Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChriS.

Nie nie, wlasciciel powiedzial, ze nie ma grzania opon w miejscu bo asfalt sie niszczy wiec gosciu latal bokiem ( fotka 2 ), wlasciciel wybiegl i plakal, ze nie mozna ( w sumie wina drivera bo zryl troche trawy ).. wiec chlopacy sie w****ili i wy***ali opony na "tarce" (czyt. lawecie).. gdzies jest nagranie bo bylo smiesznie.. Dziw, ze oponki wytrzymaly tak dlugo na takim czyms :D ogolnie bylo fajnie, wlasciciel do "tarki" sie juz nie czepial, zobaczymy czy za rok nas wpuszcza xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pojęcia nie mam , ale chyba w regulaminie zlotu było .... że sory batory ale nie palimy kapcia .... a tu widzę ładnie się dymiło

Małe palenie było od organizatora zlotu na koniec i za pozwoleniem od właściciele z tym że nie miało być w miejscu :-P

Chłopaków trochę poniosło i wylecieli na trawkę co wkurzyło trochę właściciele a spalenie laczków na lawecie to już w ogóle nie ruszało go bo to nie było na torze :mrgreen:

Tak że regulamin zlotu był zachowany ;)

Chciałem podziękować chłopaka z Maxbimmera za przyjazd i uczestnictwo w naszym zlocie.

Mam nadzieje że się super bawiliście i zapraszam za rok <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChriS.
Małe palenie było od organizatora zlotu na koniec i za pozwoleniem od właściciele z tym że nie miało być w miejscu :-P

Chłopaków trochę poniosło i wylecieli na trawkę co wkurzyło trochę właściciele a spalenie laczków na lawecie to już w ogóle nie ruszało go bo to nie było na torze :mrgreen:

Tak że regulamin zlotu był zachowany ;)

Chciałem podziękować chłopaka z Maxbimmera za przyjazd i uczestnictwo w naszym zlocie.

Mam nadzieje że się super bawiliście i zapraszam za rok <bmw_1>

Jasne, tylko nie wyczytali maxbimbra na poczatku imprezy :P moze dlatego, ze nas nie zauwazyli ( 2 osoby ) :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...