Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony to z polityka nie ma nic wspolnego, ale z drugiej - w jak *****anym kraju zyjemy, zeby nawet cos takiego w polowie by przeszlo! ***** mac, tym rodzicom, za to ze matka zabila to dziecko, dostana nowe zycie, nowa tozsamosc.....i ***** 150metrowe mieszkanie, w ktorym nawet czynszu nie beda musieli placic!!? Czy to jest jakas paranoja? Nic tylko ***** zabijac w tym kraju, bo wyglada na to ze to sie najbardziej oplaca! Niektorzy pracuja uczciwie przez cale zycie i nawet nie stac ich na wlasna kawalerke...

Co dalej z rodzicami Madzi? "Wszystko jest już gotowe" - Wiadomości - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to idzie z prywatnego "funduszu reklamowego" Rutkowskiego to generalnie mam wy***ane na to .... bo co nam do prywatnej kasiory

Teraz pytanie, czy to wszystko bedzie szlo z jego prywatnej kasiory. Jesli w 100% tak, to ok, jego chora glowa. Ale jesli Panstwo chociazby 1gr do tego dolozy to kupie bazuke i ***** zrobie porzadek na wiejskiej. Ogolnie jest to wszystko dla mnie poryte, i tak jak e34t pisze - niezly tupet robic sobie reklame taka tragedia. Ta rodzina gdyby miala troche rozumu to od kiedy sprawa zpostala wyjasniona, to powinni mu podziekowac i tyle. Niedlugo ***** wszyscy razem zamieszkaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Generalnie mnie to wali , że ktoś prywatnie chce sobie kogoś zasponsorować ... nic mi do tego :)

Jedyne mnie zastanawia to , że babka powinna być oskarżona o nieudzielenie pomocy i nieumyślne spowodowanie śmierci .... i jej "nowe życie" powinno zacząć się od odsiadki .... to jest co najmniej dziwne :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie zgodze. Powinna zycie nowe zaczac za kratkami i tyle. A nie z nowym nazwiskiem, nowa praca, nowym miastem i nowym mieszkaniem. *****, szkoda ze jeszcze banki im nie wsypia na kontyo na dobry poczatek. A tak nawiasem mowiac, to ja ogolnie nie rozumiem tego kolesia. Nie wiem jak on moze dalej z nia byc, ale ich sprawa. Ja mysle ze mialbym powazny problem, ale to juz zupelnie inne odczucia i kazdy moze miec prawo do swoich..

ALbo czekaja az bedzie program telewizyjny o ich zyciu, ze kamera bedzie za nimi lazila 24/godz na dobe. Nie zaskoczyloby mnie to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mnie to wali , że ktoś prywatnie chce sobie kogoś zasponsorować ... nic mi do tego :)

Jedyne mnie zastanawia to , że babka powinna być oskarżona o nieudzielenie pomocy i nieumyślne spowodowanie śmierci .... i jej "nowe życie" powinno zacząć się od odsiadki .... to jest co najmniej dziwne :bag:

Popieram twoje zdanie ale niestety nie w tym kraju znając życie dostanie 2 3lata w zawieszeniu i tyle . Co z tego jak mała Madzia nie żyje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chore to jest mało powiedziane...

Jakaś medialna nagonka na osobę która upuszcza dziecko a dziecko schodzi sobie z tego świata.

Na początku jakas kombinacja na temat gdzie się podziało dziecko. Zrobienie w wała instytucji państwowych szeroko zakrojone poszukiwania, zaangażowanie poważnych sił i środków. Wszystko oczywiście kosztuje.

Gdzie odpowiedzialność za faszywe zeznania i matactwo?

Gdzie odpowiedzilność za spowodowanie śmierci?

Może kogoś np kosztami wypadało by obciązyć skoro wiadomo że to wszystko to była lipa?

ale nie... Pal licho tą mamusię tatusia i całą familiję. Baaa pal licho nawet to dziecko, bo to jedno dziecko zejdzie.

Żebyście widzieli jakie rzeczy dzieją się tuż za rogiem albo za ścianą i nikt tego nie nagłaśnia i nie robi szopki.

Prosty wniosek: Zrobić sobie dziecko, upuścić przygrać głupa i cieszyc się z życia.

Genialne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdania, ze rodzice dziecka powinny poniesc wszystkie koszta zwiazane z "poszukiwaniem"...

cala sprawa byla jakos dziwnie poprowadzona i wyszlo na to ze ofiara okazala sie matka...

jesli mozna nazwac ja MATKA, bo matka po wypadku chcac pomoc swojej corce zadzwonila by po pomoc !

dlatego moim zdaniem to bylo morderstwo, nie wiem, nie znam sie, ale takie mam przeczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza w tej całej sprawie,że Rutkowski chciał pomóc bo tylko z nim chciała matka gadać a już aferę robią z tego,że ma wtyki itp.

A tak na marginesie to dobry detektyw musi mieć wtyki aby np. załatwić powrót do domu więzionej w gdzieś daleko Polce,która jest bita i poniżana przez jakiegoś araba a Rutkowski potrafił ją uwolnić,załatwić dokumenty i odstawić do Polski...Dla mnie Krzysztof jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
ja jestem zdania, ze rodzice dziecka powinny poniesc wszystkie koszta zwiazane z "poszukiwaniem"...

Dokładnie tutaj powinna być taka sama odpowiedzialność jak w przypadku fałszywego alarmu bombowego albo innej "wymyślonej" akcji przez którą uruchamiana jest cała armia pracowników którym trzeba zapłacić ..... więc najpierw grzywna , potem wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci .... a jak wyjdzie to Rutkowski czy nawet Rydzyk mogą ją wywieźć nawet na Malediwy nic nam do tego :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na to z innej strony...

Cała Polska żyje losem jakiejś Madzi, Jadzi czy innego mniej lub bardzie szczęśliwego osobnika. Medialna orgia trwa 2 tygodnie. Wszyscy uprawiają we wszystkich mediach spust na temat kolejnej "tragedyji". Ludzie patrząc w "pudło" na gadające głowy sledzą losy identyfikują się z innymi pogrązpnymi w żalu smutku itd.

Znacie Drodzy Koledzy i Koleżanki metody socjotechniczne? Może ktoś z Was zrabia tym pieniądze?

Tak naprawdę to rzygać mi się chce jak patrzę na tą telewizornię (chociaż właśnie oglądam kuchenne rewolucje - bo jakieś takie lekkostrawne w odbiorze). Jak widzę jakiekolwiek fakty, wiadomości czy inne shity informacyjne to noże ze stałą głownią mi się w gablotce otwierają.

Popatrzcie jakie informacje są nam serwowane.

"Malchu wpadł na drzewo a w Wypizdowie dolnym krowę rozdęło. Natomiast Heniek z pod monopolki osiągnąl swój życiowy rekord 13.5 promila we krwi. Z ostataniej chwili!! Rysiek z klanu niestety nie żyje- ale powstaje już szpital pod jego wezwaniem."

Po prostu jakaś gówniana informacyjan papka.

Mam wrażenie, że właśnie ta dziwna historia o której temat jest próbą odwrócenia czyjejś uwagi bądz skierowania jej w zupełnie inną stronę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telewizja dostarcza takich informacji jakich wiekszosc spoleczenstwa chce sluchac - czysty biznes...

to samo inne media, poczytajcie FAKT lub SUPER EXPRES, przeciez to shit jakich malo, a naklady sa przeogromne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tydzień temu oglądałem Wojewódzkiego a jego gościem był właśnie Rutkowski, który się zarzekał, że nie robi ze śmierci tego dziecka show wokół siebie i zapewniał,że to sprawa jakich miał wiele więc nie musi się lansować przez to wydarzenie. Jak widać chce zostać jeszcze przez dłuższy czas na językach ludzi i mediów, bo w naszym poje***ym kraju lansujesz się i zarabiasz na pokazywaniu dupy, cyców i tragediach takich jak ta w Sosnowcu. Rutkowski przez swoje działania w związku z tą sprawą staje się mistrzem 2 planu ale żeby nie było największe ofiary robi z "rodziców"... Moja żona stwierdziła z czym się niejeden z Was zgodzi, że zamiast tego apartamentu powinni ich ulokować w apartamenciebez klamek czyli w psychiatryku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telewizja dostarcza takich informacji jakich wiekszosc spoleczenstwa chce sluchac - czysty biznes...

dlatego ja nie oglądam telewizji nie bawi mnie polityka(bo większości tylko ona jest na pierwszym planie) znudził mi się smoleńsk a co do matki małej Madzi "matka "powinna dostać dożywocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...