Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja zakończona, jeśli będą jakieś problemy proszę je opisać w tym temacie.

Znane problemy:

1. Powiadomienie o nowych wiadomościach PW w niektórych przeglądarkach.

Co do powiadomień to jak komuś nie działają to polecam sprawdzić metodę z popupem:

Panel użytkownika->zaawansowane ustawienia->New Private Message Notification Pop-up: i zaznaczyć Powiadamianie o otrzymywaniu prywatnej wiadomości w formie pop-upu.

Podkreślam, że jest to alternatywa dla osób używających alternatywnych przeglądarek, nie nie będzie Wam się wyświetlało powiadomienie w pasku.

2. Brak możliwości pisania postów w Opera Mini

3. Nie działa selektywne cytowanie tekstu (tutaj czekamy na aktualizację dodatku)

4. Gubienie kursora w polu szybka odpowiedź.

Rozwiązane problemy:

1. Dodawanie emotoikonek, dodałem box z nimi z boku powinno już każdemu działać, musiałem to jednak usunąć gdyż pojawiały się dziwne komunikaty przy pisaniu, zainstalowalem inny dodatek do tego..

Temat oczyszczony. Proszę o zgłaszanie tylko nowych problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość dirty.73

jedno szybkie pytanie-jaki system,mają użytkownicy,którym nie pokazuje komunikatu o nowej wiadomości

ja mam viste i nie pokazuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Mordulec

XP + FF 8.0.1 = powiadomienia działają normalnie po staremu (bez użycia pop-up'a) , jedynie z tego wszystkiego nie chodzi mi cytowanie selektywne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość dirty.73
XP + FF 8.0.1 = powiadomienia działają normalnie po staremu (bez użycia pop-up'a) , jedynie z tego wszystkiego nie chodzi mi cytowanie selektywne

właśnie to chce Mordulec sprawdzić,pisałem z Krzyśkiem,i nie wiadomo o co biega,bo u mnie,na żadnej przeglądarce nie ma,może to od visty?bo u Krzyśka na xp i win7 działa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po każdym zalogowaniu jest błąd przekierowania (invalid redirect url, czy coś takiego). Opera 11.52.

Edit: Dzięki za emoty z boku :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze jedno. Dostałem trzy podziękowania w jednym z tematów. Za każdym razem gdy wchodzę na forum wyskakuje mi powiadomienie o tym. Za cholerę nie można tego przeczytac/ usunąc. WTF :?::?::?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jeszcze jedno. Dostałem trzy podziękowania w jednym z tematów. Za każdym razem gdy wchodzę na forum wyskakuje mi powiadomienie o tym. Za cholerę nie można tego przeczytac/ usunąc. WTF :?::?::?:

Jutro zobacze co da sie z tym zrobic.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Się ludzie dorabiają :drunk:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pokazuje mi ciągle że mam 1 powiadomienie "1 new reputation comment" jak w to klikne to wchodzi mi w subskrybowane tematy, za cholere to powiadomienie nie chce zniknąć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Mordulec

No wszystko za***iście z tymi nowymi skinami ...... ale gdzie się podziała linka do OZNACZ JAKO PRZECZYTANE ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? lolol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No wszystko za***iście z tymi nowymi skinami ...... ale gdzie się podziała linka do OZNACZ JAKO PRZECZYTANE ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? lolol

...jak jesteś w jakimś temacie to masz na górze "operacje" tak jak było i tam też możesz zaznaczyć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Mordulec
...jak jesteś w jakimś temacie to masz na górze "operacje" tak jak było i tam też możesz zaznaczyć :)

Zgadza się , dzięki Jaro :)

... ale poprzedni link na wierzchu był lepszy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To fakt, też mi bardziej pasował, a więc uwaga jak najbardziej słuszna :) Czekamy na poprawki...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No wszystko za***iście z tymi nowymi skinami ...... ale gdzie się podziała linka do OZNACZ JAKO PRZECZYTANE ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????

Już naprawione, trochę mi się za dużo wycięło ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak przy okazji czy da się to naprawić żeby wyświetlało się powiadomienie o nowej wiadomości na pw, bo u mnie się nie wyświetla i muszę extra sprawdzać czy ktoś do mnie pisał...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie, nie, bo nie mam pojecia, czemu części osób to nie działa.

Sent from my Samsung using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie tez nie dziala musze zawsze wchodzic w wiadomości wiec jest to sprawa w miare pilna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
U mnie tez nie dziala musze zawsze wchodzic w wiadomości wiec jest to sprawa w miare pilna.

Faktycznie straszny problem, u mnie działa, więc nic nie poradzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziala rozniez 2-klik w logo przy forum - oznacz jako przeczytane

co do PW wyswietla mi w Win Vista +Chrome i w Win XP + Chrome

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta