Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

mikolajh.jpg

Są plany by spotkac sie z naszymi przyjaciolmi z domu dziecka w Oławie.

Jak wiemy zbliżają się Mikołajki happy_bmw a więc i czas naszych odwiedzin.

Dzieciaczki niecierpliwie czekają na nasze odwiedziny happy_bmwhappy_bmw

Dokładnego planu spotkania jeszcze nie ma - może uda się pojechac z nimi tak samo jak w tamtym roku na Tor Redeco, może zabierzemy ich na lodowisko - zobaczymy, wszystko jest jeszcze do ustalenia z Panią Małgosią(dla niewtajemniczonych opiekunka dzieciaczków).

Wstępny termin który ma nam potwierdzic P.Małgosia to 3 lub 4 grudnia.

Co wiąże się z wyjazdem dzieciaczków z Oławy - oczywiscie musimy ich zapakowac do swoich aut (gdyz załatwienie autokaru dla nich może byc ciezką sprawą), także proszę odrazu by każdy wpisujacy się na liste wyjazdu zaznaczył ile ewentualnie dzieci może zabrac do auta(ułatwi nam to sprawe wyjazdu np. na Redeco)

Chcielibyśmy zrobic maluchom jak zwykle niespodziankę, mianowicie chodzi o paczki Mikołajkowe ( zakupimy pewnie do nich to,co będzie im potrzebne - w tamtym roku były to kosmetyki w tym roku dowiemy sie jeszcze co potrzeba ).

W związku z tym rozpoczynamy zbiórkę pieniążków na paczki. Nie ważne kto ile wpłaci - liczy się gest i dobra dusza. uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Numer konta i dane do przelewu poda nasza skarbniczka Polauklon_bmw.

Wszystkie szczegóły co do naszych odwiedzin będe systematycznie wpisywac w tym temacie byśmy mogli wyjazd do dzieci idealnie zaplanowac.

Oczywiście otwieram także liste chętnych na wyjazd do dzieci:

1.Młoda&Forest&Junior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty zbieramy na konto :

14 1140 2004 0000 3602 7095 9035

Paulina Kolbusz

ul.Połbina 1G/6

54-151 Wrocław

W tytule proszę umieścić swój nick.

Jak bywało poprzednimi laty nie podaję kwot, kto ile wpłacił, oszczędzi to głupich komentarzy, że ja wpłaciem tyle, a on tyle.

Każdy dzieli się tym co może i chce :)

Z poprzedniej akcji zostało nam 238 zł.

Wpłaty:

1.Poprzednia akcja 238zł

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na wyjazd do dzieci:

1.Młoda&Forest&Junior

2.Pola & Mordulec

3.Micnic

4.Daria & Mati

ciesze sie ze znowu wyszla taka inicjatywa :D fanie ze znowu bedziemy mogli sie z nimi spotkac i "umilic im jakos ten dzien :D :D :D

Młoda, większość z tych "dzieciaczków i maluchów" ma po prawie 18 lat :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda, większość z tych "dzieciaczków i maluchów" ma po prawie 18 lat :D :D :D

A jakie to ma znaczenie? Czy mają 5 lat, czy 12, czy 18? Niezależnie od wieku mają prze***ane w życiu, wychowują się w jakimś państwowym ośrodku, bez miłości rodziców i rzeczy które dla większości z nas są czymś naturalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie? Czy mają 5 lat, czy 12, czy 18? Niezależnie od wieku mają prze***ane w życiu, wychowują się w jakimś państwowym ośrodku, bez miłości rodziców i rzeczy które dla większości z nas są czymś naturalnym.

Ale ja nie napisalem, ze maja fajnie w zyciu, bo wiem jak jest, tylko chodzilo mi o okreslenie "dzieciaczki, maluchy". Poza tym na koncu sa usmiechniete mordki - to byl zart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisalem, ze maja fajnie w zyciu, bo wiem jak jest, tylko chodzilo mi o okreslenie "dzieciaczki, maluchy". Poza tym na koncu sa usmiechniete mordki - to byl zart

Mati ale załważyłeś pewnie że rotacja w DD jest mega duża.Pierwszy raz jak byliśmy u nich to większosc była dzieciaczków - później już byli powiedzmy nastolatkowie :)

A nie napisze przecież jedziemy do ZIOMÓW Z DD bo może się okazac ze znów jest wiekszosc maluchów :)

I nie istotne jest według mnie czy są nastolatkowie, czy dzieci ważne że na nas czekają i liczą na to że znów ich odwiedzimy i spędzimy fajnie czas - bo większosc sponsorów przyjeżdza daje jakąs darowizne i znikają a my robimy o wiele wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie? Czy mają 5 lat, czy 12, czy 18? Niezależnie od wieku mają prze***ane w życiu, wychowują się w jakimś państwowym ośrodku, bez miłości rodziców i rzeczy które dla większości z nas są czymś naturalnym.

co go rugasz przeciez nie o to mu chodzilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Młoda&Forest&Junior

2.Pola & Mordulec

3.Micnic

4.Daria & Mati

5.Jaro (jeżeli będzie to niedziela czwartego, w sobotę niestety nie ma szans, mógłbym zabrać 3 dzieci
icon_smile.gif
)

6.Jokeymiras
icon_smile.gif

7.BASTARS ( jak damy radę zapakować, to i 4-kę mogę zabrać
;)
)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastars 4 to ja też mogę zabrać, ale nie chcę żeby dzieci to wspominały jako mękę tak więc mi ti nie świruj, że 4 dzieci do qupety załadujesz :)

Panowie przede wszystkim ma być bezpiecznie :)

Zobaczymy ile osób pojedzie, i ile kto będzie mógł zapakowac dzieci do swoich beemek.

I oczywiście ile będzie dzieci/młodzieży/opiekunów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Młoda&Forest&Junior

2.Pola & Mordulec

3.Micnic

4.Daria & Mati

5.Jaro (jeżeli będzie to niedziela czwartego, w sobotę niestety nie ma szans, mógłbym zabrać 3 dzieci )

6.Jokeymiras

7.BASTARS ( jak damy radę zapakować, to i 4-kę mogę zabrać)

8. Kosa (eżeli spotkanie wypadnie w niedziele 04.12)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzieciaki nie będą za "wielkie" to myślę że nie będzie problemu w aucie jechć w 5 osób . A z drugiej strony mam nadzieję , że będzie od nas tyle osób z furami , że nie będzie trzeba się cisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Młoda&Forest&Junior

2.Pola & Mordulec

3.Micnic

4.Daria & Mati

5.Jaro (jeżeli będzie to niedziela czwartego, w sobotę niestety nie ma szans, mógłbym zabrać 3 dzieci )

6.Jokeymiras

7.BASTARS ( jak damy radę zapakować, to i 4-kę mogę zabrać)

8. Kosa (eżeli spotkanie wypadnie w niedziele 04.12)

9. Madziulka&Krzysiek (możemy zabrac 3-kę dzieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nica pominęłaś kilka osób...

1.Młoda&Forest&Junior

2.Pola & Mordulec

3.Micnic

4.Daria & Mati

5.Jaro (jeżeli będzie to niedziela czwartego, w sobotę niestety nie ma szans, mógłbym zabrać 3 dzieci )

6.Jokeymiras

7.BASTARS ( jak damy radę zapakować, to i 4-kę mogę zabrać)

8. Kosa (eżeli spotkanie wypadnie w niedziele 04.12)

9. Madziulka&Krzysiek (możemy zabrac 3-kę dzieci)

10. Nica and Kacper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...