Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Teściu mi o niej opowiadał. Zawsze gdy zatrzyma kogoś do kontroli - wpierdala mandat. Możesz jechać zgodnie z przepisami to i tak przy******li się np. do daty ważności gasnicy. Taki przerost formy nad treścią...Molestowali ją pewnie w dzieciństwie...

P.S. Opowiadał mi ktos jakis czas temu o pewniej pani policjant. Wyjechała ze swojej miejscowości, wróciła po kilku latach z przydziałem na komendę. Trzepała wszystkich, wystawiała mandaty za cokolwiek, znajomym, rodzinie, woziła się jak ochroniarz po Tesco. Któregoś dnia poszła na imprezę, dyskoteka, czy cos takiego. W pewnej chwili zgasło światło i dostała taki w******l od kilkunastu osób, że troche sie uspokoiła. U mnie w firmie pracowała kiedyś jedna laska z Marcinkowic, teraz pracuje w oławskiej drogówce. Gdy jeszcze pracowała w firmie, gadaliśmy normalnie, chodzilismy na fajkę, itd. Całkiem sympatyczna osoba. Ostatnio ja spotkałem w sklepie, po cywilnemu. Nosek do góry, patrzy na człowieka z wyższością, ledwo z łacha odpowiedziała na cześć. Ładnie ludziom odpierdala od funkcji...

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścinawa i parking pod Tesco ;) Miejsca z tyłu pełno, oświetlenie jest a Policja w Ścinawie jest po naszej stronie :D

może po twojej stronie są ja nie mam tak dobrze :P wczoraj poleciałem z kumplem na stację na dwie beemki polatać bokiem i za chwile kijanka cywilna już była ledwo zdążyliśmy z aut wysiąść na titaniku cztery razy przejeżdżali koło naszych beemek mendy jedne ;) ja na Ścinawie jestem spalony od dawna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po twojej stronie są ja nie mam tak dobrze :P wczoraj poleciałem z kumplem na stację na dwie beemki polatać bokiem i za chwile kijanka cywilna już była ledwo zdążyliśmy z aut wysiąść na titaniku cztery razy przejeżdżali koło naszych beemek mendy jedne ;) ja na Ścinawie jestem spalony od dawna :D

A kijanka nie była na tablicach "DJ" bo to chyba nasza wołowska czesto do was jezdzi bo jak na lubin jezdzilem to smigala po scinawie. Pewnie zebaty tak was tam przesladuje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kijanka nie była na tablicach "DJ" bo to chyba nasza wołowska czesto do was jezdzi bo jak na lubin jezdzilem to smigala po scinawie. Pewnie zebaty tak was tam przesladuje
\

była na DLU napewno Ścinawscy bo ich znam tyle że nie przepadam za nimi a oni za mną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po twojej stronie są ja nie mam tak dobrze :P wczoraj poleciałem z kumplem na stację na dwie beemki polatać bokiem i za chwile kijanka cywilna już była ledwo zdążyliśmy z aut wysiąść na titaniku cztery razy przejeżdżali koło naszych beemek mendy jedne ;) ja na Ścinawie jestem spalony od dawna :D

Tam się niestety często pojawiają, bo mieszkańcy dzwonią, że im pod domem kółka robią :D

Ale jak tam nie kręcić jak plac idealny do tego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...