Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Finanse:

kosmetyki 338 zł, słodycze 500 zł, zabawki 185 zł

1830-338-500-185= 807 zł

03.12.2011

tor monza 480 zł, biedronka jedzenie dla dzieci 87 zł, puchary 100 zł

807-480-87-100= 140 zł

Tyle też zostaje nam na kolejną akcję.

Ze swojej strony pragnę podziękować za super udany dzień, za sprawienie ogromnej radości dzieciom i młodzieży z DD w Oławie, za super zbiórkę pieniędzy, co niewątpliwie przyczyniło się do radości wychowanków ;), ale przede wszystkim za poświęcony czas uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Czasu, poświęcenia, chęci pomocy i sprawienia radości dzieciom nie da się przeliczyć na żadne pieniądze. Za to osobiście jestem Wam bardzo wdzięczna uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Dziękuje Forestom za trzymanie ręki na pulsie, za PRZEKAŹNIKA Foresta :lol:, który był w kontakcie z Panią Małgosią. Wiadomo bez Was ta akcja nie miałaby miejsca <bmw_2> uklon_bmw

Bombka, którą dostałam to prezent nie tylko dla mnie i Pana Łysego ( sory mężu, musiałam :P ), ale dla wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia dzisiejszego dnia.

Myślę, że dzieciom bardzo sie podobało, na przyszlość trzeba pomyśleć nad wynajęciem toru tylko dla nas, aby wychowankowie mogli jeździć do woli :D Może jakieś zawody: dziadkowozy vs. młodzież? :D

Jeszcze raz wielkie dzięki, niech Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dzieciom bardzo sie podobało, na przyszlość trzeba pomyśleć nad wynajęciem toru tylko dla nas, aby wychowankowie mogli jeździć do woli Może jakieś zawody: dziadkowozy vs. młodzież?

Jestem jak najbardziej na TAK, napewno będzie za***iście. To co, trzeba szykowac następny spot :) Na koniec rozmawiałem z p.Dominiką i jej mężem (organizatorka imprezy). Myślę, że gdy będziemy chcieli znów przyjechac z dzieciakami to da się załatwic jakąś zniżkę. Można coś zorganizowac w okresie ferii zimowych. Kurde mimo, że musieliśmy tyle czasu czekac widac było po dzieciakach, że są zachwycone. Więc można powiedziec, że niespodzianka sie udała happy_bmw Dzięku wielkie dla wszystkich którzy przyjechali i poświęcili swój czas dla naszych przyjaciół z Domu Dziecka. Wróciłem na chatę lekko zmęczony, wypiłem browca i normalnie zasypiam :drunk:Wrzucam foty na serwer, jak się załadują podam link. Pozdrawiam "Przekaźnik" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziekuję wszystkim za wspólną zabawę, obecnośc, za okazanie dobrego serduszka.

Zapewne ten wyjazd jak i każdy poprzedni zostanie im na długo w pamięci :)

I jestem jak najbardziej za tym by następnym razem wynajac tor tylko dla nas, wtedy dopiero bedzie frajdy co niemiara... :)

Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie Wam Dziekuje ! happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wracalismy z chlopakami do Olawy to mowili, ze bylo super - tylko troche krotko

ja rowniez dzikeuje wsxzystkim obecnym na spocie, szczegolnie Poli za prezenty oraz "Przekaznikowi" za caloksztalt ;) a takze wszystkim darczyncom bo bez nich nie bylo by tej radosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MikoAjkiMaAMonza?authkey=Gv1sRgCLXC5MzWut--5QE#5681983874676366258https://picasaweb.google.com/103867138847878281332/MikoAjkiMaAMonza?authkey=Gv1sRgCLXC5MzWut--5QE#5681983874676366258

ciekawe kto jest autorem tego zdjecia :>

MikoAjkiMaAMonza?authkey=Gv1sRgCLXC5MzWut--5QE#5681969580969320994https://picasaweb.google.com/103867138847878281332/MikoAjkiMaAMonza?authkey=Gv1sRgCLXC5MzWut--5QE#5681969580969320994

a tych dwuch gigantow mialem na pokladzie w drodze powrotnej ich rozmowa mnie rozwalila:

- fajne byly te quady

- to nie quady, to sa gokarty, tak samo jak beemki sluza do sciagania sie

haha :D smiesznie mielismy

Generalnie bardzo mi sie podobalo najwieksze podziekowania naleza sie "sprawca" tego zamieszania !! :) a my to taki maly dodatek bylismy :P

Najbardziej cieszy mnie swiadomosc tego, ze dzieci mialy radoche !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam człowieka:) ale ze względu na jego żone nie powiem że to Przemo przypadkiem cyknał fotke:)helolol

bracia:) fajne chłopaki były:) jeden do drugiego po przejeździe po torze...

To było oszustwo!!!!! ten pan nas zatrzymywał!!! ja na gaz a on mnie zatrzymał!!!! chciałem szybko ale nie mogłem dlatego mam 2 miejsce:) nieziemscy byli!!:)(Szuwar chodziło o Was:) ale wiem zmeczeni byliście:):4:

a tak ogółem to dzieki za mile spędzony czas a w szczególności dzięki dla Sławka i Maćka:) z mile spędzony czas podczas drogi na "Monze" Chłopaki weszli do auta i z tekstem....można muze z basem Głośno!!! to ja nie myśląc Łubu dubu i tak całą droge:) Aż chłopaki dziękowali :)uklon_bmw

Przekaźnik nowa ksywa Foresta:) organizacja na 5 z + :) do zobaczenia następnym razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z wczorajszego dnia zrzucę na płytkę i zaniosę dzieciakom. Przydałaby mi sie jeszcze te które były robione podczas wręczania pucharów, dyplomów i paczek. Kto ma niech wyśle na mój email

forest.maxbimmer@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłe mega dobrze :lol::lol::lol: jak dla mnie tylko ten czas przedłużający sie troszkę, ale to nic pozwolił mi się osobiście zintegrować z innymi członkami forum bo nie miałem jeszcze takiej dobrej okazji no i najważniejsze że dzieciom się podobało nawet do moich uszów dopłynęła informacja od jednego chłopczyka po zadaniu pytania-I jak podobało się??? - NO JASNE BYŁO ZA***IŚCIE TYLKO CZEMU TAK KRÓTKO :D:D:D:D te proste słowa określają jakie wrażenia im za sponsorowaliśmy <bmw_1><bmw_1><bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ze tak szybko zmylismy sie z Monzy ale po piatkowej imprezie do 4 rano i trzech godzinach snu powoli zaczynalem tam umierac, myslalem ze jak zjem to bedzie lepiej ale niestety nie bylo, wiec pojechalem do braciaka spac.... starosc nie radosc :D a ze juz bylo wiadomo ze aut jest wystarczajaco do przewozu dzieciaczkow to nasza nieobecnosc nie generowala zadnego problemu.

gratulacje dla organizatorow za kolejna udana akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje kolejnej udanej akcji :D widac niespodzianka sie udala :D najwazniejsze ze dzieciaki sa zadowolone :D szkoda ze nas nie bylo ale sila wyzsza.... minelismy sie z wami na ostatnich swiatlach przed dd. musze przyznac ze taka kolumna wypasionych BM-ek robi wrazenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam człowieka:) ale ze względu na jego żone nie powiem że to Przemo przypadkiem cyknał fotke:)helolol

bracia:) fajne chłopaki były:) jeden do drugiego po przejeździe po torze...

To było oszustwo!!!!! ten pan nas zatrzymywał!!! ja na gaz a on mnie zatrzymał!!!! chciałem szybko ale nie mogłem dlatego mam 2 miejsce:) nieziemscy byli!!:)(Szuwar chodziło o Was:) ale wiem zmeczeni byliście:):4:

a tak ogółem to dzieki za mile spędzony czas a w szczególności dzięki dla Sławka i Maćka:) z mile spędzony czas podczas drogi na "Monze" Chłopaki weszli do auta i z tekstem....można muze z basem Głośno!!! to ja nie myśląc Łubu dubu i tak całą droge:) Aż chłopaki dziękowali :)uklon_bmw

Przekaźnik nowa ksywa Foresta:) organizacja na 5 z + :) do zobaczenia następnym razem:)

DYZIU ,ale mnie sprzedałeś...:? za kare nie mam obiadu...:crying:

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...