Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zrobię OT bo spodobał mi się post z wątku "Zlot maxbimmera w UK"

kazdy pierwszy poniedzialek miesiaca kolego

Co Wy na to?

Zwłaszcza Zarząd?

Czas z góry ustalony (MB Wro i okolice - do ustalenia) godzinę można tez ustalić.

Taki jakby abonamentowy Night ;)

Piszcie co myślicie:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są wogóle jakies cykliczne spoty? np co piątek czy tam jakis inny dzien tygodnia, tak żebym wiedział ze jak pojade w dane (stałe) miejsce to mogę kogoś zawsze spotkac? siedze w tym Wrocławiu i naprade nie wiem gdzie czasami sie kręcic i pojechac zeby kogos spotkac...mysle ze nie jestem odosobnionym przypadkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lijo, szczerze mowiac u Nas sie to chyba nie przyjmie. Raz, ze w srodku tygodnia to malo kto bedzie mogl przyjechac, dwa ze na pewno grupy osob beda niewielkie, a wg mnie lepiej zrobic raz a pozadnie ;)

QSY, tak jak wyzej pisalem, cyklicznie mniej wiecej raz w miesiacu jest organizowany spot/zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lijo, szczerze mowiac u Nas sie to chyba nie przyjmie. Raz, ze w srodku tygodnia to malo kto bedzie mogl przyjechac, dwa ze na pewno grupy osob beda niewielkie, a wg mnie lepiej zrobic raz a pozadnie

Dokładnie tak jak Czechu napisał , dyskutowaliśmy już o takich "ustawowych" terminach i zgodnie doszliśmy do wniosku , że to nie ma większego sensu i tak spoty wypadają średnio raz w miesiącu ale lepiej tak żeby każdy sobie dopasował termin niż ma się pojawiać 5 beemek i wszystko popada w rutynę :) Co chwilę i tak wypadają jakieś długie weekendy , kumulacje świąt itd itp więc z frekwencją mogłoby być kiepsko :)

Zresztą i tak na spotach pojawiają się osoby które są cały czas obecne na forum więc są na bieżąco z terminami imprez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest wiele racji w tym co piszecie. Długie weekendy, święta itp.

Piszę bo mam trochę niedosyt ;)

Ostatnio przyjechałem sam bo Ewa była chora i nie moglem już wyskoczyć z Wami na kawę więc może dlatego :P

P.S.

Ja ostatnio z Krystianem robimy mini spoty. Jego Beta stoi i marudzi a ja ją interfejsem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio z Krystianem robimy mini spoty. Jego Beta stoi i marudzi a ja ją interfejsem ;)

z tym typem to ja mam "mini spoty" na okroglo i kwadratowo :D:D:D troche strzela mu fochy buma ale mam nadzieje ze po waszych podmiankach bedzie git :D

troche nie powinienem w tym temacie ale slyszeliscie moze o walkach ulicznych we wroclawiu? :D mam kolege ktory bierzze w tym udzial i nawet ciekawa zabawa :D tzn wszystko zalezy od uczestnikow i od ich odawgi alebo lepiej- stopnia ryzyka :D grupa spotyka sie w ustalonym miejscu i organizatorzy rzucaja haslo np "zdjecie w macdonaldem przy ulicy np krakowskiej i powrot na miejsce startu" :D i kto pierwszy ten lepszy :D nikogo nie obchodzi ktoredy sie tam dostaja i ile przepisow przy tym polamia ale nikogo tez nie obchodzi jak ktos zostanie zlapany przez policajow... ale nie wszyscy biora w tym udzial :D zawsze mozna przyjechac i poprostu buc :D jak na zwyklym spocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te walki uliczne to w jaki sposób? trawaje,czy cos jak parkour, czy moze samochodem ? jak to ostatnie to a nadzieje ze policja ukroci jak najszybciej takie zabawy, nie a ochoty zeby ktos mi z boku na czerwonym gdzies wylecial

jak kto chce... mozna nawet helikopterem albo na hulajnodze. jest zadanie a reszta ich nie interesuje. wiem tylko tyle co mi kolea opowiada bo sam nigdy nie bylem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę te gry uliczne pod debilizm podjeżdżają.

Ostre słowa ale droga nie jest po to żeby robić wyścigi!!

Wyobraźcie sobie taka sytuację. Idziesz po paru głębszych do domu z fajnej imprezki. WTEM!! Jakiś debil rozjeżdża Cię razem z Twoim dobrym humorem prosto do szpitala albo gorzej.... Nie dzięki....

@Kosa - ja tez mam nadzieję że policja to ukróci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę te gry uliczne pod debilizm podjeżdżają. Ostre słowa ale droga nie jest po to żeby robić wyścigi!!

W grach ulicznych liczy sie szybkosc wykonywanach zadan a nie czas dojazdu do wykonywanego zadania. Fura niema znaczenia. Mialem okazje byc ale w drugi dzien na jezdzie sprawnosciowej, ktora odbyla sie na niskich lakach. Swietna zabawa.

Generalnie 1 etap to zadania na miescie w nocy tzn. ekipa np.

-jedzie pod kosciol garnizonowy i kierowca ma wbiec na kosciol i policzyc ile jest schodow

-auto jest parkowane na placu solidarnosci i pasazerowie maja za zadanie policzyc ile shodow jest na kladce nad Legnicka po stronie polnocnej i poludniowej a nastepnie zrobic zdjecie auta i kierowce z kladki

- w magnoli druzona miala za zadanie przymiarke damskiej bielizny i oczywiscie fotografie

i cala masa roznych ciekawych zadan

etap 2 - Jazda sprawnosciowa

- talez z pilka tenisowa przymocowany do maski auta i slalom miedzy pacholkami

- szybki przejazd po torze

- jazda zdaleniesterowanym samochodem na czas

- parkowanie itd

Dodam ze wszystkie ekipy poprzebierane, najbardziej podobala mi sie zaloga chirurgow w Zuku :)

a na koniec impreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W grach ulicznych liczy sie szybkosc wykonywanach zadan a nie czas dojazdu do wykonywanego zadania. Fura niema znaczenia. Mialem okazje byc ale w drugi dzien na jezdzie sprawnosciowej, ktora odbyla sie na niskich lakach. Swietna zabawa.

Generalnie 1 etap to zadania na miescie w nocy tzn. ekipa np.

-jedzie pod kosciol garnizonowy i kierowca ma wbiec na kosciol i policzyc ile jest schodow

-auto jest parkowane na placu solidarnosci i pasazerowie maja za zadanie policzyc ile shodow jest na kladce nad Legnicka po stronie polnocnej i poludniowej a nastepnie zrobic zdjecie auta i kierowce z kladki

- w magnoli druzona miala za zadanie przymiarke damskiej bielizny i oczywiscie fotografie

i cala masa roznych ciekawych zadan

etap 2 - Jazda sprawnosciowa

- talez z pilka tenisowa przymocowany do maski auta i slalom miedzy pacholkami

- szybki przejazd po torze

- jazda zdaleniesterowanym samochodem na czas

- parkowanie itd

Dodam ze wszystkie ekipy poprzebierane, najbardziej podobala mi sie zaloga chirurgow w Zuku :)

a na koniec impreza :)

brzmi za***ioza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...