Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ja nie zuawazylem, ze Ty masz E34 No pewnie to przez to, ze bardzo malo osob ma takie klasyki i ktos pozmyslal jak uslyszal od kolegi moze dopisz sie tam i uswiadom ludzi hehe

Chris nie cwaniakuj masz za duży motóór ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Powiedzcie mi ile wam pali silnik 2.2 170 koni w trasie? Jadę nad morze w lipcu i chcę zrobić kalkulację ale nie mam pojęcia ile spali bo auto jak wiecie mam od kilku miesięcy. Dodam że max prędkość to 130 na temp będę uzyskiwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile wam pali silnik 2.2 170 koni w trasie? Jadę nad morze w lipcu i chcę zrobić kalkulację ale nie mam pojęcia ile spali bo auto jak wiecie mam od kilku miesięcy. Dodam że max prędkość to 130 na temp będę uzyskiwał

Moim 2.5 192km najniżej zszedłem do 7,2 w de. A więc u Nas powinieneś zmieścić się w 8l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teo jest kilka czynników prędkość z jaką będziesz jechał,z klimą czy bez,jak auto będzie załadowane(ile osób-bagaż).

Jak będziesz miał auto załadowane i klimę właczysz bez problemu zmieścisz się w 10L/100km.

Raczej bez klimy ale mozliwe ze w 4 osoby + bagaznik :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ta klima az tak nie ciagnie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Niby klima 0,5l/100 podnosi spalanie. Liczę że cały bak to około 350 zł i na nim powinienem zrobić 600 parę kilometrów. Nad morze mam 470 km w jedną stronę. Szacuje 500 zł w 2 strony na zupę.

Człowiek przesiadł się z dizla na benzynkę i nie moge się odszukać :P heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby klima 0,5l/100 podnosi spalanie. Liczę że cały bak to około 350 zł i na nim powinienem zrobić 600 parę kilometrów. Nad morze mam 470 km w jedną stronę. Szacuje 500 zł w 2 strony na zupę.

Człowiek przesiadł się z dizla na benzynkę i nie moge się odszukać :P heheheh

Załóż gaz i po sprawie. Nawet jeżeli 0,5l na 100km to ledwie 5l na cały dystans,a więc tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż gaz i po sprawie. Nawet jeżeli 0,5l na 100km to ledwie 5l na cały dystans,a więc tragedii nie ma

Nie opłaca mi się gazu, nad morze jadę raz w roku :) a a swoim mieście spalam pół baku na miesiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

widzę że kolejne mity powstają na temat spalania :) 2,5 (192) mi na benzynie w mieście bo głównie tam się poruszam ciągnie 14-19, teraz mam podtlenek i więcej tras ale też bez jakiejś przesady i wcina 13-18 i chyba nie jest to oszczędna jazda. Mój brachol raz mnie wiózł bo byłem na lotniczym paliwie i Wrocław-Wołów spalił (na resecie pomiaru) ok 8 litrów. Byłem w szoku ale nie był to ciotastyle tylko normalnie jechał wyprzedzając itp. Zaznaczam że to automat więc bracholowi postawiłem berczanka za oszczędności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...