Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

a CZY SA MOZE TE DUZE NAKLEJKI NA SZYBE????

Tych na szybę niestety nie mam , są tylko te małe na klapę :)

Co do spotu to proponuje , zabrać ze sobą parasol , bo coś dzisiaj kulawa pogoda ..... chociaż w zeszłym roku jak pamiętam to był mega mróz coś koło -12 albo -15 jak się spotkaliśmy lolol

Ale jaka by nie była pogoda sezon trzeba zakończyć tradycyjnym szampanem "piccolo" :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno było, ale fajnie było się spotkać ostatni raz w tym roku, pogadać, pośmiać się, pomarznąć :lol:. I oczywiście wypić "Picolo".

Dziękuje za spotkanko i za obecność, naprawdę nie liczyłam, że będzie nas tak dużo.

Do zobaczenia za rok :drunk:

I oczywiście szampańskiej zabawy sylwestrowej :party: ( nie pospijajcie się za bardzo :drunk:) i najlepszego w Nowym 2012 Roku :bmwsexemofg3:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero dojechaliśmy do Polkowic. Dzięki wszystkim za spotkanie, fajnie było się spotkac i pogadac. Pogoda nie rozpieszczała ale jest jeden plus. W drodze do Wrocka padało, na miejscu trochę się uspokoiło. Jak wracaliśmy - tylko minęliśmy Orlen na A4 i znowu padało. Ale ogólnie warto było przyjechac. Wracaliśmy z Tazuniem, lecieliśmy razem aż do Lubina. Za Lubinem na lewym pasie coś ciśnie, patrzę w lusterko - chyba Opel bo jakieś LED'y pod kątem. Podjeżdża - ja******lę, E39 :bag::bag::bag: Małe ściganko aż do Polkowic, awaryjne na pożegnanie i domek :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez juz w domu... dzieki wielkie wszystkim za ostatnie spotkanko w tym roku :D fajnie bylo mimo porabanej pogody :D szampan byl wstretny ale w doborowym towarzystwie :D milo bylo poznac nowe osoby i pogadac z tymi "starymi" :D jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku :D

p.s. lijo jeszcze raz wielkie dzieki za przetwornice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w drodze na spota ,padało:bag: na miejcu już nie , w drodze powrotnej znowu lało miejscami , tak więc wniosek jeden , tam na górze mają szacun dla licznych grup:4: Wielkie dzięki za miło zakończony sezon 2011 , życzę wszystkim nowym jak i starym maxom szampańskiej zabawy sylwestrowej:party::drunk: , no i do zobaczyska w Nowym 2012 roku bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już wrócilem do domu - jakies pół godziny temu. miałem w sumie jakieś 120 km drogi powrotnej... :)

Dzięki za spotkanie! Wprawdzie bylem nowy i nie znalem nikogo.... i nadal kiepsko kojarze... ale pare twarzy juz rozpoznaje ;-)

Mam nadzieje ze moja e46 tez sie podobala =)

pozdro :)

Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też trochę temu wróciłem. Na początku myślałem że nie trafiłem albo gdzieś pojechaliście się przejechać klubowo, bo coś mi się wbił w pamięć parking za pizza hut. Potem dobrze że przejechałem się kawałek przez parking i trafiłem. Jeszcze mnie trafiało przez problemy z pompką paliwa ale wszystko się dobrze skończyło.

Dzieki Krystian za przeprowadzenie przez wrocław, dawno nie byłem i bym się zgubił.

Dzięki za rady jak trafić, obyło się bez żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję za udany spot było miło poznać nowych forumowiczów i pogadać ze starymi Jaro dzięki za flagi wszystkiego najlepsze w nowym roku i szampańskiej zabawy do białego rana do zobaczenia na spotach w nowym roku:party::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już wrócilem do domu - jakies pół godziny temu. miałem w sumie jakieś 120 km drogi powrotnej...

Dzięki za spotkanie! Wprawdzie bylem nowy i nie znalem nikogo.... i nadal kiepsko kojarze... ale pare twarzy juz rozpoznaje ;-)

Tak w drodze powrotnej sobie zaczęliśmy rozmawiać z Pauliną właśnie o tym , że faktycznie nowi mają trochę przewalone .... wbijasz na parking , nikogo nie znasz a tu banda dresiarzy w beemkach lolol :dance: :4:

Faktycznie w drodze na spota ,padało na miejcu już nie , w drodze powrotnej znowu lało miejscami , tak więc wniosek jeden , tam na górze mają szacun dla licznych grup

Hehe opatrzność nad nami czuwała , faktycznie z nieba nie kapało tylko wiało po plecach :dance:

Pizgawa straszna ale fajnie było pożegnać tradycyjnie stary roczek z taką ekipą :drunk:

Poprzebieram fotki i coś wrzucę po południu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...