Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogolnie apeluje do admina, zeby ten temat zamknal, bo wczoraj wieczorem to w szal wpadlem i ogolnie ten temat mnie doprowadza do furii, co moze byc brzemienne w skutkach dla mojego stanu nerwow. To jest po prostu k... beszczelne. Ida na beszczela i to z pelna profeska. Wylazi ten pedziowaty koles z ta cala swoja mega zona i jak wiadomo matka roku, siada se w tv, ktory ogladam i sadzi mi i milionom innym ludzi prosto w oczy, ze on jest zbulwersowany, ze go nazywaja morderca. Jasne, chwalmy Pana, ja tam na razie dzieci miec nie chce, ale to jest totalna przeginka, wszystko ewidentnie zaplanowane, wychodzi szydlo z worka, przeciez taki jelop nie jest w stanie przygotowac zbrodni doskonalej, raz ze malo kto taka jest w stanie przygotowac, to tutaj ze specjalistami do czynienia raczej nie mamy... Powinni pozamykac, w pierdelku obuchem w leb i do ziemi, mocne ale prawdziwe i zasluzone niestety.

Ide ochlonac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila to w końcu było to porwanie czy nie? Bo ja słyszałem, że było. Później mamusia wyjawia tajemnicę że dziecko uderzyło głową w podłogę. No ale to chyba było przed porwaniem, czy po porwaniu? Coś mi się o uszy obiło że to matce dziecko wypadło i bum o glebe.

Bez sensu... dobrze, że telewizornia mi się spsuła a każdą możliwą chwilę spędzam w garage. No jeszcze zostało radio w samochodzie,ale trzyma je dla muzyki z płyt.

Wiecie co? Tak naprawdę to szkoda naszego czasu na takie ******ły (żeby nie było, że jestem jakiś nieludzki, ale to są dla mnie i dla większości społeczeństwa ******ły) Fakt faktem że bardzo lubimy interesowac się tego typu ******łami szczególnie u innych osób.

Patrzcie jakie piękne słoneczko za oknem. Może rowerek albo spacer do pobliskiego lasu? Nawet przelot samochodem po jakiejś cichej okolicy z otwartym szybrem może być fajny...

Szkoda czasu, dziecku życia nic nie wróci. "Rodziców" ktoś tam jakoś osądzi i tyla.

Miłego popołudnia wszystkim Wam życzę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Oglądał ktoś wczoraj Lisa ?

Jakaś masakra się z tego zrobiła ...

Sprawa jest co raz bardziej absurdalna :

-jest martwe dziecko

-rodzice nie udzielili mu pomocy , tylko zagrzebali w jakimś gruzie

-od początku było mataczenie w sprawie co do okoliczności tego zdarzenia , najpierw porwanie+poszukiwania potem że to jednak oni zakopali

-matka odmawia jakichkolwiek wyjaśnień i jest kreowana jako ofiara tej całej historii zamiast dostać zarzut nieudzielenia pomocy albo nieumyślnego pozbawienia życia

-prokuratura jest bezradna

-a Rutkowski zaczął się bawić w dobrego samarytanina który niczego nie chce i robi charytatywne konferencje prasowe

WTF :bag:

Moje wnioski są takie :

że możesz zrobić największego wała i wystarczy że w porę zreflektujesz się żeby nadać sensację w telewizji a potem udawać pomroczność jasną i właściwie ***** Ci zrobią

Szczuka dobrze powiedziała wczoraj .... parafrazując "na czym polega fenomen tej sprawy że aż tak się z nią obchodzą jak z jajkiem , skoro w tym czasie było 4 morderstwa dzieci na śląsku a sprawcy kiblują w areszcie do wyjaśnienia "

Gdzie my kurna żyjemy ?? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

a ja ci powiem tak,pomijając fakt,że to tragedia,jaką niewątpliwie jest śmierć ,zwłaszcza dziecka,to rzygać mi się chce tą sprawą,k**wa gwiazdy medialne,Rutkowskiemu,to sie wcale nie dziwie,darmowa reklama w TV,ale po kiego ch****dziennikarze za tym latają,jakieś dziwne konferencje prokuratury,media same z nich gwiazdy robią,jak to było,nie wiem,mam swoje zdanie,ale nie wiem,i przypuszczam,że nikt sie nie dowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze będą się sądzić z mediami o pomówienia i żądać odszkodowań przecież oni są niewinni .

Gdzie prawo, sądy, prokuratura ??? za mandaty i brak biletu mpk szybciej się człowiekowi do dupska dobiorą niż za spowodowanie śmierci dziecka. (kur... przeciez to było ich dziecko gdzie rodzicielskie uczucia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jestem w stanie zrozumiec, ale nie akurat to.

Rozumiem ze nieplanowana ciaza komplikuje zycie. Wchodza w zycie codzienne obowiazki, zero picia i imprezek, niezawsze mozna wyjsc tam gdzie sie chce gdy maluszek jest na swiecie. ALE NO KUR**** jak sie rodzi taki maluszek i zaczyna płakac nie ma nic na swiecie piekniejszego niz swiadomosc ze uspokoisz go w swoich ramionach. Ta swiadomosc ze zyje tylko dzieki "Tobie" bo o niego dbasz, karmisz, pielegnujesz itd jest najcudowniejsza. Okres ciazy gdy czujesz go pod swoim sercem, matka ktora jako pierwsza czuje jego ruchy, czuje gdy ma czkawke i inne "******ły" no ja tego nie kumam.

Nie rozumiem jak mozna zaplanowac smierc własnego dziecka. Patrzac teraz na swoich dwóch synów nie mogłabym, nieumiałabym. Choc nieraz wyprowadzaja mnie z rownowagi nie umiala bym dac mocniejszego klapsa w pupe a co dopiero nim rzucic czy inna krzywde zrobic....

Matke bym zamknela do pierdla - za to co zrobila inni sie juz z nia tam dobrze policzą.

Co do ojca sie nie wypowiadam bo jeszcze nie ma pewnosci czy jest winny choc wszystko wskkazuje na to ze jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co teraz ogladamy i sluchamy to jest tylko czubek gory lodowej...

to bylo morderstwo z premedytacja !!!

dziennikarze radiowi juz przestawili kilka faktow jakie wytropili w ostatnim czasie,

mam nadzieje ze rodzicow spotka sroga kara za to co zrobili !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że wszystkie media się uczepiły tego tematu bo na tym jest kasa , darmowa reklama , zwiększona oglądalność jak i większy posłuch w radiu i przez to niewiadomo już jakie info są prawdziwe a które zostały stworzone by podtrzymać temat i dalej zarabiać może się mylę ale takie moje odczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...