Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim.

Może razem na balety też pochodzimy, jak na zloty jeździmy?

Teraz byliśmy w składzie:

Nica, Michnic, Energy, Basia, Ja.

Jako że Nica była prowodyrką imprez cało nocnych chwała jej za to bo było super.

Kobitka wie gdzie iść by się dobrze wybawić :)

Oławska w pt, Mundo w Sobote

[ATTACH=CONFIG]16669[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]16671[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]16672[/ATTACH]

Wyjście piątkowe:

1. chiccoo

Wyjście sobotnie:

1.chiccoo

Edytowane przez chiccoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie przestancie na wszystko maxbimmer przyklejać i to w temacie spoty/zloty, u mnie ostatio był psiorek z gratami czy to też już był zlot?

ja bym to nazwał spotkaniem znajomych, fajnie że się razem bawicie ale żadnego klubowicza chyba tam nie było ? bardziej pasi mi na offtop .... Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa ma racje , bardziej to podchodzi pod off-top a druga sprawa to bez sens doklejania etykietki Maxbimmer do zdjęć z imprezy która się odbyła w Waszym prywatnym gronie i nikt z forumowiczów nie miał szansy się na niej pojawić :)

To tak samo jakbym wrzucał fotki ze spotkań gdzie z Kosą albo z Adminem nawaliliśmy się jak meserszmity i podpisał .... zlot Maxbimmera :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sens doklejania etykietki Maxbimmer do zdjęć z imprezy która się odbyła w Waszym prywatnym gronie i nikt z forumowiczów nie miał szansy się na niej pojawić

OJ nie nie nie i tu sie mylisz :)- o wyjściu było mówione ostatnio na skarbim że kilka osób idzie i zapraszamy do walnego zgromadzenia się w jednym miejscu.

Kto chciał to był, kto nie chcial lub nie mógł się nie pojawił.

Ale można to przenieśc do innego działu- nic nie mam przeciwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wyjściu było mówione ostatnio na skarbim że kilka osób idzie i zapraszamy do walnego zgromadzenia się w jednym miejscu. Kto chciał to był, kto nie chcial lub nie mógł się nie pojawił.

Hmm to idąc Chiccoo Twoim tokiem rozumowania to trzeba było billboard ze zdjęciami wystawić w skarbim bo tylko tam obecni ludzie dostali info że robicie imprezę na mieście :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłem w Skarbim i też nie słyszałem...

a tak poza tym przemawia do mnie wpis Kosy:

hmm.. nie chce się wypowiadać za każdego klubowicza, ale

wydaje mi się ze Maxbimmer możemy rozróżnić 2 rodzaje spotów/zlotów:

- grubsze tak jak piszesz, czyli wyjazdy weekendowe, wspólne wyjazdy na masowe imprezy oraz imprezy typu roczek itp.

- oraz najty czyli spotkania dla wszystkich organizowane przynajmniej co miesiąc dla wszystkich

nie może my podpisywac kazdego spotkania - spotem maxbimmera, dlatego ze w naszej przeszlosci juz mielismy przypadki gdzie kilka osób (forumowicze) zaczeli sie spotykac dla parkingach/placach robiąc syf (upalanie , 1/4) i podpisujac to spotem maxbimmera, podziekowalismy im za wspolparce i teraz organizowac spot/zlot pod bandera maxbimmera zrobic moze jedynie klubowicz po ustaleniu tego z pozostałymi na forum klubowym

wszelkie spotkania typu: chodzmy na impreze, wyskoczmy na miasto, czy spotakjmy sie na kawce na magnoli mozna pisac w Offie ale nie w formie spotu maxbimmera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że jestem winnym całym tematem który został założony w dobrej wierze. :(

Więc Nica mówiła głośno i wyrażnie przy grilu w skarbim i powterzałą to chyba z dwa razy że jest wyjście- jakoś Ja, Michnic,Śliwa ( którego nie wpóścili- ubiór ), Nem i Edka słyszeli,a Basia i Energy zostali chyba przez Nice poinformowani- nie wiem.

Wiec jeśli jest wielki problem prosze moderatora o usunięcie tematu, oraz informuję o wyjściu które będzie w piątek- Mundo w pasażu na Ruskiej ( zbiorowisko ok 22 )

1. chiccoo

2. Edu ( info z fb ) że postara się

3. Nica która nie przezyje weekendu bez balów, może tez Michnica zabierze- tez się deklarowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porazka nastepnym razem jakies inne kluby gdzie moge wejsc a nie tu moze by chcieli zebym na waleta wbij widze ze udalo sie jak tez pobalowalem od zmiechu do switu w piatek mi nie pasi ale jakas sobotka czemu nie

ja sie nie dziwie ze nie zostals wpuszczony wkoncu jakas selekcja musi byc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...