Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj wymieniłem krzyżak i podporę wału, przy tym zabiegu musiałem lekko opuścić skrzynie biegów, w sumie wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, tyle że zauważyłem różnice przy wrzucaniu biegów, wchodzą one ciężej niż wcześniej( nie jakoś specjalnie ciężko ale czuje różnice) i do tego jak mam np. Na D nieraz nie pojawia się że jest na D tylko zostaje puste pole wtedy jak lekko dotknę dźwignie zmiany biegów zapala się i gaśnie jak puszcze, do tego raz wywaliła błąd programmers coś tam (reszty nie zdążyłem przeczytać) przypuszczam że był to błąd skrzyni. Teraz moje pytanie: czy możliwe jest ze skrzynia lekko się przesunęła i stąd te komplikacje ?

Pozdrawiam i zaznaczam że jest to automat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nie poprostu linka sie przesunela od naprezen spowodowanych opuszczeniem skrzyni, na podnosnik lub na kanal lekko podciagnij ja i powinno byc okey.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ktos ma opis jak to ustawic? ja mam 740iA z 5hp30 i tez wlasnie niekiedy nie zapala mi sie D i lewarek chodzi troszke ciezej jak w innych a wiem ze ktos ta skrzynie wczesniej sciagal.

pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta