Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie możesz podłączać kable są sporawe od zasilania w bmw

:) tym bardziej że w tej sytuacji akumulator masz w bagażniku!! :grill: dajesz 2 grubsze kable do plusa jeden do akumulatora drugi do blachy w bagażniku no i trzeci sterujący puścisz przy chinchach. JA dodatkowo sobie zrobiłem włącznik wzmaka w schowku po lewej stronie za kierownicą. Mam w bagażniki blaupunkta velocity VA-275, 210rms i Suba JBL 1000W 250rms nie jakaś mega moc ale mi wystarczy. Masz dziurę na narty??

Jak zadałeś takie pytania odnośnie grubości kabli zasilających to aż się boje co chcesz tam wsadzić :biggrin:

Niedawno też to przerabiałem.

Edytowane przez Kasior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable są 10mm, czysta miedziawa akurat w swojej po dzwonie wymieniałem z klema pirotechniczna całe

z car audio to akurat mogę Ci coś podpowiedzieć ;) co nie co wiem, aku masz w bagażniku to nie wiem po co Ci kable do silnika,

podłączasz sie bezpośrednio do aku na + i na - również możliwie jak najkrótszymi kablami

Powiedz co planujesz wsadzić do swojego bagażnika,

najlepiej zacznij od zestawu odseparowanego a będziesz zadowolony bez skrzyni która tak naprawdę tylko ma dopełniać zestaw przedni a nie seryjne pierdzące głośniki:bag: nawet jak masz harmana który jest nieco lepszy od serii zestaw przedni dobrej firmy go miażdży tak jak robi to m3 z 1.8 <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...jeśli chodzi o sprzęt to juz jest zamontowany.Bardziej chodzi mi o stabilizacje zasilania że tak się wyrarze :) Co do pana "Kasior" nie ma się czego obawiać nie wiem tylko czy mam się chwialić tymi klockami.Tak mam dziure na narty.

Nie dostałem tylko odpowiedzi w którym miejscu przechodzi kabel zasilania do silnika.Idzie podłogą ale w jakim punkcie jest puszczony..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lego moze nie stawiam na lego technic hehe..

Wiec tak wzmacniacz Lanzar OPTI6000D,głośnik Digital Designs 9512 3kw,radio jvc kd-sh1000.Głośniki w drzwiach seryjne"narazie"..Plany sa moze jakies sugestie oczywiscie bez przeróbki drzwi.Myśle o 13-tkach głosnikach tylko kwestia firmy:)

Edytowane przez ramus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj żebyś za dużo nie zobaczył :D Ja mam clariona cz509 i 13cm w drzwiach i mi to wystarczy, nie mam oryginalnych głośników w przodzie pierwsze na oczy zobaczyłem tą firmęhttp://www.maxbimmer.pl/threads/16094-Demontaż-Wymiana-Seryjnego-CD-Bussines-E39-na-zwykłe-radio-PROBLEM!!!/page3 ale bardzo ładnie grają, w dodatku mam zmienione też tweetery w drzwiach na jakieś car power , ale też nie powiem że w porównaniu z nagłośnieniem seryjnym u kumpla jest różnica na + a nie lubie jak coś piszczy za mocno i lubię jak w miare czysto gra i jestem zadowolony.

Żeby wrzucić 16cm być musiał poprzerabiać i wygłuszyć drzwi wtedy trzeba liczyć się że z kieszeni trochę pójdzie money.

Edytowane przez Kasior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz podjechać na spota i posłuchać mojego audio

Takie coś mi się zawsze widziało ale jak będę chciał kiedyś robić to raz a porządnie tak jak u Ciebie drzwi też obłożyłeś matą? Zwrotnice czy wzmaka masz pod przednie nagłośnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi mam wyłożone od wewnatrz blache mata GSM

dziury techniczne pozaklejane mata STP

głośniki pod zwrotkami i wzmakiem

full profeska :D

za całe audio wywaliłem około 4-4,5 tys

zestaw odseparowany na przód MOREL TEMPO 6 (120rms głośniczek) :D napędzany uDimensonem juniorem 4-300

bagażnik to CarPower Predator 12" (500rms) w zamkniętej skrzyni ~19,5 litra, buja nim CarPower 1502 na mostku daje równe 500 rmsu

steruje tym Pioneer deh p 7000ub (robi robotę) szkoda ze tylko niebieskie podświetlenie ma ale będę próbował zrobić bursztynkowe

przewody tez z wyższej półki bo można sobie nieźle zepsuć cały efekt złymi "kablami"

+ bardzo dużo roboty bo wszystko samemu sobie instalowałem i układałem przewody żeby również wyglądały za***iście :D

Efektem jest za***iste brzmienie w całym zakresie dzwieku, nic nie trzeszczy itp, jeśli cos jest nie tak to tylko i wyłącznie wina słabej jakości nagrania

najlepiej by nagrywac na cd audio wtedy jest najlepszy dzwiek ale ile to roboty a ja w wiekszosci setów słucham z heaven i secików alexa

wpadaj jutro do siechnic, olawy to zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektem jest za***iste brzmienie w całym zakresie dzwieku, nic nie trzeszczy itp, jeśli cos jest nie tak to tylko i wyłącznie wina słabej jakości nagrania

najlepiej by nagrywac na cd audio wtedy jest najlepszy dzwiek ale ile to roboty a ja w wiekszosci setów słucham z heaven i secików alexa

oj tak :) swietnie to gra :)

Ramus niewiem na ile jestes audio filem ale mialem okazje usylszec audio w e62. Zmienione glosniki w drzwiach i gwizdki na audio car pod fotelami bass i niesamowicie to zagralo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze w ten sposob sprzet ktory mam obecnie to sama skrzynia z głosnikiem niskotonowym plus wzmacniacz. Juz sie przekonałem ze słuchanie bez basu to jak picie piwa za 2PLN :P Wzmacniacz mam skrecony na 1/4 mocy bo przy głosnym słuchaniu mocno przygasaja światła.Musze zaplecze pradowe poprawic i wtedy moge sie pokusic i zwiekszenie dawki mocy.Te seryjne zmienie meybe morel..no zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba będzie jak założysz kondensator jak Ci światła przygasają.

Jokaymiraz masakra co Ty tam masz lepiej żebym nie słuchał Twojego nagłośnienia bo popadne w kompleksy z moim i odechce mi się słuchania muzyki!

Ja się śmiałem z firmy carpower a okazuje się że jest good?

Takie s0prany mam 201111193971.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...