Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...Dokładnie 3 grudnia jest impreza Mikołajkowa bardzo blisko Oławy...

http://www.malamonza.pl/Aktualnosci-34,Miko%C5%82aj%20na%20Ma%C5%82ej%20Monzy!%20Ka%C5%BCdy%20chce%20to%20zobaczy%C4%87...!

W cenie 40 zł każde dziecko ma 2 przejazdy, do tego jakieś konkursy i zabawy, dla każdego prezent od św. Mikołaja...Może to dość droga opcja ale ciekaw jestem Waszych opinii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno byłaby to frajda dla tych starszych dzieci, dla młodszych tak jak pisze Kosa trzeba by było coś zorganizować.

Mamy już 800 zł, więc kasy mielibyśmy dla 20 dzieci, ktoś na pewno jeszcze wpłaci, więc na jakieś skromne paczki i od nas wystarczy.

Jak dla mnie pomysl fajny, a i myślę, że i my moglibyśmy pojeździć i wspólnie pobawić się z dziećmi. Może udałoby się jakiś rabat wynegocjować? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o uaktualnienie listy, kto jedzie, bo jakoś dzieciaki trzeba przetransportować.

Nasza obecność niestety stoi pod wielkim znakiem zapytania, dlatego na razie wypisujemy się z listy :(.

1.Młoda&Forest&Junior

2.Micnic

3.Daria & Mati

4.Jaro (jeżeli będzie to niedziela czwartego, w sobotę niestety nie ma szans, mógłbym zabrać 3 dzieci )

5.Jokeymiras

6.BASTARS ( jak damy radę zapakować, to i 4-kę mogę zabrać)

7. Kosa (eżeli spotkanie wypadnie w niedziele 04.12)

8. Madziulka&Krzysiek (możemy zabrac 3-kę dzieci)

9. Nica and Kacper

10.Krystian i Madzia

11.Energy i Basia

12.Dyziu i Sandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Młoda&Forest&Junior

2.Micnic

3.Daria & Mati

4.Jaro (jeżeli będzie to niedziela czwartego, w sobotę niestety nie ma szans, mógłbym zabrać 3 dzieci )

5.Jokeymiras

6.BASTARS ( jak damy radę zapakować, to i 4-kę mogę zabrać)

7. Kosa - 4 os

8. Madziulka&Krzysiek (możemy zabrac 3-kę dzieci)

9. Nica and Kacper

10.Krystian i Madzia

11.Energy i Basia

12.Dyziu i Sandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, pytałem o ilość wolnych miejsc, jakiś rabat - rozmawiałem z jakąś babką ale nie bardzo jest w temacie. Poprosiła o mój numer - przekaże go osobie odpowiedzialnej za prowadzenie całej imprezy i ta osoba skontaktuje się ze mną by omówić szczegóły. Dowiedziałem się jedynie, że te 2 przejazdy o których mówiłem są po 10 minut - więc łącznie 20 minut dla każdego dzieciaka. Myslę, że dzieciaki były by za***iście zadowolone.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie też nie będzie, bo sobote mam pracującą :(

1.Młoda&Forest&Junior

2.Micnic

3.Daria & Mati

4.Jokeymiras

5.BASTARS ( jak damy radę zapakować, to i 4-kę mogę zabrać)

6. Kosa - 4 os

7. Madziulka&Krzysiek (możemy zabrac 3-kę dzieci)

8. Nica and Kacper

9.Krystian i Madzia

10.Energy i Basia

11.Dyziu i Sandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła pani z Małej Monzy. Oczywiście będziemy mile widziani, dzieci mogą wziąć udział we wszystkich konkursach i zabawach. Muszę tylko potwierdzić ile będzie dzieciaków bo muszą nam zabukować miejsca. Zaraz dzwonię do p.Małgosi z DD.

P.S. Będą jakies małe gokardy - można na nich jeździć od 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Małgosia do jutra wyśle mi lnfo ile dokładnie będzie dzieci i w jakim wieku.

Chciałbym by do końca wszystko było utrzymane w tajemnicy - zróbmy im niespodziankę. Nawet p.Małgosi nie powiedziałem co przygotowaliśmy. Wie tylko tyle, że około 12.00 się pojawimy i zabierzemy "gdzieś" wychowanków. Mati, Daria - nie chlapnijcie czegoś tam w szkole !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tego wynika, że wszystkie dzieci będą mogły pojeździć, świetny pomysł :)

Tylko trochę nam sianka brakuje jak się znajdzie 30 Dzieciaków chętnych na śmiganie to potrzeba jeszcze parę złotych :)

Postaram się po południu klepnąć maila do wszystkich na forum między innymi o zbiórce kasiory dla Dzieciaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Małgosia do jutra wyśle mi lnfo ile dokładnie będzie dzieci i w jakim wieku.

Chciałbym by do końca wszystko było utrzymane w tajemnicy - zróbmy im niespodziankę. Nawet p.Małgosi nie powiedziałem co przygotowaliśmy. Wie tylko tyle, że około 12.00 się pojawimy i zabierzemy "gdzieś" wychowanków. Mati, Daria - nie chlapnijcie czegoś tam w szkole !!! ;)

Piszemy na ogólnym forum a Dzieciaki chyba znają nasz adres :D wiec z tajemnicą może być problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli gokarty odpadna to ja dalej bede za http://www.kwateraglowna.pl/lasertag-oferta.htm

Maja sporo sponsorow cena za 2h dla 20osob w sobote to 350zl bioraz pod uwage szczytny cel, moze dadza jakis rabat a jak by poscic plote do jakiegos okregowego "pisma" Metro czy cos w tym stylu podejzewam, ze niebedzie wiekszego problemu.

Do konca tyg postaramy sie okraslic jak stoimy z czasem i $ bo chwilowo masa wydatkow i szlag wie w co reke wlozyc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a czemu to było akurat do nas? :P:D Przecież my z nimi nie mamy żadnego kontaktu

Hmmm...może coś pokręciłem ;) Ale chyba była kiedyś jakaś akcja, że Matiego mamę zaczepiła jakaś dziewczynka czy tam chłopak i chwalił się, że niedługo przyjeżdżają do nich Ci od BMW? :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...może coś pokręciłem ;) Ale chyba była kiedyś jakaś akcja, że Matiego mamę zaczepiła jakaś dziewczynka czy tam chłopak i chwalił się, że niedługo przyjeżdżają do nich Ci od BMW? :):):)

Forest ,chyba ci cukier spadł...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...może coś pokręciłem ;) Ale chyba była kiedyś jakaś akcja, że Matiego mamę zaczepiła jakaś dziewczynka czy tam chłopak i chwalił się, że niedługo przyjeżdżają do nich Ci od BMW? :):):)

bylo bylo ale to juz po wszystkim chlopak sie chwalil kolegom ze byl na taki "zlocie" i bylo tyyyle beemek i ze bokami latali itd (mikolajkowy spot w tamtym roku na redeco) ale nikt mu nie wierzyl, to zebral cala klase przed lekcja i wyjazd do mojej mamy- "prose pani a to prawda ze byl taki zlot, i byly beemki i ze jak nie klamie mi ze pani syn byl"? :D jak mu przytaknela to w klasie +50 do respektu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...