Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Allianz za moja Beemke zyczy sobie ok. 2300zl na rok OC, AC, NW.

Za busa w Hestii identyczna cena (Opel Movano, 3.0D, 2005r.). W Allianzie mialbym taniej, ale auto w leasingu i nie chce mi sie zbytnio tej calej biurokracji ogarniac, a w przypadku auta w leasingu latwe to nie jest, w koncu nie jestem wlascicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem HDI - za 1.6L 60% zniżek na OC + NNW + Assistance na całą Polskę = 470 zł

Pytałem ich o 4.0 i dowiedziałem się ciekawej rzeczy. Mianowicie od 2.5L stawka za pojemność się już nie zmienia i nie ważne czy 2.5 czy 5.0, albo i 10L Viper :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za OC + NNW + Assistance 2,5 w Libert Direct 540zł a za 2,0 OC + NNW + Assistance w Avivie 372zł + 120zł za AC na szyby (60%)

I z ciekawostek im większe miasto tym większe stawki za OC w Libert Direct na Legnicę wyliczyli 540zł a na Wrocław 680zł w płatności jednorazowej a jak na dwie raty to odpowiednio 2 x 304zł LCA i 2 x 408zł Wrocek

Edytowane przez wisnia1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zwiazku z tym, ze wzielem AC poszedlem do PZU bo slyszalem, ze robia najmniej problemow. Wujaszek z Link4 czekal 1.5 miecha na kase wiec odradzam -_-

Przy okazji powiem Wam jak sie placi za ubezpieczenie ze wspolwlascicielem, ktory ma 60% znizek. Natomiast ja mam ponizej 25 lat wiec wszystkie zwyzki za BMW E32 91 rok 3.5 litra 697zl za rok. Polecam wspolwlasciela brac :D za E39 place troche wiecej, ale nie pamietam dokladnie.

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesuje pojemność pow.2.0 bo takich mamy tu więcej aut :)

To mamy kilka nie zdzierających z Nas ubezpieczalni :

Mbank

Liberty direct

Mtu

Inter-risk

Axa

Aviva

A zdzierają z Nas :

Pzu

Warta

Allianz

HDI

Wiec warto pytać u tych z pierwszej listy i wybrać sobie odpowiednią opcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za OC + NNW + Assistance 2,5 w Libert Direct 540zł a za 2,0 OC + NNW + Assistance w Avivie 372zł + 120zł za AC na szyby (60%)

I z ciekawostek im większe miasto tym większe stawki za OC w Libert Direct na Legnicę wyliczyli 540zł a na Wrocław 680zł w płatności jednorazowej a jak na dwie raty to odpowiednio 2 x 304zł LCA i 2 x 408zł Wrocek

Wiśnia a za szyby wszystkie oddają 100% kasy albo robią to np. bez gotówki jedziesz do autoszyb i oni się z ubezpieczalnią rozliczają czy inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...