teraz czekamy az wy sie wybierzecie do nas na lotnioswko pobawic sie ale to chyba dopiero w zimie :( .pozdrawiamy was i do z bmw_beer obaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe POLA pewnie o tych nowo przybylych tro chodzilo o nas bawilismy sie rewelacyjnie chociaz o maxbimerkach z Chojnowa nie moge tego powiedziec bo chyba niezbyt doradzilem im z obuwiem co do reszty jest wporzadku najgorsze bylo to wejscie na gore ale coz ciagla jazda samochodem i chodzenie na silownie to nie wystarcza chyba zrzucilem z siebie z 10kg ale nadrobie pozdrawiam was i dzieki za super atmosferke.Teraz czekamy az wy sie wybierzecie do nas na lotnioswko pobawic sie ale to chyba dopiero w zimie :( .pozdrawiamy was i do z bmw_beer obaczenia

Ciesze się, że bawiliście się super :mrgreen:

Zazwyczaj robimy spoty na płaskim terenie, takie stacjonarne, ale teraz chcieliśmy wykorzystać ładną pogodę, a dodatkowo zrzucić parę kilo po ostatnich grilowaniach <bmw_1>

Dzięki za zaproszenie, myślę, że na pewno z niego skorzystamy, może nawet szybciej niż się spodziewacie :lol: bmw_beer Nas na spoty namawiać nie trzeba :P

Pozdrawiam ekipę z Chojnowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mozna powiedziec , wyprawa konkretna , pogoda dopisała , super towarzystwo i

rewelacyjny materiał na kamerce z przejazdu , jutro postaram sie to zmontowac :wink:

Na liste wpisało sie 6 załóg a tu na Andersowie taka niespodziewanka bo przyjechało

w sumie 16 bumek <bmw_2> bmw_beer

Pozdrowienia dla wszystkich NOWYCH , ekipy z Chojnowa oraz sympatycznej załogi

na kieleckich tablicach , mam nadzieje ze jeszcze kiedys nas odwiedzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem miły spocik.niestety nie mogłem potowarzyszyć na sobótkę;((... :| no i jeszcze na tdserka sie nie doczekałem na andersa;((( a słupek przywiozłem(tds wie o co biega <bmw_4> ).......... :P ale co tam.......aby do następnego razu........... <bmw_2> bmw_beer pozdroowka dla wszystkich.............. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem miły spocik.niestety nie mogłem potowarzyszyć na sobótkę;((... :| no i jeszcze na tdserka sie nie doczekałem na andersa;((( a słupek przywiozłem(tds wie o co biega <bmw_4> ).......... :P ale co tam.......aby do następnego razu........... <bmw_2> bmw_beer pozdroowka dla wszystkich.............. <bmw_1>

ee sorka ale ja nie wiedzialem ze ty wogle sie chciales ze mna spotkac na andersa ehhe...jak pokrzyzowalem plany to sorka..jakos wpadne to sie zgadamy jak cos...ajj pozdrowka peace no i gratki dla ludzi ktorzy byli z udanego wyjazdu na sobotkowy spot .peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...