Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaj się że do CS masz kody a do WoT nie

:mrgreen: nawet przyjacielu nie wiedziałem ze sa kody do cs-a ale sorry tu mój "muszkieter" :twisted: mam steam wiec jestem 100% czysty a do WoT ... mam kody do mega lufyuklon_bmw lololi przenośnego PANZER" FAUST:4:[h=3][/url][/h] [h=3][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zarejestrowałem wczoraj. Trochę pograłem, ale na dłuższą metę, to nic z tego nie będzie :( 14 FPS max mam. Gdyby dało się zmniejszyć rozdziałkę, to może byłoby lepiej, ale najmniejsza dostępna to 1024x768 a to i tak za dużo. Trzeba wreszcie upgrade'ować mojego gruchota :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze zaczynam sie denerwowac ta gra, a w zasadzie brakiem balansu. Zakupilem sobie czol tier 4 i nagle balans gry szlag trafil. Ostatnie 20 gier spedzilem robiac za zwiadowce i mieso armatnie bo match maker wrzuca mnie do gier z czolgami tier 7,8,9 gdzie niejestem w stanie nawet im lakieru zarysowac. Czytalem na necie o tym ludzie tez placza z tego powodu na ale coz tak zbudowana jest gra, bedzie sie trzeba przemeczyc troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze swoje spostrzezenia i podpowiem co nieco.

Odpalamy gre walczymy itd. Ktos nas zabil wciskamy ESC dajemy Leave Battle (gdy gra dobiegnie konca i tak dostaniemy doswiadczenie i kase dla tego czolgu) i odpalamy gre kolejnym czolgiem. Drugi czolg robimy do Tier2 i max'ujemy go. Match maker bedzie nam dobieral przeciwnikow max tier3. W ten sposob bedziemy gromadzic sobie exp'a i kase aby przeskoczyc Tier3 i Tier4 (chyba najgorszy okres) a gra niebedzie wnerwiac cieglym umieraniem i niezadawaniem dmg przeciwnikowi. W miedzy czasie mozemy oczywiscie caly czas grac tym 1 czolgiem i sukcesywnie go rozwijac.

Rozwoj czolgu zalezy od was ja proponuje zaczynac od dziala (zadawanie obrazen = wiecej exp i kasy) wiadomo mobilnosc sie przydaje ale lepiej gdzies sie przyczaic i czekac az sie przeciwnik wychyli. Smigajcie krzakami trudniej was wtedy wykryc (strzelanie = ujawnienie sie).

Poki co tyle gra jest naprawde dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposob bedziemy gromadzic sobie exp'a i kase aby przeskoczyc Tier3 i Tier4 (chyba najgorszy okres) a gra niebedzie wnerwiac cieglym umieraniem i niezadawaniem dmg przeciwnikowi. W miedzy czasie mozemy oczywiscie caly czas grac tym 1 czolgiem i sukcesywnie go rozwijac.

Rozwoj czolgu zalezy od was ja proponuje zaczynac od dziala (zadawanie obrazen = wiecej exp i kasy) wiadomo mobilnosc sie przydaje ale lepiej gdzies sie przyczaic i czekac az sie przeciwnik wychyli. Smigajcie krzakami trudniej was wtedy wykryc (strzelanie = ujawnienie sie).

Zasadniczo się zgodzę, ale wg mnie każdy musi opracować swoją strategię. Z jednej strony brak ruchu, to dla lekkiego czołgu śmierć, z drugiej - jak będziemy robić rajdy w otwartym polu, czy wiercić się w krzaczorach, to też nas zaraz zdejmą - trzeba znaleźć przysłowiowy złoty środek.

Z moich spostrzeżeń wynika, że nawet takim np MS-1 można rozwalić czołgi 3ciego Tieru bez większych problemów - wszystkie czołgi mają mocno opancerzony przód, więc wystarczy zajść dziada od tyłu :D Każdy pojazd strzelony w zad będzie miał przechlapane :)

Można też wymanewrować przeciwnika - ciężkie/średnie czołgi owszem, mają skuteczne działa, ale są wolniejsze i ich wieżyczki wolno się obracają.

Dlatego np, jak mam pojedynek z czymś większym od siebie to: przyczajka -> strzał w gąsienicę/tył kadłuba, albo staranowanie jego boku - jeśli uszkodzimy gąsienicę, to będzie wolniejszy/unieruchomiony -> ucieczka w bok i poruszanie się wokół czołgu, ale zakosami -> ostrzelanie boków i tyłu przeciwnika i gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...