Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no ale jesli sprzedam to w polsce na nasz rynek a tylko tak sprzedaje to nie mam zle wg opisu bo mam tam zaznaczone ze nie ma TUV i ze klient go nie otrzyma ...

Raczej nie ...

Ogłoszenie brzmi jednoznacznie :

-Zawieszenie posiada TUV

-Na rynek polski nie jest ono dołączane

To teraz hipotetycznie jeśli ktoś zakupi u Was tą zawieszkę i zamówi sobie wysyłkę poza granice Polski to co wtedy ?? Dla mnie sprawa jest prosta producent świadomie wprowadza klientów w błąd i jest to oszustwo i właściwie w tej chwili każdy kto zakupił takie zawieszenie może domagać się zwrotu pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ale ja mowie ze sprzedaje na rynek polski to... no moze masz racej z zapisem ze szczesliwy nie jest ale skoro sprzedaje na PL? rozumiem jak ktos dzwoni zza granicy i moze wtedy mowiec ze on nie bierze na pl tylko za granice to wtedy rozumiem ze jest bllad bo moze zadac tuv wtedy ... ok warto zmienic zapis w takim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapet TUV to nie jest paczka zapałek którą można albo nie trzeba dorzucić do przesyłki .... jeśli jakiś produkt posiada TUV i o tym informujecie na aukcji to rzeczywiście świstka można fizycznie nie dorzucać do paczki , ale kupujący może taki certyfikat pobrać albo ze strony producenta albo zgłosić się bezpośrednio do Urzędu który wykonał taki certyfikat w tym wypadku TUV i go pobrać od nich ze strony.

Dlatego takie pisanie , że posiada certyfikat ale go nie dołączacie to robienie w wała kupujących.

Innymi słowy skoro posiada TUV to napisz chociaż w jakim kraju został wykonany :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę co jest za różnica czy sprzedawany jest zawias w Polsce czy gdzie indziej?

Skoro w opisie produktu jest napisane, że posiada TUV, ale wy go nie dostarczacie - to dla mnie oznacza to tylko tyle, że wchodzę na stronę TUV i tam sobie certyfikat pobieram. A na stronie TUV takiego certyfikatu dla MTS'a nie ma.

Jaki z tego morał?? MTS nie ma TUV - koniec i kropka.

Nie lepiej napisać, że produkt nie posiada TUV'u?

Lub nie pisać nic na ten temat.

Edytowane przez sagui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musce tak naskakiwac na Mapeta bo on tu wsumie wyjasnil kwestie MTS'a w ladze TaT, a TUV to osobna kwestia a chlop stara sie w miare mozliwosci sam dowiedziec czego :)

Nie zmienia to faktu, ze na aukcjach/sklepe powinno psac, ze zawias nieposiada TUVu badz w ogule tego nie pownno byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musce tak naskakiwac na Mapeta bo on tu wsumie wyjasnil kwestie MTS'a w ladze TaT, a TUV to osobna kwestia a chlop stara sie w miare mozliwosci sam dowiedziec czego

Ale nikt się nie czepia Mapeta :)

Wyjaśnił zamieszanie z naklejkami i chwała mu za to :)

TUV raczej się nie da wyjaśnić więc nikt mu tego nie ma za złe :drunk: wina ewidentnie leży po stronie producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt się nie czepia Mapeta :)

Wyjaśnił zamieszanie z naklejkami i chwała mu za to :)

TUV raczej się nie da wyjaśnić więc nikt mu tego nie ma za złe :drunk: wina ewidentnie leży po stronie producenta

zgadzam się,chodzi o to,że Mapet pewnie też nieświadomie to pisał(że posiada TUV),ale powinien ten zapis zmienić(co pewnie zrobi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jestem na etapie poszukiwania gwintu do E36 compact i MTS jest bardzo brany pod uwagę a T.T odpuściłem po rozmowie z firmą zajmującą się ich sprzedażą jak stwiercili że to najtańsza produkcja z gwintem na rynku. Wyraźnie dali znać że to jakieś tam zawieszenie tyle że ma gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
... gość od którego kupiłem venom24 czy jakoś tak nie mial informacji na swojej aukcji na temat tego że TUV nie jest dostarczany. Dwa ja pisałem bezpośrednio do firmy MTS-technik i stamtąd dostałem info, że nie ma opcji na otrzymanie TUV'u, a żebym sie odczepił dostałem TUV do zawiasu firmy autotechnix. Trzy, czytałem ten artykuł o porównaniu MTS i TA, mam uchwyt na łącznik stabilizatora, mam spawy jak należy, nakrętki regulacyjne odpowiednie,więc niebardzo się zgadzam z tymi różnicami miedzy MTS a TA.

Jeśli pisałeś do mts-technik.pl to pisałeś do gościa o pseudonimie Venom. Poniżej jego strony i dane firmy:

Venom24

EIBACH - oficjalny dystrybutor marki Eibach w Polsce

Bilstein Polska - producent amortyzatorów i zawieszeń najwyższej jakości.

H&R Polska - Producent sprężyn , zawieszeń sportowych i dystansów poszerzających.

http://www.grupakw.pl/

AP shop - zawieszenia sportowe - sklep online - AP Shop

MTS-TECHNIK - Home

K.A.W Fahrwerkstechnik - Wyłączny importer na Polskę. Strona w przygotowaniu

link do strony "o mnie" allegro - Informacje o użytkowniku venom24_pl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dane firmy - NIP 9581575131 VENOM S C MICHAŁ SMENTOCH PIOTR SMENTOCH, REGON 220507266

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...