Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

hej zamontowalem niedawno u siebie czarne krzyze montaz nie był nawet trudny tylko teraz zastanawim sie co z ringami bardzo mocno je widac moze prysnac je lakierem do lamp ale czy nie stracą wtedy na jasnosci? zastanawiam sie tez na wywaleniem ich calkiem a pstoje zrobic sobie w kierunkach co wy o tym myslicie?

wyglada to tak

imag0025ri.jpg

imag0024pt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec prysne je delikatnie,mam zwykle lampy w które mam wlozone hidy krzyze kupilem na allegro z tego linka !!! NOWOŚĆ !!! BLACK HELLA DO BMW E46 !!! (2226965180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a na ksenonkach tak wyglada

imag0023zg.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zwykle lampy w które mam wlozone hidy

Bez obrazy kolego ale dla mnie to wieśniactwo w najczystszej postaci...chodzi mi oczywiście o Twój tzw. "ksenon"...:bag::bag::bag: Uwierz, że większośc kierowców którzy Cię mijają w nocy rzucają mięsem. Wracałem kiedyś ze zlotu w Nowej Wsi i jechał za nami kolega z takim gównem w lampach...musieliśmy się zatrzymac i puścic go przodem...

A co do ringów - możesz podleciec do Oławy i zobaczyc z bliska jak u mnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem oco chodzi ale zadbalem o to zeby nikomu to nie przeszkadzało,mam to ponad rok i na poczatku fakt swieciło wysoko i mocno w lewą strone i wcale nie było duzo roboty zeby to przestawic,teraz wyciagałem lampy wiec znowu bede musiał jechac zeby mi to sprawdzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy kolego ale dla mnie to wieśniactwo w najczystszej postaci...chodzi mi oczywiście o Twój tzw. "ksenon"...:bag::bag::bag: Uwierz, że większośc kierowców którzy Cię mijają w nocy rzucają mięsem. Wracałem kiedyś ze zlotu w Nowej Wsi i jechał za nami kolega z takim gównem w lampach...musieliśmy się zatrzymac i puścic go przodem...

kiedys mialem to w nosie i cieszylem sie ze mam faaajny xenon a dzisiaj "troche" inaczej juz na to patrze... pseudo ksenon wylecial z lam w listopadzie i nie wroci tam dopuki nie bedzie soczewek :D

co do krzyzy to fajna sprawa, tez sie nad nimi zastanawialem ale to moze kiedys jak zmienia lampy na soczewki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem oco chodzi ale zadbalem o to zeby nikomu to nie przeszkadzało
to zdjęcie jak rozumiem jest robione na nieustawionych lampach... bo jak tak mają świecić to żeby nie doszło do tragedii. Jak HID'y były nowością to taki jeden (i tutaj wstacie szereg wielu niewybrednych epitetów) wieczorową porą w deszczowy dzień podjechał do przejścia dla pieszych. Ja jechałem z przeciwka i tak skutecznie mnie oślepił że nie widziałem ludzi na pasach których przepuszczał. Dobrze, że znam dobrze drogę po której jechałem i wiedziałem że tam jest przejście inaczej skończyłoby się to tragedią. Od tamtego czasu, jak mnie taki jeden z drugim, oślepia to tylko spisuje tablice i na policje dzwonie... z tego co wiem pierwszym razem dostaje się pouczenie za drugim razem jest inna rozmowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjęcie jak rozumiem jest robione na nieustawionych lampach... bo jak tak mają świecić to żeby nie doszło do tragedii. Jak HID'y były nowością to taki jeden (i tutaj wstacie szereg wielu niewybrednych epitetów) wieczorową porą w deszczowy dzień podjechał do przejścia dla pieszych. Ja jechałem z przeciwka i tak skutecznie mnie oślepił że nie widziałem ludzi na pasach których przepuszczał. Dobrze, że znam dobrze drogę po której jechałem i wiedziałem że tam jest przejście inaczej skończyłoby się to tragedią. Od tamtego czasu, jak mnie taki jeden z drugim, oślepia to tylko spisuje tablice i na policje dzwonie... z tego co wiem pierwszym razem dostaje się pouczenie za drugim razem jest inna rozmowa.

Odnosnie ksenonow u nas na stronie Policji pojawil sie taki tekst"

"Ksenonami" po oczach

Na drogach powiatu zgorzeleckiego pojawili się fani „samodzielnego tuningu”. W swoich pojazdach montują żarówki ksenonowe, które niejednokrotnie powodują oślepianie innych uczestników ruchu drogowego. Użytkownicy takich pojazdów muszą liczyć się, iż po spotkaniu z funkcjonariuszami zgorzeleckiej drogówki pożegnają się z dowodem rejestracyjnym pojazdu.

Należy pamiętać, iż zabronione jest montowanie żarnika ksenonowego do zwykłej lampy. Reflektory halogenowe projektowane są w ten sposób, by emitowany przez nie strumień światła zapewniał optymalną widoczność i nie raził innych użytkowników dróg. Dlatego właśnie każdy fabryczny ksenon wyposażony jest również w system poziomowania. Natomiast zestawy do samodzielnego montażu pozbawione są tego elementu, przez co emitowany przez nie strumień światła nie spełnia żadnych norm. Kierujący takimi pojazdami muszą liczyć się z zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez zgorzeleckich policjantów. Ponadto jeżeli okaże się, że kierujący stworzył zagrożenie w ruchu zostanie na niego nałożony mandat w wysokości 500 zł.

PRZYPOMINAMY!

Nie posiadające żadnych homologacji, tanie imitacje świateł ksenonowych oprócz wątpliwych walorów wizualnych stanowią zagrożenie oślepieniem innych uczestników ruchu drogowego.

Podobno nowy komendat wojewodzki ma niezla jazde i wielka klate do medali :) co chwile jakas akcje organizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bujałeś wczoraj przypadkiem po Oławie na osiedlu Sobieskiego? Widziałem wczoraj ciemną E46 w sedanie, jechała właśnie na HID'ach...nawet w dzień już z daleka wygląda to beznadziejnie...

oj to nie ja bunka stoi od niedzieli a ja sobie urlopuje :grill: szkoda tylko ze pogoda mi sie skopała :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko krzyże BH żeby zamontować trzeba robić dziurki w odbłyśniku czy to jest typu plug & play??

Druga sprawa czym ewentualnie machnąć to coś przy soczewce xenona bo by było ni w dupe ni w oko. Dlugie czarne a xenon jasny.

pozdrawiam krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jaka farba psika sie ringi żeby nie schodziła?

nie wiem te lampy robil Kresek

Mam pytanko krzyże BH żeby zamontować trzeba robić dziurki w odbłyśniku czy to jest typu plug & play??

Druga sprawa czym ewentualnie machnąć to coś przy soczewce xenona bo by było ni w dupe ni w oko. Dlugie czarne a xenon jasny.

pozdrawiam krzysiek

dziurek na krzyze nie trzeba robic aczkolwiek ringi potrafia latac i na gorze jest zrobiona mala dziurka w odblysniku zeby opaska trzymala ringi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...