Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Siema Danio na ostatnim zlocie w Lubinie na lotniski widziałem twoje lampy fajnie przydymione ostatnio mielismy mały spocik tak samo w Lubinie i Forest coś wspominał, że wiesz jak dobrze i efektownie przyciemnic kierunki bo z tego co wiem to ty nie masz foli. Forest coś wspominał, że robiło się coś i pózniej polerowało ale co i jak dokładnie to nie wiem, jeśli możesz mi powiedzieć bedę ci wdzięczny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Danio na ostatnim zlocie w Lubinie na lotniski widziałem twoje lampy fajnie przydymione ostatnio mielismy mały spocik tak samo w Lubinie i Forest coś wspominał, że wiesz jak dobrze i efektownie przyciemnic kierunki bo z tego co wiem to ty nie masz foli. Forest coś wspominał, że robiło się coś i pózniej polerowało ale co i jak dokładnie to nie wiem, jeśli możesz mi powiedzieć bedę ci wdzięczny :mrgreen:

słuchaj przyciemniałem to folią do lamp ja tylko odtłuściłem dobrze i folie przyklejałem jeśli byś chciał pomalować to warto je najpierw odnowić a później pomalować czyli zmatowić papierkiem pod wodom a następnie wypolerować i pomalować ja osobiście polecał bym Ci mój sposób bo co zrobisz jak ciemne kierunki się znudzą ?? a farbę jest kuresko ciężko zmyć i trzeba zdzierać papierkiem pod wodą I polerować aby wróciły do poprzedniego stanu a folie podgrzewasz i zdzierasz. Jeśli chcesz mam jeszcze trochę foli możemy się ustawić w któryś dzień wpadł byś do mnie to Ci zrobię NO PROBLEMU :mrgreen::mrgreen: albo jeśli masz e46 po lifcie to dam ci swoje kierunki a ja wezmę twoje przyciemnię i się odmienimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e46 trzeba wiercic dziury w odblysniku chyba ze jest jakies inne mocowanie a te z linku z allegro potrebuja urzycia wiertarki

scaled.php?server=137&filename=20120412300.jpg&res=landing

jest jeszcze inny sposob, bez uzycia krzyzy ;)

daje efekt bardzo ciemnej lampy, a tylko minimalnie wplywa na jasnosc swiatla

sposob mojego znajomego, ktory zrobil juz dziesiatki lamp (najciemniej jak sie da) - jak cos to walcie na PW

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...