Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Na, którą z partii byś zagłosował?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na, którą z partii byś zagłosował?

    • PO
      0
    • PIS
      6
    • Ruch Palikota
      6
    • PSL
      0
    • SLD
      0
    • Solidarna Polska
      0
    • PJN
      0
    • Nie interesuje mnie to.
      2
    • Czekam na coś Nowego.
      8
    • Załóżmy własną Partie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
Chyba nie sugerujesz, że sonda zawiera tylko jedną słuszną odpowiedź?

... a Ty chyba mi nie powiesz , że lista partii jest ułożona wybitnie losowo lolol .... czym się kierowałeś układając taką kolejność :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Obecnym sondażowym poparciem dla partii.

No właśnie , czyli sugeruje to odpowiedź :drunk:

Dobra a tak z innej beczki .... tak sobie patrzę i kurna wszystkie nasze partie są na literkę P , R , S .... dziwne nie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za stworzeniem własnej partii jest jeszcze trochę miejsca w pustym korycie na ochłapy się byśmy załapali:lol::bag::bag: i paliwo darmowe i wódka w lodówce można świat doganiać happy_bmwhappy_bmwhappy_bmw:dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73
Ja tam jestem za stworzeniem własnej partii jest jeszcze trochę miejsca w pustym korycie na ochłapy się byśmy załapali:lol::bag::bag: i paliwo darmowe i wódka w lodówce można świat doganiać happy_bmwhappy_bmwhappy_bmw:dance:

no i właśnie na tej zasadzie powstawały i powstają nowe partie,tak,załóżmy,wtedy to MY będziemy SPRITE,a reszta ludzi pragnienie:bag:

:bag::bag:,dla NAS starczy,a reszta?co NAS reszta:bag:

przy takim myśleniu,nigdy nie będzie dobrze,a widze,że ono się nie zmienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie na tej zasadzie powstawały i powstają nowe partie,tak,załóżmy,wtedy to MY będziemy SPRITE,a reszta ludzi pragnienie

,dla NAS starczy,a reszta?co NAS reszta

przy takim myśleniu,nigdy nie będzie dobrze,a widze,że ono się nie zmienia....

dobrze powiedziane........... właśnie wszyscy tak myślą!!!nachapać się wszystkiego!!!! a ci co myślą innaczej to nie mają siły przebicia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Myślę , że to nie jest kwestia kolejnych wyborów i tak jak dirty napisał .... wyboru między dżumą a cholerą .... tylko zmuszenie aktualnie rządzących do zrobienia tego co obiecali.

A jeśli nie są w stanie tego zrobić to niech podadzą się do dymisji.

Uważam , że w tej chwili powinniśmy jako społeczeństwo wypracować 10 konkretnych punktów które mocno utrudniają nam i naszej gospodarce życie .... Zrobić protest ogólnopolski , przekazać Tuskowi te 10 "przykazań" ..... i dać mu 30 dni na działanie .... jeśli po miesiącu nie będzie żadnego efektu .... zrobić paraliż całego kraju .....

Jest nas 35 milionów ..... urzędasów tylko pół miliona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

ktoś gdzieś napisał,już nie pamiętam dokładnie,ale jakoś tak,:"Polska to dziwny kraj,zgadzamy się jak osły na wszystko,przyjęto nas do unii,bo jesteśmy dla nich rynkiem zbytu,kupujemy ich wyroby,dwa razy drożej niż mają u siebie,te wyroby są dwa razy gorszej jakości,niż nasze,jakby Niemiec czy Anglik,zarabiał 1500 Euro,za benzyne by płacił 6 euro,za lepsze buty 200 euro,to Europa już dawno krwią by spłynęła,a teraz jeszcze musimy ratować kraje,którym tylko troche byt sie pogorszył,bo ludzie im wyjdą na ulice,musimy płacić duże pieniądze,na ich lepsze życie,ale nami oczywiście nikt się nie przejmie,a my się na to zgadzamy...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty bo to jest prawda, tacy jesteśmy, zgadzamy się na dymanie przez wszystkich i wszędzie, jak te osły. Potrzebne nam jakieś mega ruszenie, jak Marcin pisze protest ogólnopolski, zablokować wszystko co się da, niech widzą, że dłużej nie będziemy dawać się kopać w d.u.p.y, jak trzeba to spalić parę budynków, pokazać że jesteśmy tu i nie pozwolimy robić z siebie niewolników pracujących na swoich "panów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
protest ogólnopolski, zablokować wszystko co się da, niech widzą, że dłużej nie będziemy dawać się kopać w d.u.p.y, jak trzeba to spalić parę budynków, pokazać że jesteśmy tu i nie pozwolimy robić z siebie niewolników pracujących na swoich "panów"

Nic nie trzeba palić , wręcz przeciwnie po co mamy niszczyć naszą własność ..... trzeba po prostu wyjść na ulicę i wyrazić swoją dezaprobatę im więcej ludzi się przyłączy tym większy efekt będzie .... zobaczcie jak protesty w sprawie ACTA podziałały na Tuska .... najpierw wyskoczył , że nie ulegną szantażowi ..... po protestach , rura zmiękła i chcą rozmawiać itd ....

Więc wyraźnie widać czego się boją i jak z nimi trzeba rozmawiać .... przecież nikomu nie chodzi o robienie roz******li i zdemolowaniu ratusza na rynku wrocławskim bo to nasza własność , jak to zniszczymy to urzędnicy będą remontować to za NASZE pieniądze.

Protest ale w 100% POKOJOWY .... ilością jesteśmy w stanie ich zmusić do PRACY a nie opierdalania się i robienia dobrego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

ODPOWIEDZIALNOŚĆ,tego trzeba ich nauczyć,i wyj.....bać 3/4 z sejmu i cały senat,przecież te k.....rwy w euorparlamencie samie przegłosowały te ACTA.a teraz są przeciw:bag:,no k..wa mać,i jeszcze bezczelnie mówi,że tak naprawde nikt nigdy nie czyta co głosuje,poważnie,jeden sie wypowiadał,że mają zbyt dużo obowiązków,aby wszystko wiedzieć,to co?kiedyś podrzucą rozbiór Polski i też przegłosują,chociaż myślę,że dla nich to jeden ...uj,ważne by kasa sie zgadzała,Włochy kolejne do upadku,a ich euoroposłowie 16 tyś euro/miesiąć zarabiali.....

i tak,pokojowo,ale już chyba tylko wyjście na ulice coś zmieni,kuwa,za ten dział "Polityka" kiedyś nas pozamykają:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem za PO. Teraz nie wiem, czy to była dobra decyzja, ale trudno tak to bywa. Z drugiej strony uważam, że Pis i tak nie byłby lepszy (z Jarkiem na czele)...

Ja na PO napewno nie zaglosuje. PIS byloby znacznie lepsza opcja, ale jak piszesz - bez Jarka na czele. Gdyby Kaczora tam nie bylo, to mysle ze to bylaby lepsza opcja. Admin, a czemu z sondazu nie ma tam korwnia Mikke? Jesli on tam bedzie, to wtedy oddam swoj glos.. :)

Tak jak piszecie Panowie, dajemy sie dymac strasznie. I tak jak Mordulec napisal, wystarczylo ogolnokrajowy protest z ACTA i juz im sie zmiekly kolana. Mysle ze powinno wyjsc kilka milionow ludzi zeby dac rzadowi do zrozumienia, ze koniec z tym, mamy dosyc. Osobiscie nie wierze Tuskowi, dla mnie to wszyscy zlodzeje i jedynie ten kraj uratowalaby swieza krew, mlodzi ludzie z pomyslami dla kraju, a nie dla wlasnej kieszeni. Ale co z tego, jesli mlodzi ktorzy tam sie znajduja, nawet jesli maja dobre pomysly, to szybko wchlaniaja tok myslenia starych komuchow ktorzy im pokazuja, ze trzeba sie nahapac i dbac o wlasne d.u.p.sko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy jakby jeden z drugim zarabiał tyle co przeciętny zjadacz chleba czyli ok 1600zł i do pracy jezdził komunikacją miejską lub swoim samochodem , ilu ich by tam zostało "służyć polsce " wtedy tylko podejżewam by zaczeli robić coś dla społeczeństwa , a nie statystować tylko za 12tys + diety +bankiety + immunitety + itd+itp do urwy nędzy:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...