Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą ukazało się racingforum a ze z Wrocławia to skopiuje może komuś z z was się przyda

Poszukiwany mechanik samochodowy Wrocław

Z doświadczeniem lub bez , nie pijący w tygodniu. Dobre warunki pracy , ogrzewany nowy warsztat.

Kontakt i szczegóły poniżej:

Euromaster Pluciński

F. Platówny 5 i 7 52-128 Wrocław

Tel 71 333 25 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

Arest we Wrocławiu poszukuje pracownika do biura - sprzedawca. Sklep komputerowy więc ten ktoś powinien mieć przynajmniej podstawową wiedzę o sprzęcie komputerowym. Oferują umowę o pracę, podstawę 1600 na rękę za "wypełnianie sklepu swoją osobą" ;) ale można dostać więcej jak tylko się wypełni jakieś minima sprzedażowe.

Ogłoszenie jest pilne. Jeśli ktoś zainteresowany - udajcie się na miejsce, podejdźcie do Łukasza Kuśmierczyka i powiedzcie że wiecie o ogłoszeniu ode mnie - Pawła Borgieła.

Sklep mieści się przy Oławskiej na rogu z Biskupią, vis-a-vis Galerii Dominikańskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Arest we Wrocławiu poszukuje pracownika do biura - sprzedawca. Sklep komputerowy więc ten ktoś powinien mieć przynajmniej podstawową wiedzę o sprzęcie komputerowym. Oferują umowę o pracę, podstawę 1600 na rękę za "wypełnianie sklepu swoją osobą" ;) ale można dostać więcej jak tylko się wypełni jakieś minima sprzedażowe.

Ogłoszenie jest pilne. Jeśli ktoś zainteresowany - udajcie się na miejsce, podejdźcie do Łukasza Kuśmierczyka i powiedzcie że wiecie o ogłoszeniu ode mnie - Pawła Borgieła.

Sklep mieści się przy Oławskiej na rogu z Biskupią, vis-a-vis Galerii Dominikańskiej

Kolega jeszcze szuka kogoś do sklepu? Bo wybrałbym się do niego. I do której jest czynny bo z rana trochę ciężko z czasem u mnie.

Edytowane przez J-kob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jeszcze szuka kogoś do sklepu? Bo wybrałbym się do niego. I do której jest czynny bo z rana trochę ciężko z czasem u mnie.

Szpadyzor się tym tematem interesował bo chciał kogoś od siebie tam wrzucić. Zapytaj go :) co do godzin otwarcia znajdziesz je na arest.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć przyjaciele. Mam ciekawą opcję pracy. Uwaga:

5 000 pln netto

Plus premie

Stanowisko to Virtual Business Manager w CISCO (dla tych co nie znają to lider w zakresie urządzeń sieciowych- routerów itd)

Gdzie jest haczyk? Praca jest w ich siedzibie w Pradze. W Czechach. Wymaga zatem przeprowadzki.

Praca na telefonie. Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych

Uwaga-kontakt tylko z klientami z Polski więc teoretycznie nie trzeba znać angielskiego ani czeskiego. No ale jakoś trzeba się porozumieć z szefem i kolegami z pracy.

Więcej info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pany,

Poszukiwanych dwóch ludzi do działu sprzedaży w firmie trawa w rolkach, trawniki z rolki, trawa z rolki, nawozy do trawników, pielęgnacja trawnika, murawa sportowa

Osoby te muszą być tylko "ogarnięte". Szkolenie produktowe i sprzedażowe zapewnia pracodawca. Dobrze by było gdyby dane osoby nie bały się kontaktu z klientem ;)

Co nieco o tej firmie i pracy samej w sobie.

1. Praca po około 10h dziennie w sezonie (marzec-wrzesień).

2. Praca w dziale obsługi/sprzedaż. Jednak wymagana też jakaś tam tężyzna żeby czasem klientowi do auta zapakować np. 10-kilogramowy worek z nasionami trawy lub ogólnie towarem.

3. Oferują zlecenie na okresie próbnym, potem umowę o pracę.

4. BARDZO fajny zespół, sami sympatyczni ludzie tam pracują.

5. Zarobki - nie są mi znane ale pewnie spokojnie można liczyć na około 2k netto.

Lokalizacja - ul. Pawia we Wrocławiu. Niedaleko szpitala przy Borowskiej.

Jeśli macie pytania co do samej firmy dawajcie na PW. Tak się składa że firma ta jest moim klientem (odbiorcą) i dziś będąc u nich w interesach dowiedziałem się, że szukają dwóch osób. Dlatego idąc do nich z aplikacją (albo wysyłając swoje CV na maila) dodajcie że jesteście ode mnie - Paweł Borgieł z Drago :P to na pewno pomoże :P

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Zdecydowałem się na wyjazd za pracą do Norwegii. Zauważyłem, że na naszym forum jest zarejestrowanych sporo osób mieszkających i pracujących właśnie w tym kraju i stąd moje pytanie czy ktoś z was jest w stanie pomóc mi w znalezieniu pracy lub lokum na terenie Norwegii ( Oczywiście odpłatnie ) Interesowała by mnie w sumie każda praca czy to fizyczna, na produkcji, ogrodnictwo, budownictwo malowanie domów, czy nawet praca sezonowa ) Mam duże doświadczenie na stanowisku magazyniera, posiadam uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych (czołowych jak i bocznych) pracowałem także przy remontach itp. Język angielski na poziomie komunikatywnym Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś dobry fachowiec w budowlance, to myślę, że znajdziesz coś w Norwegii. To jednak w tej branży najwięcej nas pracuje. I w tej branży język to jest rzecz ostatnia jaką sie bierze pod uwage, bo i tak całe brygady są polskie.

W pozostałych branżach, niestety już konkurencja jest konkretna. Mogę pomóc, pokierować, co gdzie jak, gdzie warto zapytać na terenie Stavanger. Ale niestety jeśli chodzi o jakiś nocleg, przekimanie się kilka dni, to nie ma szans akurat u mnie.

Generalnie znam ludzi co dostali robote po tygodniu, a znam takich co dostali po 3 miechach, ale swoje wysiedzieli, wyczekali. Niestety czekanie na prace jest bolesne i drogie. A szukanie pracy przez neta, wysyłanie CV tutaj do Norwegii daje Ci 1% na sukces. Mówię, swoje trzeba odczekać i niestety tu na miejscu, żeby w konkretnym czasie być dostępnym od zaraz. Jak chcesz odezwij sie na PW, co nieco opowiem, jak masz pytania i jesteś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Arest we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko - Sprzedawca.

Wymagania:

Minimalna wiedza oraz podstawy w zakresie budowy komputera.

Wiedza na temat dostępnych monitorów oraz urządzeń sieciowych (routery , switche modemy )

Cierpliwość i opanowanie przy obsłudze klienta.

Przed rozmową najlepiej przejrzeć asortyment sklepu oraz dostępne sockety które aktualnie są w sprzedaży rodzaje matryc w monitorach oraz urządzenia sieciowe.

Umowa o pracę minimum 1600 netto oraz dodatki od sprzedaży.

Ogłoszenie jest pilne. Jeśli ktoś zainteresowany - udajcie się na miejsce, podejdźcie do Łukasza Kuśmierczyka z informacją w sprawie pracy od Jarka.

Sklep mieści się przy Oławskiej na rogu z Biskupią / Oławska vis-a-vis Galerii Dominikańskiej.

Godziny otwarcia : 10-18 soboty 10-14:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Praca w Amazon

Do centrów logistycznych we Wrocławiu (Bielany Wrocławskie)

poszukujemy kandydatów na stanowiska:

- Techników oraz Inżynierów (m/f)

W związku z planowanym rozwojem automatyzacji i robotyki w obszarze naszej infrastruktury technicznej, obecnie powiększamy naszą organizację techniczną i szukamy wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy staną się częścią tego ekscytującego wyzwania technicznego.

- Area Manager

Amazon is looking for ambitious and enthusiastic graduates to join the fast paced world of Logistics in European Operations as a Graduate Area Manager. This will be a permanent role from day one with structured onboarding and plenty of training and support.

An Area Manager is a manager with a bias for action. You will manage day-to-day operations in one of the segments from inbound to outbound (receiving, stowing, picking, packing, and shipping) and liaise with other departments to ensure a smooth flow of operations. Through your work, you will continuously improve the functionality and level of service that the Fulfillment center provides to our customers.

- Engineering/Facilities Area Manager (f/m) to lead the team based at our new Fulfillment Centre in Bielany Wroclawskie, close to Wroclaw.

The Engineering/Facilities Area Manager will support the Engineering/Facilities Manager in all daily business activities as well as project initiatives and will lead a team of Facilities and Service Technicians.

- Mistrz Utrzymania Ruchu (Senior Service Technician) (m/f)

Mistrz Utrzymania Ruchu będzie odpowiedzialny za bezpieczne i sprawne funkcjonowanie instalacji, parku maszynowego oraz działu technicznego

- Jr IT Support Technician (m/f).

Responsibilities:

  • To provide a 1st / 2nd line support service that ensures all IT equipment and infrastructure is running to its optimum performance and that all departmental KPIs and SLAs are met.
  • Installation, maintenance and support of IT equipment including (but not restricted to) laptops, telecoms equipment, printers, scanners, thin clients and workstations. Some cabling work will also be required (after training)
  • To ensure that work is carried out to a high standard and complies with all Amazon polices and guidelines, specifically IT and Health & Safety policies/guidelines.
  • To maximize availability of all IT equipment and infrastructure through continuous improvement and continuously look to improve equipment efficiencies and cost reductions accordingly.
  • Asset and Inventory management including checks / audits in line with standards and processes including Return Merchandise Authorization (RMA) processes with suppliers.
  • Providing assistance to senior engineers as required (which does include out of hours work)
  • Conduct shift / daily infrastructure audits and checks.
  • Produce shift / daily reports.

Jak ktos cos to zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...