Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

WTF ??!!

Rok temu w Link4 za sedana (325i)placilem 640zl w tym roku skladka skoczyla mi na 765zl !! Touringa (325tds)mam w PZU i w zeszlum roku placilem 860zl w tym 890zl.

Kur... o co tu kaman ? Jak oni to naliczaja tzn te wzwyrzki :/

adres zameldowania gra duza role, poza 20 innymi ******lami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, w tatym roku o tej porze za bm-ke przy maxymalnuch znizkach placilem ok 600zl podstawy (a 804zl z assistance, z ubezpieczeniem szyb itp)... w tym roku przyszla mi wycena- podstawa 998zl... no jaja jakies... za to link i axa mnie pozytywnie zaskoczyly i zaplacilem 590zl za caly rok... a takie ladne bylyby oponki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,we wrzesniu byly regulacje panstwowe,ktore wymusily zwyzki u wszystkich ubezpieczyciel.

axa dircet-okolo 2tys.w dodatku po automatycznym przedluzeniu umowy zmienili mi,bez porozuminia ze mna system platnosci.Kontatku zero,nie mozna sie dodzwonic,na maile nikt nie odpowiada-ostatni raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
A to,że Hestia,Pzu,Warta to złodzieje to wiadomo od dawna

Georgi może i złodzieje ale jak przychodzi do wypłaty choćby z AC to robią to błyskawicznie, przynajmniej PZU. Ja mam w PZU, OC - 584 PLN 50% - NW - 50 PLN.

W ubiegłym roku mieliśmy z żoną wypadek. Szkoda całkowita, mieliśmy AC, pieniądze dostaliśmy w 2 tygodnie. Później PZU regresem ściągnęło sobie od sprawcy wypadku a sieczka była niezła ;)

Stłuczka pięciu aut*-*miedziowe.pl - takie tam z miedziowego. My jechaliśmy Matizem, uderzyła w nas babka z E46... myślała że jest na głównej. Żona 2 m-ce na chorobowym, w kołnierzu chodziła... u mnie szkód nie stwierdzono :P

Edytowane przez maxiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxiks dlatego nie jezdzi sie Matizem.. Lepiej cos wiekszego i porzadnego.. Szkoda zycia.. Za pare groszy.. Jedno pukniecie 50km/h i mozna zginac/zostac kaleka ;/ Co do ubezpieczalni PZU.. Narazie mnie nie zawiodlo. Mozna brac bo juz kilka razy.. korzystalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie jezdzi sie Matizem..

to pierwsze auto mojej żony, uparła się... ja chciałem jej golfa trzeciego kupić... kanciak ale jazda zupełnie inna... wtedy jeszcze nie miałem sposobności poznania dobrze happy_bmw bo pewnie jakąś 3er bym jej poszukał ;)

kilka razy przed wypadkiem wystawiałem auto na sprzedaż i nie było chętnych. zastanawiałem się ile jeszcze będzie jeździł... a tu nagle "hyc" wypadek i nagle klienci się znaleźli na "złomka"

wyszliśmy bardzo do przodu jeśli chodzi o kasę... ale co żona się nacierpiała przez to to już nie da się przeliczyć.

na szczęście pewna firma od pozyskiwania odszkodowań za takie zdarzenia dobrze się spisała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, ja przeciez nikomu nie ublizam ;) nieraz sie ma malo kasy czy cos i sie bierze takie cos jakie sie moze, tylko pisze na przyszlosc, moze ktos kiedys tu wejdzie i bedzie chcial kupic taka fure, czy Tico itp ;) wystarczy crash testy zobaczyc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go kupowaliśmy to chciałem się przjechać. rozpędziłem go do 70 km/h i zacząłem kręcić kierownicą na boki, w sumie nie za szybko... ojciec złapał się za uchwyt i wydrał się że się zaraz przewrócimy :D

ja nawet nie wiem czy ten model przechodził test łosia kiedykolwiek ale w moim wydaniu był bliski wywrotki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...