Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam. czy ktos wie jaka moze byc przyczyna swiecacego sie cisnienia oleju mianowicie jak bmk-a e32 3.0 v8 z 92r chodzi na wolnych obrotach czyli 600 to swieci sie cisnienie oleju i slychac jakby sie zalaczal wentylator pod deska jak siedzi pasazer a dam gazu tak na 900 to wszystko gasnie i jest oki? mechanik powiedzial ze to pompa oleju musze jeszcze sprawdzic cisnienie oleu.olej trzyma caly czas tak jak bylo przed awaria tylko ta kontrolka mnie wkurza nie jezdze autem bo moze szlak trafic motor a szkoda czy ktos wie co jest? z gory dziekuje za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Zobacz czy nie przywaliłeś miską w coś i się nie wygięła na wysokości smoka , tam jest bardzo mało miejsca jeśli miska jest uderzona to pompa może oleju nie zaciągać tyle ile trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
a kiedy ostatnio przykrecales pompe? niech Marcin mnie poprawi ale w m60 to jakas przypadlosc z odkrecajaca sie pompa oleju

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Słuszna uwaga Kosa , pompy niestety się odkręcały w M60tkach .... chociaż stawiam , że Twoja buma już jest pełnoletnia więc raczej ktoś tam już musiał to zrzucać i dokręcać.

Tak czy siak pooglądaj miskę czy nie jest uszkodzona i zobacz też czy wtyczka od czujnika nie zamarzła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znajomy przyjechał vectrą b i miał podobny problem!! a u niego było tak że po wymianie oleju dokręcił tak mocno obudowe filtra że wkład się poskręcał i blokował przepływ oleju.... po wymianie OK ale tak jak wcześniej napisano ..... V8 m60 miało problem z odkręcającymi się pompami!!!a

przypomniało mi się też że szef w Discovery miał takie coś że mu cały czas żarzyła się kontrolka ciśnienia oleju.... a było to po deszczu jak woda do peszla naleciała a tam były przetarte 2 przewody i się zwierały!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. w sprawie pompy oleju to ma sie tak zalozylem uzywke i jest oki ale tamta poprostu byla jedna sruba odkrecona lezala sobie w misce a druga byla poluzowana takze kwestia czasu i tez by spadla do miski.Wielkie dzieki za podpowiedzi pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...