Rekomendowane odpowiedzi

musze dorwac naklejke na szybe taka jak ma forest avatar

pewnie świetnie by się sprzedawały Forest może niezle zarobić :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
musze dorwac naklejke na szybe taka jak ma forest avatar
pewnie świetnie by się sprzedawały

E tam naklejki, załatwię koszulki i polary z takim nadrukiem :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No panowie robi się ciepło, może by spocik zrobić??? Przegapiłem ten ostatni to na następnym będę napewno;](chyba, że praca nie pozwoli)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ChriS.

Prosze o spot przed 27 marca bo jadeo do Niemiec, a chcialbym sie zalapac! :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to ja odpadam, 24.03 wracam z delegacji, dopiero w poniedziałek jadę do starostwa po prawko :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Badania wzroku mi wyszły 20.01, badania techniczne w sierpniu - poleciało wszystko w niedzielę. Najlepsze że od sierpnia miałem 3 kontrole i żaden nie zauważył :)

Dobrze że trafiłem na spox policaja, może w Głogowiu zrobimy, to w klapkach BMW przyjdę... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozmawiałem z tym policajem i mówi że dla niego bez kłopotu, na pewno nie będzie takich jaj jak w Polko, a jak będzie na służbie z chęcią sam podjedzie na furki popatrzeć.

Castorama? Carrefour?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że najlepiej będzie na Carrefour jeśli chodzi o Głogów;] kurcze będę musiał założyć moje łyse oponki na lato bo na zimówkach nie chcę przyjechać:D termin mi odpowiada;]

PS: Napiszcie może nowy post w Spotach 2012 bo mi coś nie działa strona, a chyba tylko 4 osoby to przeczytały ;]

Edytowane przez SenbonZakura

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PS: Napiszcie może nowy post w Spotach 2012 bo mi coś nie działa strona, a chyba tylko 4 osoby to przeczytały ;]

W dziale spoty 2012 może napisac temat jedynie Klubowicz by nie wyrzucili Ci tematu do śmietnika.

Jeśli ktoś jest z tego okręgu to wejdzie i przeczyta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dziale spoty 2012 może napisac temat jedynie Klubowicz by nie wyrzucili Ci tematu do śmietnika.

Jeśli ktoś jest z tego okręgu to wejdzie i przeczyta.

ale problem w tym że w tym okręgu brakuję klubowicza gotowego do działania ;) tego tematu mi nie wywalili, więc myslę że administracja będzie wyrozumiała i następny też nam podarują :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Carl_Geko
      Dzieñ dobry. orientujecie sie jak to wyglada , ile by to moglo zajac czasu i czy w ogole jest taka mozliwošč. 

jak by to wygladalo z silnikiem 1.8 volvo v40
      jak by to wygladalo z silnikiem 2.0 volvo v40

a bmka ma 1.8 is.

pozdro
    • Przez rmb
      Witam wszystkich,
      Sprzedam swoje BMW e39 2.8L z LPG.
      Zdjęcia są ze stanu obecnego.

Cena: 11 000 PLN.

Pierwsza rejestracja 1996. Przebieg 294 000. 
      Instalacja LPG zakładana rok temu 10.2016 - STAG 300 + wtryski HANA - gwarancja 2 lata.
      Dodany jest emulator zmieniarki CD - karta SD w schowku.
      Wymienione wszystkie płyny + tarcze z klockami przód.
      Wymienione uszczelki w szybach - nowe oryginalne z serwisu BMW.
      Lampy tylne i kierunkowskazy wymienione na przyciemniane - BMW.

a teraz co do mankamentów :
      - auto posiada kilka wgniotek po gradobiciu ( koszt wyciągnięcia ich około 400 - 500 PLN ).
      - lusterko od strony kierowcy nie składa się elektrycznie - silniczek do wymiany.
      - teleskopy w tylnej klapie do wymiany, nie zawsze utrzymują otwartą klapę.
      - autem miałem stłuczkę od strony pasażera przód ( klapa pomalowana + błotnik wymieniony pomalowany, oraz lampy wróciły bez ori ) 

Do auta dodaje komplet kół zima - felgi stalowe.
      Lampy ori - jedna do wymiany ( po stłuczce ) z kompletem przetwornic ksenon oraz żarówkami . 

Więcej informacji udzielę telefonicznie 888 111 571

• Przez gab666
      Witam, na sprzedaż posiadam BMW X3 2007r. Jestem jego drugim właścicielem, pierwszym w kraju.  Jest to jedna z najbogatszych wersji wyposażeniowych. Auto nie posiada żadnych ukrytych wad, jest bardzo zadbane i nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Do auta posiadam również komplet oryginalnych felg wraz z oponami zimowymi. W razie pytań proszę dzwonić: 602282702 lub 732943362. UWAGA: CENA DO NEGOCJACJI, ZADZWOŃ A NA PEWNO SIĘ DOGADAMY !!!. Jeśli będzie potrzeba wyślę na email zdjęcia w lepszej rozdzielczości.

niektóre z opcji wyposażeniowych:

- klimatyzacja
      - 4x4 (xdrive)
      - wielofunkcyjna kierownica
      - tempomat

CENA: 35 000 (DO NEGOCJACJI) 

Pozdrawiam.

• Przez Mushu1992
      Witam chciałbym napisać na forum o skrzyni z 540i e60 2004 m54 6hp19z - chce ja wsadzić do 525i e60m54 6hp19z czy ktoś to robił i kogo polecacie we Wrocławiu żeby mi to złożył ? Samochód stoi u kogoś innego , skrzynia tez u innego mechanika, jestem w sytuacji gdzie będę musiał zainwestować suze pieniądze a nie chce podejmować głupich decyzji, auto szarpało na każdym biegu włączyła się kontrolka czerwona zębatka , mechanicy stwierdzili ze to mechatronika ale żeby znaleźć płytę sterująca do mojej 525i graniczy z cudem , dlatego najlepiej będzie włożyć druga skrzynie, na ile jest to możliwe i czy ktoś się tego podejmie ? Czy trzeba odrazu programować i scalać z samochodem ? Jakcto wyglada ? Dorzucam kody błędów z serwisu BMW diagnoza była robona programem ISTA

• Przez Kosa
      Nazwa rachunku : eKONTO Numer rachunku : 39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer rachunku IBAN : PL39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer BIC : BREXPLPWMBK
      Oprocentowanie: eKONTO 0,00% 0,00%
      Posiadacz rachunku :
      KRZYSZTOF KOSELSKI
      ul. Słowiańska 11b/13
      58-210 Łagiewniki
      Saldo na dzień 09.10.2017 : 6390,38 PLN uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw
      WAŻNE: w tytule wpłaty proszę dopisywać: Wpłata na Dom Dziecka (ewentualnie nick + klub)
      Oczywiście zapraszamy do wpłacania dla Domu Dziecka. 

po Karpaczu Forest, Jaro, CzackoE30

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.