Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć Panowie, z racji, że ciężko dogadać mi się z moim pracodawcą.. Powoli rozglądam się za inną robotą..

Może ktoś coś słyszał, ktoś coś wie.

Teraz pracuję jako mechanik samochodowy w warsztacie, niestety brak szacunku pracodawcy i to jak robi klientow za przeproszeniem w ch*** nie daje mi już spokoju i chciałbym to zmienić.

Co do mnie, z wykształcenia Elektromechanik Pojazdów Samochodowych. Z mechaniką troche doczynienia już miałem (zawieszenia, układy hamulcowe, elektronika, naprawy bieżące itd. ) ale ciągle się ucze i czasem trzeba mi pokazać co i jak bo nie wszystko wiem a nie chce robić z siebie niewiadomo kogo.

Duże doświadczenie w handlu (ponad rok przepracowany w lombardzie).

Pracy szukam w Zielonej Górze i okolicach bo tu aktualnie mieszkam i raczej na stałe, może ktoś coś wie. Jestem rzetelny i uczciwy, jak cos spiernicze to mowie o tym. Pracy się nie boję, no i chętnie na stałe, umowy nie potrzebuje.. Chcialem dodać że mam Busa VW LT35 2.5TDI.

Mój numer : 798904725 - dzwonić i trąbić o każdej godzinie. Na pewno się odwdzięcze jak będę mógł. Dzięki i pozdrawiam serdecznie. Mike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Wiesz wkurzalo mnie to, ze naciagal ludzi. W sensie takim, ze np. wiem ze placil za regeneracje alternatora 120zł, a klientowi mowil ze 300zł + 100zł za fatyge. Auto sie palilo na warsztacie, tez kombinowal zeby nikt nie zauwazyl a ja musialem nowa wiazke ciagnac do swiatel i jeszcze opiernicz czemu tak dlugo, chcialem zeby bylo porzadnie to robilem dlugo, a potem ktos to kupi i bedzie ze auto spalone i nawet wiazka bylejak pociagnieta. Naciagacz klamca i tyle, tylko ze czasem mi kaze klamac klientow a ja tego nie lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no majki jak taki rozpier**l wes faktycznie naglosnij temat dla forum. u Ciebie tam wogole sajgon. u mnie Bosch/kamery wiec wobec klientow nie jestem staie wypowiedziec sie ale wobec pracownikow hmm pracuje tam 1,5 roku po moim przyjsciu osmiu albo i lepiej sie przewinolo. cierpialem bo samouk ze mnie niby 4 lata doswiadczenia w grupie vw ale bez papierow mnie wzieli. ale po tych 1,5 powiem ci zaczalem sie rozgladac. wiec czytajac twoj post mysle kurde nie jestem sam,wiec i wesprze Ciebie iz nie jestes sam :P i musze napisac ze to polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wiec stalem sie tez bezrobotny :D i na tyle zniechecony w poszukiwaniu roboty jako mechanik :P iz wole w pierwszej kolejnosci odezwac sie na forum :P.

Szukam jako mechanik najwieksze doswiadczenie to w grupie VW i w sumie bardzo zalerzy mi na tej grupie oraz BMW, oczewiscie inne marki tez poznalem pracujac w Bosch serwis przez rok czasu. to tak ogolnie wiec jezeli ktos cos 536-375-445 WROCLAW . Pozdrawiam ;)

Edytowane przez viktor1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od kilku lat współpracuje z dużym, ogólnopolskim dostawcą internetu/tv w zakresie instalacji abonenckich i usuwania awarii. Pojawiła się nowa opcja do ogarnięcia której potrzeba ludzi - instalacje światłowodowe. Wymagane jako takie doświadczenie w branży + dyspozycyjność (praca w godzinach 8-20 w tygodniu i 8-14 w sobotę). Finansowo przyzwoicie, zależy od umiejętności. Jak ktoś chętny to pw.

a co wątków pobocznych w temacie:

ja już nie ufam mechanikom. z rok temu byłem w znanym we wrocławiu warsztacie w celu wykonania usługi (awaria internetu). szefo wpierdalając worek szamy z kfc opierdałał pracownika, że już auto zdane i bez ściągania misy olejowej, bez wymiany pompy oleju- przecież powiedzieli, że xxx zł, tera jak klient spojrzy pod auto to może być problem. Kazał podnieść i zrobić co wcześniej, żeby wyglądało jak ruszane. Nie piszę tego dla beki, czysta prawda, siedziałem kilka metrów dalej i miałem ochotę typowi przy******lić.

Edytowane przez prz3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam pracy jako kierowca międzynarodowy

posiadam prawo jazdy "C" oraz Kurs na przewóz rzeczy

wiadomo najlepiej jak najbliżej Dzierżoniowa ale jak się trafi dobra robota to ten raz na 3 tygodnie mogę podjechać po ciężarówkę po całym województwie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mechanik - ZGORZELEC

*praca 5,6 dni w tygodniu (do dogadania)

*od 9.00 do 17.00, w ewentualne weekendy krocej

*umowa lub nie (do dogadania)

*zarobki od 1600zl na reke (5 dni w tygodniu)

*podstawa to praca z zawieszeniami, serwisem podstawowym (czyli oleje, klocki itp.), rozrzady i wieksze naprawy to atut (wieksze zarobki)

praca u mojego dobrego znajomego, w szybko rozwijajecej sie firmie

wszystko do dogadania - wiecej info u mnie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...