Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zapaleńców marki BMW. Jest nas sporo w tym regionie więc proponuje spot jeszcze w tym roku, postaram się o przybycie kilku znajomych których nie ma na forum, ale równie mocno mają bzika na punkcie biało - niebieskiego śmigła :)

ŚRODA 28.12.2011 godz. 19.00 parking przy TESCO w POLKOWICACH

Zapraszam wszystkich którzy mają blisko i nie tylko :)

Jak niektórzy z was wiedzą zajmuje się robieniem interfejsów ADS do diagnostyki BMW, więc wezme ze sobą sprzęt i kompa, będzie można za friko podpiąć sie pod kompa, sprawdzić swoje autko i przetestować fejsa :)

Proponuje dopisywać sie do listy:

1. grzesiek2304 + co najmniej 2-3 inne beemki :)

Edytowane przez grzesiek2304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się też trochę przesunąc godzinę bo sporo osób jest w tym dniu w pracy. Np. alkus Brzoza pracuje do 15.00. Więc proponowałbym 15.30. Grzechu jeszcze jedna sprawa - była kiedyś poruszana sprawa organizacji zlotów, nie będę się powtarzał. Bierzesz na bary organizację spota OK, nie jest do do końca zgodne z zasadami naszego forum (spoty organizują Klubowicze) więc zadbaj o to by Twoi znajomi nie odwalali na parkingu jakiejś wiochy w stylu palenie gumy, itd. Spotykamy się by pogadac, nie odwalamy buractwa. Jak będzie wioska, wsiadam w auto i zawijam na chatę. Polkowice są monitorowane, generalnie wszędzie kamery, miasto policyjne więc ustal z kolegami zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, obiecuje że wiochy nie będzie, spotykamy sie po to aby poznać nowe osoby, pogadać o autach, pooglądać fury itp. nie po to by palić gumy i sie ścigać, no właśnie godz 14,00 to była propozycja, ale tak jak piszesz można przesunąć na 15.30

więc ostatecznie. 28.12.2011 godz 15.30 parking przy TESCO

lista chętnych na spot

1. grzesiek2304 + co najmniej 2-3 inne beemki

2. pawelo

3. Forest

4. beaver79

5. Sagui (jak mnie praca nie przygniecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze właśnie takiego spota okolo 19 godziny parking pod Tesco jest oświetlony będzie naprawdę fajny klimat jak na Magnolii :lol:

Kevin by zawitał wtedy :)

15 trochę wczesna godzina ja tez robię do 17-18 musiał bym się urywać z roboty

ale co by nie było będę :)

1. grzesiek2304 + co najmniej 2-3 inne beemki

2. pawelo

3. Forest

4. beaver79

5. Sagui (jak mnie praca nie przygniecie)

6. jokeymiras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze właśnie takiego spota okolo 19 godziny parking pod Tesco jest oświetlony będzie naprawdę fajny klimat jak na Magnolii

Kevin by zawitał wtedy

To co, zmieniamy godzinę na 19-tą? :bmwsexemofg3: Każdy chyba już wróci z roboty a M3 Kevina plus auto Moni zdecydowanie upiększy zlot :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też raczej pasowało by około godziny 19 :P ze względu na mój brak prawka a tak to z Madzią podjadę bo skończy pracę <bmw_1>:lol::lol::lol::lol:

1. grzesiek2304 + co najmniej 2-3 inne beemki

2. pawelo

3. Forest

4. beaver79

5. Sagui (jak mnie praca nie przygniecie)

6. jokeymiras

7. DANIO BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wałek... w Moniki aucie cos sie stało z paskiem chyba alternator czy cos wpadlo i sie troche poszczepił, asistance przyjechalo i zawiozlo na serwis... Nie bedzie nas niestety, auto zastepcze to nie bmw a Megane .

Pech akurat dzisiaj!

1. grzesiek2304 + co najmniej 2-3 inne beemki

2. pawelo

3. Forest

4. beaver79

5. jokeymiras

6. DANIO BMW

7. mariusz13 (no i gitara 19.00 pasuje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...