Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłem to prawie rok temu, niestety nie ściągałem wskazówek, bo bałem się, że je uszkodzę (doświadczenie z paru innych zegarów) i poprawiłem parę ścieżek które były dostępne bez zdejmowania wskazówek. Niestety nie jest wystarczające, jak zrobi sie cieplej to postaram się jeszcze raz to rozebrać. Fajny link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu widziałem ten poradnik.

Co mnie zadziwiło, że znikające piksele dotykają sporo egzemplarzy e39/e38. Ja mam e34 już 20-letnie i mam dalej wszystkie piksele.:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Czy to oznacza, że z każdym nowszym modelem będzie coraz słabsza jakość wykonania? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego napiszę tutaj:

Ostatnio bardzo dużo ludzi mnie pytało o możliwość naprawy liczników w e39, e38 i e53. Przez to że nie miałem taśm nie było to możliwe. Dla tych osób właśnie mam dobrą wiadomość dziś dostałem przesyłkę z taśmami. Piszę tutaj ponieważ często były to telefony i nie mam ich zapisanych.

Jeśli nadal ktoś chce naprawić licznik, zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam. W końcu wiem co pisze na OBC. Mam martwą ścieżkę pixeli w jednym miejscu ale to wina druciarstwa bo ktoś kiedyś ruszał licznik. 5oul spisał się na medal. Zresztą ustwić wskazówki z błędem(50km/h licznik-47 gps/100 licznik-96 gps) może fabryka patrząc, że mam większe koła niż były do e38 przewidziane. WARTO było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5oul spisał się na medal.
Nie może być inaczej :)
Mam martwą ścieżkę pixeli w jednym miejscu ale to wina druciarstwa bo ktoś kiedyś ruszał licznik.
Z tym możemy powalczyć ale tak jak Ci mówiłem trzeba będzie drugi licznik na dawcę części. Inaczej nie ma sensu tego ruszać bo nic nie poprawimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...