Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechaliśmy na Tesco, było chyba 14 samochodów. Zaraz pojawili się kryminalni w Fiacie Brava. Następnie Alfa i Ducato. Spisali wszystkie tablice i lecą z tekstem - "jeździe na Volkswagen bo tutaj parking i tak dalej, tam sobie poświrujecie". Dobra, jedziemy. W drodze zatrzymali jedną E36 na niemieckich blachach. Dojechaliśmy na miejsce - ślepa uliczka na strefie ekonomicznej, zero ruchu !!!. Ustawiliśmy się grzecznie, rozmawiamy. Podjechała Alfa i schowała się w krzakach przy wyjeździe. No ***** beka. Mariusz ze Ścinawy mówi dobra lecę - jedzie, wyjechali na sygnałach i trzepanie. Wojtas stwierdził, że teraz będą trzepac wszystkich wyjeżdżających, więc wszyscy w kolumnie zawinęliśmy do domów. W drodze na chatę pojechałem po żarełko dla Młodej. Wracam, Ducato stoi przy moim aucie. No *****, komedia. Czekałem chyba 10 minut zanim odjadą i wróciłem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało ??

obława policyjna ;) dwa radiowozy i trzy auta do kontroli poszły, mam nadzieje że nikt mandatów nie złapał. następnym razem proponuje spot w głogowie, tu na pewno nie będzie przypałów z policją

Ducato stoi przy moim aucie. No *****, komedia. Czekałem chyba 10 minut zanim odjadą i wróciłem do domu.

nie no przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać bezpieczne miasto te polkowice

Tak...bardzo. Jakieś trzy lata temu byłem w Polkowicach. Spotkaliśmy z Brzozą kilku znajomych, stoją pod sklepem, piją browce. Podeszliśmy, rozmawiamy. Jadą pany policjanty. Zatrzymali się na wprost nas, popatrzyli (stało z 8 osób), kierunek w lewo i pajechali. Ale teraz musieli się wykazac. Banda pajaców i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie,ale ponoć "takie ładne amerykańskie" cabrio

bo edu nie było.....

trzeba wpierdalać steki.....główki na łyso...dresiki.....i niebiescy już tak chętnie nie podejdą

jakieś 80% było w dresach :lol:,na łysą banie za zimno,jak w piątek do wrocka przyjadę to biorę kalesony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać bezpieczne miasto te polkowice ... policja połapała wszystkich bandziorów i nie ma nic ciekawego do roboty

Dziś zakończyli łapanie reszty z "wszystkich" :(

W razie co to nastepnym razem Głogów, postaram się znaleźć jakieś fajne miejsce żeby nie było dymu

A generalnie było spox, troche mało czasu (eech te komputery :) Pomyślę nad jakimś cyklicznym terminem dla wszystkich żeby sprawdzić autko i dorobić parę pierdół.

Danio, niech się Twój Driver nie denerwuje, zrobię Jej te zamki :D

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danio, niech się Twój Driver nie denerwuje, zrobię Jej te zamki :D

Ok przekażę eheh kobitka czuję się bezpieczna jak ma zamknięte autko :lol::lol::lol: a my się umówimy i pogrzebiemy troszkę więcej ale i tak wielkie dzięki za światełka dzienne uklon_bmwuklon_bmw:p

Ciekawe czy jak faktycznie coś się dzieje, to policjanty w Polkowicach reagują tak jak należy ....

Nie będę się wypowiadał na te temat zazwyczaj jest tak że są tam gdzie ich nie powinno być i interweniują w niezbyt właściwy sposób bardzo dobrym przykładem jest dzisiejszy spot, ogólnie zawsze się czepiają wszystkiego chcieli by zrobić idealne bezpieczne miasto :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie na miejscu, ale z tego co czytam byc moze specjalnie karierowicze wyploszyli was z parkingu tesco na vw, poniewaz zeby ukarac mandatem na terenie prywatnym musi byc zgloszenie wlasciciela terenu czyli tesco (powinna byc na pismie zgoda zarzadcy terenu na prowadzenie kontroli policyjnej)...

generalnie zycze z calego serca zeby sploneli w piekle na dnie kotla hehehe

a moze spot i w Lubinie by sie udal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6pkt . i chciał mi 300 zł wklepać ale zostało na 6 pkt. i 200 zł za prędkość :bag: mogłem dać Iwanowi prowadzić on by dostał tylko mandat jako obcokrajowiec nie byłoby punktów :lol: droga była kusząca szeroka trudno się mówi :lol: u nas to jak bokiem się lata w Ścinawie to policja odjeżdża astrą coby im nie uszkodzić :lol: ale w Polkowicach fakt życia łatwego nie macie :wink:

ps. kolega w touringu na obcych blachach też wyłapał za prędkość chyba jak nas mijaliście :wink:

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciał.

Dowodzik głupoty pałkarzy :D

A teraz jak bedziemy spocić w Głogowie to będa dumni ze posprzątali miasto. Nie widzą mośki jak ludziska się kręcą żeby popatrzeć na jakąś atrakcję, a gdyby te kapcie się nie paliły na parkingu to naprawdę byłoby spokojnie.

Wiem Wojtas, "M" niesie :D

a co do zgłoszeń to rzeczywiście przeflancowali nas na strefę, bo chociaż to też teren zamknięty to mają błogosławieństwo od zarządcy do kontroli i mandatów, a poza tym chyba jest do 40 ograniczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...