Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

mi z nowych BMW najbardziej przypadła do gustu nowa 7er, choć 5er w jeździe jest bardziej dynamiczna (7er zapitala, ale brak wrażenia z prędkości, po prostu jedzie dostojnie ;))

co do nowej trójki - to po pierwszym spojrzeniu myślałem, że to facelifting, - po chwili do mnie dotarło, że przecież facelifting już był :)

Ogólnie ładne, lampy z przodu do przyzwyczajenia, z tyłu z kolei powoli klasyka :)

Środek w końcu w nowym stylu.

Nowe BMW serii 3 Limuzyna pojawia się po raz pierwszy w liniach stylistycznych BMW Sport, Luxury i Modern - czyli coś nowe 1er (w 1er są dwie linie: Urban i Sport). To chyba powiew nowości z Bawarii :) - ciekawe jakie linie zrobią dla 5er i 7er?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw skończyło się z modelami e38 e39 im nowsze auta tym bardziej chińszczyzną zalatuje

Kurde, mnie juz mecza te teksty :D po prostu czasy sie zmieniaja, zmieniaja sie linie i zmienia sie moda. Zaloze sie, ze na forum Audi i Mercedesow, tez nie przepadaja za nowym A6, albo za nowa E klasa. Trzeba isc z postepem, kazdy musi sie dostosowac do zapotrzebowania na rynku. Poza tym, nowe M5, chinszczyzna, w zyciu bym tego nie kupil :> :D a tak na powaznie, jak wygralbym w totka to od razu wiem co chce za auto kupic i wlasnie to by bylo nowe M5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygralbym w totka to od razu wiem co chce za auto kupic i wlasnie to by bylo nowe M5

a ja miałbym problem, bo mam kilka modeli, które bym chciał i nie wiem który bym ostatecznie wybrał...

bmw skończyło się z modelami e38 e39

wydaje mi się, że BMW teraz powraca - nowe 5er i 7er są przepiękne, zarówno na zewnątrz jak i w środku - no i konsola z powrotem ustawiona w stronę kierowcyhappy_bmw. A wrażenia z jazdy - bajka:drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać że nowe F30 mi się bardzo podoba. Jego poprzednik był ch***owo brzydki :) Nawet lift niewiele zmienił.

Natomiast F30?? Mrrr :D

Może dokupię sobię nową 3er i będę miał E30 i F30 :D A na emeryturę dowalę G30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...