Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Benzyna po 12 zł! I to jeszcze w... - Finanse - WP.PL

To już ciekawe niedługo nie będzie stać człowieka dojechć do pracy.

Czy auto stanie się dobrem luxusowym i stać na nie będzie nielicznych?

Prucztego zadam inne głupie pytanie to ile bendą kosztowac bilety jak tak czy ludzie mający pracę poza miejscem zamieszkania bendą wydawac wypłate na to by dojechać do pracy.

To po co jechac do pracylolol

Edytowane przez e34t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mordulec dokładnie. Ja taczkę mam i czekam na sygnał. Dirty mam oszczędności w polskich bankach, ale przeleję na norweskie konto jak będziemy już blisko bankructwa polski ;)

Ja sobie zbuduję taki helikopter na pedała i będę nim latał zamiast jeździć samochodem :P Mag Gajwer mi pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemczech litr benzyny kosztuje już 1,66 euro (6,82 zł). W ciągu ostatnich 10 lat cena paliw u naszych zachodnich sąsiadów wzrosła o 60 proc.

no kur.wica mnie bierze jak tego czytam!!!!!! u nich 60% i robią halo??? u nas ok 150% przez 10lat wzrosły ceny benzyny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mówiłem wszem i wobec że nie chcę dożyć chwili gdy po ulicach będą poruszały się (jeździły- to zbyt na wyrost powiedziane) pojazdy na energię elektryczną...

Obawiam się że to coś za szybko... ja jestem za młody, nie chcę już się stąd zbierać.

a tak na rozluźnienie atmosfery:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie poruwnywanie cen paliw polskich do np tych w niemczech czy uk tam zwyklego robola stać na kupienie za godzine pracy kilka litrów paliwa natomiast tu zwykły kowalski kupi sobie za godzine pracy 1 może 1,5 litra paliwa a i są takie prace/płace ze nawet i to sie nie uda BRAK SŁÓW.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podałem to jako przykład nie wierzę że jak zdrożeje paliwo że wszystkie towary na półkach skepów również nie zdrożeją.

Także jak tak dalej pójdzie nie będzie po co wstawać do pracy bo wypłata wystarczy tylko na podatki i opłaty może a gdzie życie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

Jak kapitalizm to kapitalizm...

Przecież tak się wszyscy upajali nastnie kapitalizmu jakieś 22 lata temu. Najlepszy system dla wszelkiej maści złodziei, krętaczy, oszustów, spekulantów i innych podobnych skur..li. O co tu chodzi? a o co ma chodzić? O kasiorę rzecz jasna.

Piszecie, że na zachodzie za godzinę pracy jest parę litrów zupy. A kto robi na te ich parę litrów zupy? A ku..wa My wszyscy w tym posranym kraju zwanym Polską. Pracuję w automotivie i produkujemy różne rzeczy dla różnych znanych na całym świecie. Dlaczego Niemcy całego "fałweja" elektrycznie produkują u nas? Bo im się to opłaca żeby nie robić u siebie tylko żeby ktoś na nich robił. Jeden kabel do ABSu u nas kosztuje jakieś tam zero zero zero ojro po przecinku. W ASO w niemcowni ten sam przewód kosztuje 20 tych samych ojro.

O to chodzi w kapitalizmie- żeby jeden wydymał bez mydła drugiego. Ktoś musi robić na ten cały zachód. Myślicie że dlaczego mumia europejska nie weźmie się za zrównanie płac w całej wspólnocie? No co jak wszyscy mają podobne ceny to wszyscy powinni podobnie zarabiać-prawda?

Tak? to po ile ten przewód by niemiaszki sprzedali w ASO gdyby operator wtryskarki wykonująca ten przewód wziąłby ok 3000zł zamiast 1100zł?

Wszystko jest bardzo rozsądnie przemyślane i policzone (muszą być i w tym rejonie świata biali murzyni ***i..cy za darmochę)- wszystko jest na granicy opłacalności...

Czekam tylko momentu kiedy rynek walutowy w Europie się poważniej zachwieje- zobaczymy jakie wtedy będzie bezrobocie w Polsce jak wszyscy nagle wrócą.

no nic- jutro kolejny słoneczny dzionek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...