Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie - w niedziele to chyba nie problem przejechac przez miasto? nie bedzie przeciez strasznego zajobu...

spotkajmy się po prostu przy tej koronie, moze byc i na tym orlenie.

ja tam będe. ktos jeszcze? co kolumna to kolumna a nie jechanie kazdy sobie.. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie - w niedziele to chyba nie problem przejechac przez miasto? nie bedzie przeciez strasznego zajobu...

spotkajmy się po prostu przy tej koronie, moze byc i na tym orlenie.

ja tam będe. ktos jeszcze? co kolumna to kolumna a nie jechanie kazdy sobie.. :-P

Ja będę :) Chociaż jeszcze nie wiem gdzie ten orlen jest. Kojarzę tylko LUKOIL po prawej zaraz za salonem Opla. Ten orlen jest przed czy za ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Bimbry z Wrocławia mogą spotkać się na SHELU w Długołęce , przy wjeździe z obwodnicy, np:4:

Druga sprawa w Oleśnicy są myjnie bezdotykowe , chyba w 2 miejscach ,

a kto jedzie od strony Warszawy , przy wjeździe na obwodnicę Oleśnicy , po lewej jest hotel AMBER , można zjechać na tę drogę i jechać starą drogą na oleśnicę po lewej stronie jest właśnie lotnisko , tam możecie poczekać nie ma sęsu się pchać na drugi koniec Oleśnicy ,żeby za chwilę wrócić na lotnisko.:-P

totylko moje propozycje :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje - jezeli ktos jedzie z wro, zeby miał włączone cb radio niedaleko korony o 12 ;-). Równiez nie do konca kojarze orlen, ale chyba musi byc niedaleko lukoila ;-) Scrooge - CB masz ?

Mam ( z trochę pseudo anteną, ale na 2 km działa lekko :-P ). Orlen już wiem gdzie jest - naprzeciwko korony zaraz przy tym wjeździe:

www.mapy.google.pl

51.141132,17.092849

To może ustalmy już jakąś konkretną wersję ?

edit: up - uprzedziłeś mnie :oops: :-P

Może 11.50 na orlenie i 12 na shellu w długołęce, jeśli będzie osoba, której tam będzie bardziej pasowało ?

Przy okazji można będzie V-powera zalać :twisted:

Edytowane przez scrooge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechać starą drogą na oleśnicę po lewej stronie jest właśnie lotnisko , tam możecie poczekać nie ma sęsu się pchać na drugi koniec Oleśnicy ,żeby za chwilę wrócić na lotnisko.

ale tam nie da się wjechać BMW tylko Patrolem lub Discovery albo wranglerem:) :) hehe jest spoko wjazd od wileńskiej:) ale nie wiem czy Mati by tam wjechał:) hehe

dobra wstaje o 10 i pucuje fure:) hhe

Potrzebuje ktoś może diagnozę w INPIE/ DISie ? Bo mogę wziąć lapka jak coś

a weź co się pytasz:) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...