Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

siemka,

zdecydowalem, ze co by nie wyszlo pod moimi kochanymi purchelkami na blotniku w e46, to i tak zmienie blotnik na drugi...

i...

waszym zdaniem lepszy bedzie uzywany oryginal czy nowy zamiennik ?

moze macie lub znacie kogos kto handluje nowymi/uzywanymi czesciami i jest wart polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazunio nie szukaj błotnika, mam sprawdzone zamienniki, które montowałem i dobrze pasują, nie taki za 105zł a za 205zł wiec wiem, że pasują z doświadcenia. Podaj adres, a przez to, że taka sytuacja wyszła masz go gratis u mnie. Bo strasznie głupia sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazunio nie szukaj błotnika, mam sprawdzone zamienniki, które montowałem i dobrze pasują, nie taki za 105zł a za 205zł wiec wiem, że pasują z doświadcenia. Podaj adres, a przez to, że taka sytuacja wyszła masz go gratis u mnie. Bo strasznie głupia sprawa.

Kevin bardzo ładnie z Twojej strony :)

ja tylko napisze ze pamietam jak kupilem zamiennik blotnika do mojej bylej i nie jest spasowany w 100%, dalem za niego chyba kolo 160 no i jak kucniesz z bliska tego spasowania idealnego nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin bardzo ładnie z Twojej strony :)

ja tylko napisze ze pamietam jak kupilem zamiennik blotnika do mojej bylej i nie jest spasowany w 100%, dalem za niego chyba kolo 160 no i jak kucniesz z bliska tego spasowania idealnego nie ma.....

Dlatego jest kilka firm produkujących podróbki, ja właśnie korzystam z tych najfajniejszych, blacharz tylko tych chce używać i woli je jak używane oryginaly, więc słucham jego a ze spasowaniem nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest kilka firm produkujących podróbki, ja właśnie korzystam z tych najfajniejszych, blacharz tylko tych chce używać i woli je jak używane oryginaly, więc słucham jego a ze spasowaniem nie było problemu.

Kevin, powiedz jakiej firmy są te elementy. Chyba że to jest jakaś tajemnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówilem jak jutro lub pojutrze blacharz mi da ten blotnik i bedzie napisane to żadna tajemnica, po to jest forum.
No i jak tam? Wiesz już jaka to firma tego zamiennika? Szczerze mówiąc szukam dla siebie takiego grata i podpowiedź jest mile widziana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odkopie troche kotleta by nie zakładać nowego tematu. Widze, że korespondencja u góry była w 2011 roku, więc troche dawnoo. W dodatku temat ucichł i Kevin nie podał nazwy firmy błotników- zamienników.

 

Moje pytanie. Zakładał ktoś z Was do siebie błotnik- zamiennik i poleciłby sklep? Bardzo ważne, aby mozna było go dobrze spasowac. W tym przypadku blotnik potrzebny do e46

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2017 o 12:04, Nev napisał:

Ja kupilem w ciemno zamiennik z allegro za 130 no i jest kapa, bo listwa nie siedzi jak powinna a jest o jakis 1mm wyzej wzgledem listwy na drzwiach. Niby zaden problem ale jest to zauwazalne i mnie wk*rwia

Znajomy kiedys tez kupil zamienniki błotniki i mówil, ze lipa ze spasowaniem. Szkoda, że ten temat wyzej umarł bo może sa jakies zamienniki godne uwagi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Temat błotników z przodu w E46 jest dla mnie kompletnie niezrozumiały - niesamowicie popularny, pospolity wręcz model, a dostać normalne zamienniki błotników graniczy z cudem. Wszyscy polecają znaleźć dobre używki i zrobić pod siebie - to już powoli jest bardzo ciężkim zadaniem. 

Dla przykładu, kilka lat temu na forum Hondy ludzie zorganizowali się i załatwili produkcję reperaturek błotnika na tył, tutaj w Polsce z blachy dobrej jakości - sam zamawiałem wtedy. Wiem, że ludzie z Anglii w internecie obwieszczali to na ich forach jako sensację, że za grosze dostępne są u nas reperaturki wysokiej klasy. A tutaj? Wszystkie zamienniki krzywe z gównoblachy i rdzewieją tak szybko, że aż boli.

Edytowane przez StormRider
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nev @szocha1991 o tym mówicie? 

http://allegro.pl/bmw-3-e46-01-05-blotnik-przedni-przod-prawy-ocynk-i5685376517.html

 

Wyglądają jak każde inne zamienniki, w Niemczech z tego co patrzyłem jest wybór sporo większy i przynajmniej jakieś firmy pod tym się podpisują, ale ciężko stwierdzić, czy któreś są coś warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...