Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Małym chłopcom (tym najmniejszym) proponuje słodycze + jakiś rysorak czy traktorek (jakaś zabawka).

Małym dziewczynką proponuje kupic zestaw plastikowych naczynek, jakieś filiżaneczki do kawki lub talerzyki + słodycze.Bo mówiły,że by chciały a nie mają

Starszakom kosmetyki, bo tego ciągle brakuje.

A ile jest małych chłopców, dziewczynek i starszaków? Tyle samo co ma być z nami?Tzn taka ilość jaką pisał wcześniej Forest?

Zestaw plastikowych naczynek, ale takich do zabawy dla lalek, czy takich do używania samemu, np aby panny mogły pić kawę inkę?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty:

1.Poprzednia akcja 238zł

2.Madzia & Dziki

3.Pola & Mordulec

4.Katarzyłka & Kosa

5.Jokeymiras

6.Młoda & Forest

7.Czarnuchdoa

8.Karolcia & Paweł

9.J_efka & Lijo1979

10.Dyziu

11.Przemo

12.BASTARS

13.Śliwa

14.dirty73

15.Jaro

16.Maruda & DANIO BMW

17.Jokeymiras

18.Przemo-koledzy

19.podaje tytuł przelewu, bo nick'a darczyńcy brak:wink: "Mikołajki z przyjaciółmi z Domu Dziecka"

20.Energy

21.Czechu

22.Madziulka&Krzysiek

Razem: 1533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile jest małych chłopców, dziewczynek i starszaków? Tyle samo co ma być z nami?Tzn taka ilość jaką pisał wcześniej Forest?

Zestaw plastikowych naczynek, ale takich do zabawy dla lalek, czy takich do używania samemu, np aby panny mogły pić kawę inkę?;)

Tyle co pisal Seba, takie dla lalek plastiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewniaki - 13 osób:

4 dziewczyny - 11, 12, 16 i 18 lat

9 chłopców - 2x18, 17, 15, 16, 2x14, 13, 9 lat

Do potwierdzenia:

3 dziewczyny 9, 10, 12 lat

3 chłopców 7, 6, 14 lat

Jak dla mnie małe dziewczynki to te 9,10 letnie ( choć i tak nie wiem, czy nie za duże na naczynka;) nie wiem, zapomniałam jak to jest być dzieckiem ;) )

Mali chłopcy 6,7 ewentualnie 9 lat.

Czyli 2 zestawy naczynek i 3 resoraki. Dla pozostałych kosmetyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, 3 samochodziki, 3 naczynka :)

Kosmetyki: 4 zestawy dla dziewcząt, 9 dla chłopców.

Na gokarty potrzebujemy max 600 zł, więc prawie tysiaka mamy na zabawki, kosmetyki, słodycze happy_bmw

Jednocześnie przypominam, że na wpłaty czekam do 01.12.2011 ( czwartek), bo i tak dopiero w piątek będę jechała na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra ,w ''naszych'' czasach może 11 letnie dzieci bawiły się takimi zabawkami ,ale dzisiaj to już chyba niestety nie...wprawdzie nie mamy dziecka/i ale obserwując dzieci moich znajomych czasem za głowę się łapie...według mnie paczki powinny zawierać jakies poważniejsze rzeczy[np.wspomniane kosmetyki itp] na szczęście nie jestem ''decyzyjny''he,he ,he:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :) niech młodsi nie czuja się gorsi od starszych ze oni dostali kosmetyki a młodzi zabawki

pamiętacie przecież ze jak młodzi byliście to dorosłość była najbardziej oczekiwana chwila , teraz jest odwrotnie akurat wolałbym być młodszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka ma 7lat i powiem, że faktycznie lubi się bawić lalkami, ale bardziej lubi się przebierać, malować itp, a więc perfumy są super, a dla 11 letniej dziewczynki to już napewno też kosmetyki, bo naczynka to chyba jej już nie zainteresują. Oczywiście decyzja należy do Was dziewczyny, ale moim skromnym zdaniem 7-8 lat to max na zabawki powyżej to już lepiej coś praktycznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prócz naczyniek mozna im kupic jakiś zestaw kosmetyków i słodycze-ostatnio na topie była hannah montana (gdzies obiły mi sie o oczy takie zestawy dla małych dziewczynek - własnie jakas perfumka + coś tam jesio)

Nikt nie wykluczył tego,by im nie kupowac kosmetyków. Takie dzieciaczki też używają żeli czy tam mydeł pod prysznic:)Wkońcu czymś sie myc muszą, wiec mozna im kupic zabawke,kosmetyk i slodycze.

Wiadomo starszakom,trzeba kupic powazniejszy kosmetyk,bo nie damy 18 latce zelu pod prysznic hannah montana lolol

Co do malowideł,to nie byłabym za tym by tym małym dziewczynką kupowac jakis szminek badz cieni do oczu bo moga miec to zakazane.

Jakby dyrektorka zobaczyła swoja 11-letnia podopieczną z czerwoną szminką na ustach to by mogła zawału dostac:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra ,w ''naszych'' czasach może 11 letnie dzieci bawiły się takimi zabawkami ,ale dzisiaj to już chyba niestety nie...

No w sumie masz tu racje, ja w tym wieku nie wiedziałam do czego słuzy tusz do rzęs, zaczełam malowac oczka dopiero w 2 klasie liceum a teraz gimnazjalistki sie juz maluja lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprawiedliwości mogę dokupić kosmetyki takie dla dzieci, np o zapachu gumy balonowej czy jakoś tak ;).

Skoro Pani Małgosia powiedziała, że dziewczynki potrzebują i chcą takie naczynka do zabawy, to musimy to uszanować, ona najlepiej wie, co potrzebuja jej podopieczni.

Wiadomo czasy się zmieniają, mi tam szminka nie była potrzebna do szczęścia, co innego szpilki mojej mamy ;)

Wychowankowie na pewno mają inne potrzeby, pragnienia niż my.Chciażby z racji tego, że nie mają normalnych rodzin i nikt im nie wytłumaczył, że szminka na ustach, kilogram tapety nie koniecznie doda jej wartości.

Popieram Sandrę, ja nie podpisze sie pod szminkami, pudrami, cieniami do powiek, perfumami. Żele pod prysznic, antyperspiranty, szampony jak najbardziej, to są środki potrzebne do utrzymania podstawowej higieny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprawiedliwości mogę dokupić kosmetyki takie dla dzieci, np o zapachu gumy balonowej czy jakoś tak ;).

Skoro Pani Małgosia powiedziała, że dziewczynki potrzebują i chcą takie naczynka do zabawy, to musimy to uszanować, ona najlepiej wie, co potrzebuja jej podopieczni.

No i jak dla mnie bomba ;)

Te naczynka, to z listu do Mikołaja bodajże pani Małgosia wyczytała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Młoda&Forest&Junior - 1 osoba (wychowawczyni, p.Małgosia)

2. Micnic

3. Daria & Mati

4. Jokeymiras <> DanioBMW+Młoda - 1,2 osoby

5. BASTARS - 3 osoby

6. Madziulka&Krzysiek - 3 osoby

7. Nica and Kacper

8. Krystian i Madzia

9. Energy i Basia

10. Dyziu i Sandra - 3 osoby

11. Przemo - 4 miejsca (przyjadę audi a6:bag:)

12. Sagui i Medrosa - 3 osoby

13.Dziki i Madzia(ale tylko do 17:30) 2 osoby

Jeżeli bedzie taka sytuacja ze miejsc bedzie wiecej tak ze nie bede potrzebny to niestety mnie nie bedzie, jednakze w razie "W" mozna na nie liczyc

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty:

1.Poprzednia akcja 238zł

2.Madzia & Dziki

3.Pola & Mordulec

4.Katarzyłka & Kosa

5.Jokeymiras

6.Młoda & Forest

7.Czarnuchdoa

8.Karolcia & Paweł

9.J_efka & Lijo1979

10.Dyziu

11.Przemo

12.BASTARS

13.Śliwa

14.dirty73

15.Jaro

16.Maruda & DANIO BMW

17.Jokeymiras

18.Przemo-koledzy

19.podaje tytuł przelewu, bo nick'a darczyńcy brak:wink: "Mikołajki z przyjaciółmi z Domu Dziecka"

20.Energy

21.Czechu

22.Madziulka&Krzysiek

23.E34-Patryk

Razem: 1633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Młoda&Forest&Junior - 1 osoba (wychowawczyni, p.Małgosia)

2. Micnic

3. Daria & Mati

4. Jokeymiras <> DanioBMW+Młoda - 1,2 osoby

5. BASTARS - 3 osoby

6. Madziulka&Krzysiek - 3 osoby

7. Nica and Kacper

8. Krystian i Madzia

9. Energy i Basia

10. Dyziu i Sandra - 3 osoby

11. Przemo - 4 miejsca (przyjadę audi a6:bag:)

12. Sagui i Medrosa - 3 osoby

13.Dziki i Madzia(ale tylko do 17:30) 2 osoby

14. Edka i Nem - 2 osoby (lub 6 osób, jakby miało braknąć miejsc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jednak nie przyjedziemy do Ewa idzie do szpitala na 2 dni. Od razu piszę, ze nic poważnego!

Nie damy rady bo wyjdzie w piątek wieczorkiem, a nie chcemy ryzykować jakichś niespodzianek.

Dobrej Zabawy Życzymy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak wstępnie możemy się umówic na Biedronce w Oławie, tam gdzie zawsze (zaraz za rondem przy wjeździe od strony Wrocławia)? Powiedzmy 12.00? Około 12.15 wyjazd po dzieciaki, pakujemy je do aut i wyjazd na Siechnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...