Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ZelBeton :)

2 gry z Forestem i Nobadym rozegrane i wygrane :P Poki co moja strategia to dluga lufa z duza penetracja. Pociski siadaja i to z bardzo daleka. Jezeli wale do jakiejs Pantery,Ferdynanda,Tygrysa,IS-3,KV-5 to przewaznie z pociskow HE. Obrazen specjalnych niezadaje ale siadaja krytyki i dosc czesto niszcze jakis modol bo zwykla to ani sie nieprzebije przez pancerz albo pocisk sie odbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co moja strategia to dluga lufa z duza penetracja. Pociski siadaja i to z bardzo daleka. Jezeli wale do jakiejs Pantery,Ferdynanda,Tygrysa,IS-3,KV-5 to przewaznie z pociskow HE. Obrazen specjalnych niezadaje ale siadaja krytyki i dosc czesto niszcze jakis modol bo zwykla to ani sie nieprzebije przez pancerz albo pocisk sie odbija.

A ja sie dopadlem do artylerii ;D Choć granie arty w miescie, to porazka na całej linii - niewiele szans na czysta linie strzału :(

Pytanko - zdażyło Wam sie, żaby gre wywaliło do pulpitu? mi już któryś raz wywala tuż przed wczytaniem mapy pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

ehh wieki juz w to niegralem wiem ze posor sie pozmienialo :)

P.S

Jak ktos ma zamiar grac w Warlod of Warplanes to na wstepnie niech sobie to odposci. Gralem na zamknietej becie i stwierdzam, ze jest to nedza i strata czasu.

War Thunder to jest to ! Tez pogralem pare miechow w zamknieta bete i ta gra naprawde robi wrazenie. Pod kazdym wzgledem bije na glowe Warplanes !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Widze ze ostro sie rozkreciliscie ;) Jak ktos chce to moge zrobic prezent i oddac swoje konto. Odkrytych jest wiecej czolgow tylko je sprzedawalem staralem sie uzbierac kase na GWTiger'a (arta 8 tier) jest odkryty ale gra mi sie znudzila zanim nazbieralem :P Jak by wysprzedac graty to moze starczy. Napewno mozna kupic Tygrysa po stronie niemieckiej (chyba 6 tier ?) AMX 13 75 po stronie francuskiej. U ruskich sa odkryte niszczyciele do 7 tieru.

shot001hx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O jak miło, ZAPRASZAM w takim razie wszystkich chętnych do klanu MXG miło będzie wspólnie pograć. Mój nick w WoT "kakalowiec". Rozgrywamy już powoli Clan Wars, klan liczy w chwili obecnej ponad 70 osób ;)

[h=2][MXG] MxGame.pl[/h] Veni, Vidi, Vici

Zapraszamy wszystkich graczy rozgrywek pancernych do wspólnej zabawy, mamy nadzieję że nasz Klan MXG (MxGame) dostarczy Państwu wiele wspólnych przeżyć i mile spędzonych chwil.

ZASADY i WYMAGANIA :

Słuchawki + mikrofon

Minimum wiekowe +18 lat.

Minimum 1000 rozegranych bitew.

Uczestniczenie i rejestracja na forum klanu.

Zgłoszenia do klanu możecie dokonywać na stronie: [MXG] MxGame.pl | Clans | World of Tanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...