Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ehhh ta polska... zawsze wszystko musi byc na odwrot w porownaniu do reszty swiata ale i tak cos nie widze zeby kazdemu co przekracza predkosc o te np 2km/h wystawiali mandat skoro teraz gdy u siebie na liczniku mam 65 a fotoradar jest na 50tce to i tak nie blyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U lekarza nawet idąc na NFZ trzeba kupować sobie leki czy zastrzyki.A już do specjalisty to czeka się długo.Na zabieg czy operację również od kilku miesięcy do kilku lat to chore...lolol

Teraz chcą jeszcze bardziej okradać kierowców bo nie będzie tolerancji 10km/h tylko będziesz miał w mieście 51 już zabulisz przecież wiele marek aut ma różne wskazania liczników mniej więcej +-5% i to już totalnie da NAM po kieszenie jak fotoradary będą cykać jak tylko przekroczysz 1km/h i ciut więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A mnie denerwuje PiS bo ma Jarka, Antka i Adasia........

A mnie PIS zdecydowanie mniej denerwuje niz ta zlodziejska PO, ktora od 8 lat nas doszczetnie okrada. wiek emerytalny podniesiony, co niesie ze soba ze mlodzi przez 5 lat dluzej beda bez pracy, starsi beda tyrali do smierci, i emeryture dostana, albo i nie. My emerytury juz nei dostaniemy, juz artykul byl przez bylego jakiegos od gory z ZUSU, ktory walnal list otwarty, zebysmy sie nie ludzili ze emerytury beda bo nie ma kasy. Wszystko idzie na latanie dziury w budzecie. Najgorsze jest, ze proacodawca placi po te 1000-1500zl za kazdego pracownika, a to jest po prostu brane do budzetu. Ten koles od zusu napisal, ze jest to po prostu ukryty, podatek celowy i tyle. Afera podsluchowa, ktora pokazuje ze robia co chca, Pozniej niczym bialoruz ABW wpieprzaja sie do redakcji wprost zeby sila wyrwac kompy i inne nagrania. To wszystko jest kino i tym szybciej poleca w kosmos tym lepiej.

...Korwin, czekamy na ciebie ! :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na temat polityków nie będę się wypowiadał bo na forum nie można wrzucać przekleństw.

Chciałbym by całe to frajerstwo zarabiało najniższą średnią krajową bez diet, dodatków, itd.

Napiszę tylko, że Brunon K. powinien być bohaterem narodowym, wielka szkoda, że nie udało mu się zrealizować planu :|

Prędzej czy później (przynajmniej mam taką nadzieję) naród wyjdzie na ulice i zrobi porządek z tymi baranami z Wiejskiej.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka bardzo mnie denerwuje, ale postaram się napisać co myślę na spokojnie. :D

To, że Tusk i ekipa mają u mnie czerwoną kartkę to jest oczywiste. Ale mamy teraz opozycję, której nie mogę słuchać. Jaro K. to dla mnie osoba z problemami i to poważnymi, otoczył się jeszcze idiotami typy Adam H. i Mariusz B. Są to chyba jedyni ludzie na świecie, którym za sposób wypowiedzi chcę dać w twarz. Żadnych konstruktywnych dialogów. Jedyne co mają do powiedzenia to Tusk to zrobił, źle albo tamto. Są przy tym aroganccy co raczej nie przystoi ludziom ubiegającym się o jakieś stołki.

Do tego całego cyrku dobrali sobie jeszcze, jak to o niej mówią "postać wybitną" a mianowicie Antoniego M. chyba nikt z siebie większego głupka w tym kraju nie zrobił.

Cała sytuacja teraz wygląda tak, że na wyborach są ludzie popierający PiS i ludzie, którzy są przeciwko nim, nie mający większego wyjścia w wyborach.

Prawda jest taka, że jak ktoś ma jakieś pojęcie o historii nawet minimalne to wie, że w Polsce i tak lepie od około 300lat nie było. Bo przez ten okres, to nas tylko grabili tłukli, rozbierali, bombardowali i sowietyzowali. Przeżyliśmy to wszystko to i przeżyjemy tą bandę złodziei przy władzy i idiotów z opozycji.

Staram się tym wszystkim nie stresować i nie nakręcać. Codziennie i tak trzeba wstać i iść do pracy. Obrać sobie jakieś priorytety i do nich dążyć i żadne dziady u władzy nam w tym nie przeszkodzą co najwyżej utrudnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Korwin, czekamy na ciebie !

Myślisz, że coś się zmieni??? Będzie to samo tylko dostaniemy inne mordy do wykarmienia. Zacznie się obsadzanie prezesów największych spółek skarbu państwa kolesiami. Ci zaś, którzy tak głośno szczekali, że koniec z kolesiostwem nagle zaczną zatrudniać swoich krewnych, znajomych, znajomych kolegów. Zaczną się śmiać z nas jak cała reszta, która u władzy już była.

A mnie denerwuje PiS bo ma Jarka, Antka i Adasia........
A mnie PIS zdecydowanie mniej denerwuje niz ta zlodziejska PO, ktora od 8 lat nas doszczetnie okrada.

Panowie pogodzę was. To wszystko to jedna CHOŁOTA, bez znaczenia po której stronie sejmu zasiadają. Ze swojej strony powiem, że jestem młodym wyborcą z prawem głosu od 13 lat. Jednak moje krótkie doświadczenie uświadomiło mi, że nie ma co tym świniom ufać. Moim zdaniem dla przykładu powinno się tych wszystkich s****ysynów (460+100 senatorów) z wiejskiej wyłapać zawlec na warszawski rynek, poddać publicznym torturom, następnie egzekucji. Wiszące ciała części z nich powinny dyndać na rynku jeszcze przez kilka dni, a ciała reszty rozesłać po kraju ku przestrodze. Może wtedy następni sto razy by się zastanowili zanim okradli by swoich obywateli.

Może moje zdanie jest radykalne, ale takie właśnie mam i uważam, że to jedyna skuteczna metoda!

Przepraszam za wulgaryzm.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moje zdanie jest radykalne, ale takie właśnie mam i uważam, że to jedyna skuteczna metoda!

jeszcze raz się udzielę :D nie popieram języka opozycji a tym bardziej wszystkich skrajnie prawicowych ugrupowań. Wyzywanie rządzących od złodziei, zdrajców itd to raczej do niczego nie prowadzi. Wznieca jedynie niezadowolenie i doprowadza do wojny Polsko-Polskiej.

W tej chwili mamy rząd który nieudolnie stara się coś zrobić i nic z tego nie wychodzi i opozycję, która rzuca puste wyssane z palca obietnice wyborcze (1200 000 nowych miejsc pracy). Ludzie, którzy w to wierzą i głosują na PiS są chyba jeszcze bardziej głupi niż obecny rząd.

Dialogi w tym poście idealnie odzwierciedlają sytuację polityczną w Polsce i napięcia wyborców skutecznie podsycane przez ugrupowania skrajnie prawicowe i neonazistowskie.

Smutne jest to, że dookoła jest coraz więcej ludzi, którzy swoje życiowe i finansowe niepowodzenia zwalają na rząd czy inne ściemy.

Porównujemy się do zachodu. Ale weźmy pod uwagę jeszcze raz historię. Zachód rozwija się wiele, więcej lat niż Polska. do tego weźmy pod uwagę plan Marschalla, który jednak nas nie objął a pomógł po wojnie wystartować z kopyta tamtej gospodarce.

Naszą gospodarkę możemy porównać do wschodu i zobaczyć ile więcej udało nam się osiągnąć.

Proszę wszystkich o trochę więcej optymizmu i dostrzec to, że szklanka jest do połowy pełna a nie pusta.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To politycy próbują coś dla nas robić? Hmm myślałem, że oni tylko dla siebie robią, bo jakoś nic nie widzę co by robili dla społeczeństwa. Chyba że chodzi o poprawę bezpieczeństwa przez te wszystkie fotoradary i zmniejszenie marginesu przy przekraczaniu prędkości do 1km/h

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko w kraju jest coraz lepiej. Większości nie zadowala tempo rozwoju gospodarczego i porównujemy się np do Anglii czy Niemiec. Anglicy wiele lat temu wydoili jak tylko mogli do spółki z Hiszpanami, Holendrami itd większą część afryki i sporą azji. Niemcy zniszczyli doszczętnie Polskę po czym amerykanie im wybudowali autostrady i ułatwili rozwój kraju. A my?? jak wspomniałem wcześniej od 300 lat dostawaliśmy baty, bo najpierw nas rozbierali, później okres międzywojenny też sielanką nie był a po wojnie znowu rosjanie skutecznie zahamowali jakikolwiek rozwój gospodarczy.

A teraz wszyscy chcą w 20 lat osiągnąć to co inni robili przez wieki.

Emerytury w wieku 67 lat?? Mam to gdzieś, nawet o tym nie myślę. Każdy logicznie myślący wie, że przez 30 lat może zdarzyć się wszystko i nikt nie jest w stanie wyliczyć tego jakie emerytury będziemy mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka to w tym kraju ciężki temat bo nadal rządzi ta sama władza tylko w innym ustroju. A teraz kiedy ukazały się "taśmy prawdy" to "niezłe jaja" są wręcz słabym określeniem. Nie ma nikogo, kto konkretnie powinien przejąć władzę. Teraźniejsza władza i opozycja są siebie warte. Złodziejstwo i momentami Smoleńsk. Nic więcej. Nie da się już nawet tego w kółko słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się takie podejście pewnie nie spodoba, ale ja po prostu, nie oglądam wiadomości. Jak niechcący mam telewizor na danym programie i wlatują wiadomości - momentalnie zmieniam kanał, nie czytam wp, onetów i innych. Bo z 30 minutowych programów, 25 min jest o tym jak jest **ujowo, i co się dzis złego wydarzyło - lepiej się żyje nie wiedząc. I tak jako szarak nie mam wpływu na nic. Raczej nie narzekam - a na wybory nie chodzę, bo nie mam ochoty i czasu zaznajomić się z programami partii (uważam, że to i tak ściema). Po prostu żyje tak, jakby polityki nie było.

Może dla wielu z was to błędne myślenie - ja przynajmniej nie odczuwam stresu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się takie podejście pewnie nie spodoba, ale ja po prostu, nie oglądam wiadomości. Jak niechcący mam telewizor na danym programie i wlatują wiadomości - momentalnie zmieniam kanał, nie czytam wp, onetów i innych. Bo z 30 minutowych programów, 25 min jest o tym jak jest **ujowo, i co się dzis złego wydarzyło - lepiej się żyje nie wiedząc. I tak jako szarak nie mam wpływu na nic. Raczej nie narzekam - a na wybory nie chodzę, bo nie mam ochoty i czasu zaznajomić się z programami partii (uważam, że to i tak ściema). Po prostu żyje tak, jakby polityki nie było.

Może dla wielu z was to błędne myślenie - ja przynajmniej nie odczuwam stresu :lol:

x2

A jak już obejrze to mi się krew gotuje i znowu przestaje sie tym interesować na jakiś czas

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A mnie wk....rwiają dwie sprawy:

1.Podatki-je....ne złodziejstwo.

2.Że w Polsce jest coraz mniej Patriotów,coraz więcej Ch....jów i masa neutralnych szaraków,którym to szarakom nie zależy i można sterować nimi jak się chce.

Tak, i mnóstwo młodych tylko mówi, że tu sie nic nie da, że kraj ujowy i emigrujemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...