Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, nie jedna osoba szuka pracy, albo zna kogos kto akurat jest w poszukiwaniu jakiegos zrodla dochodów. Nie raz chodzilismy po roznych galeriach handlowych i nie raz slyszelismy lub widzielismy gdzies ogloszenie, ze poszukiwana jest osoba do pracy. Wiec czemu nie podzelic sie tym tutaj na forum? Wiecie ze gdzies szukaja kogos do pracy? Wiec po prostu wklejcie tutaj szczegoly, kontakt lub najlepiej zdjecie ogloszenia (np z szyby sklepu). A noz widelec komus ta informacja okaze sie bardzo przydatna..

Prosba. Ten post ma charakter informacyjny, wiec jezeli np bedzie info, ze w sklepie takim i smakim poszukuja osoby do dzialu sprzedazy, to unikajmy 62 stron dyskusji na temat tego, ze w tym sklepie bylismy rok temu i kupilismy majty na promocji. Wklejajmy tutaj same konkrety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRACA W IT

W mojej firmie we Wrocławiu powoli zaczyna sie proces rekrutacji na różne stanowiska (głównie związane z administrowaniem serwerami, ale także całą otoczką typu menadżerowie, menadżerowie projektów, zarządzanie jakością, kontakt z klientem itp.). Poszukiwane są zarówno osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z IT (także studenci ostatniego roku) jak i specjaliści. Wymagana jest oczywiście dobra znajomość języka angielskiego oraz przynajmniej jednego innego języka obcego (chętnie hiszpański, niemiecki, szanse znaczne się zwiększają w związku ze znajomością innych rzadkich języków lub po skończonej filologii).

O szczegóły proszę pytać poprzez Wiadomości prywatne przesyłając CV lub przynajmniej jakieś bardziej szczegółowe informacje dotyczące doświadczenia - postaram się wtedy zaproponować najodpowiedniejszą posadę i odesłać konkretne ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdyby ktos slyszal o jakiejs pracy, najlepiej w Brzegu (najlepiej nie znaczy wylacznie. Osoba od kilku lat dojezdzala na rano autobusem do Wrocka dzien w dzien, wiec i tym razem gdyby cos ciekawego sie znalazlo, to napewno z dojazdami nie bedzie problemu), prosze dajcie znac na PW. Praca dla osoby w wieku okolo 55 lat, mezczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na Biskupinie jest zaklad z tlumikami. Mieli jednego magika, ktory odwalil mi taka zenade, ze powiedzialem ze z jego powodu juz tam nie wroce swoja bunia. Okazalo sie, ze koles mial problemy z alkoholem i poszedl w dluga. Solidny warsztat, poszukuja spawacza (uklady wydechowe, tlumiki), kogos solidnego ktory nie odwala maniany i ktory przede wszystkim nie boi sie roboty. W razie jakichkowliek pytan smialo na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam.

Ukończyłem studia dzienne mgr inż. na Politechnice Wrocławskiej kierunek Elektronika i Telekomunikacja. Znam angielski na poziomie średnim oraz na dzień dzisiejszy zaczynam się uczyć niemieckiego. Prawo jazdy kat. B. Kiedyś pracowałem m. in. w serwisie komputerowym, drukarek, montowałem systemy alarmowe. Mam jakieś podstawy programowania, photoshop, office itd nie są mi obce msn-wink.gif Jestem uczciwy i pracowity, potrafię także majsterkować. Szukam jakiejś pracy w Dusseldorfie lub okolicach. Za wszelką pomoc byłbym bardzo wdzięczny.

M-pozdro smile.gif

PS. Jeśli piszę w złym miejscu proszę moderatorów o korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi iż zamykam działalność dzięki naszemu prawu i kontrahentom, którzy nie płaca faktorek za wykonana prace. Zaczynam sie rozgladać za praca w dziedzine:

Grafik komputerowy

Kierowca kat B, C+E

Elektryk

ewentylanie spawacz ( elektroda , Migomat , TIG- Stal + amelinium )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryka silników diesla Toyoty w Jelczu w listopadzie przyjmie około 70 osób na linię montażu i do logistyki.

W poniedziałek dostaję 20-tu nowych zawodników na szkolenie więc rekrutacja w trakcie.

Zarobki 1500 zł netto, zatrudnienie jako pracownik tymczasowy agencji Manpower. Pierwsza umowa na miesiąc, kolejna na 3,6,8,12. Jeśli nie spadną zamówienia na silniki - jest szansa przejśc na stałe jako pracownik Toyoty. Autobusy dojeżdżają pod firmę z Wrocławia, Brzegu, Oławy, Namysłowa, Strzelina.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi iż zamykam działalność dzięki naszemu prawu i kontrahentom, którzy nie płaca faktorek za wykonana prace. Zaczynam sie rozgladać za praca w dziedzine:

Grafik komputerowy

Kierowca kat B, C+E

Elektryk

ewentylanie spawacz ( elektroda , Migomat , TIG- Stal + amelinium )

amelinium ... dobre:D

nie chcę robić specjalnej reklamy Ministerstwu Obrony Narodowej ale skoro pytacie o pracę szczególnie dla kierowców C, C+E, jest z tego co mi wiadomo sporo etatów w jednostkach wojskowych we Wrocławiu na ul. Obornickiej , ul. trzmielowickiej...

zarobki bardzo przyzwoite 2.300 zł na rękę + dodatki w wysokości 900zł. za brak mieszkania(chyba , że ktoś woli mieszkanie wtedy dodatku ni ma...)

praca od pon. do piątku w godz. 7.30-15.30

plus ewentualne służby w weekend za które są do odebrania dni wolne + 40zł za każdą służbę...

kryteria przyjęcia są bardzo proste, wymagana jest zasadnicza służba wojskowa, jeśli ktoś takowej nie odbył musi udać się na 6-miesięczne szkolenie NSR.

więcej inf na PW jeśli ktoś chce uzyskać bardziej szczegółowe inf.

pozdrawiam :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dopisze się. bowiem nic w okolicy nie ma moze ktoś ma jakiegoś znajomka w branży jaka mnie interesi,szukam pracy w pobliżu czyli brzeg i okolice jako operator koparki ,doswiadczenie kilkuletnie,robiłem na wszystkim praktycznie od mini koparek poprzez duże kołowe na gąsienicowych kończąc. jak ktos coś wie poprosze o pwhappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Praca podczas zawodów WLTA na torze Redeco we Wrocławiu

Mamy pracę dla trzech osób jako safety na zawodach WLTA, jako, że część osób się wykruszyła to musimy zebrać nową ekipę.

Pierwsze zawody 12.01.2013 (sobota) praca od 7 rano do 14 lub 16-16:30.

Praca nie wymagająca zbytniego wysiłku.

Rozstawienie namiotów, później pilnowanie opon na trasie aby były na swoim miejscu, na koniec zebranie opon/pachołków.

Płatne 10zł/h netto (na rękę).

tel.510061090 lub priv

LINK -> Streetracing Team Wrocław :: Zobacz temat - Praca na WLTA !!! Safety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Poszukuje kierowcy kat. B na samochod do 3,5 tony doswiadczenie na miedzynarodowce na tzw. przerzuty do dyspozycji roczny Renault Master 8 ep.jezdzimy glownie Niemcy, Francja, Hiszpania, Wlochy i Austria. Zarobki na PW. System pracy 4/1 badz jak kto woli dluzej. Mozliwosc otrzymania umowy o pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...